Catering dietetyczny Pelikan

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Pelikan

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Fit catering dietetyczny Pelikan w EatFit – dlaczego warto?

Catering dietetyczny to rozwiązanie, które interesuje szerokie grono odbiorców. Bogata oferta firmy cateringowej daje klientom wiele możliwości. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby uzyskać dostęp do smacznych posiłków każdego dnia. Catering dietetyczny z dostawą jest dostarczany od nasze drzwi z samego rana. W efekcie mamy smaczne i zdrowe dania na cały dzień. Najczęściej posiłki składają się z pięciu dań, przy czym wiele zależy od wybranej oferty. Jakie zalety ma dieta pudełkowa? Dlaczego warto na nią postawić? Dla kogo jest odpowiednia?

Dieta pudełkowa Pelikan – dla kogo?

Dla kogo są odpowiednie diety pudełkowe EatFit? Odpowiedź jest jednoznaczna – dieta pudełkowa jest dostępna dla każdego klienta. Można liczyć na niezwykle szeroką ofertę, która opiera się na atrakcyjnych cenach. Z usług skorzystają sportowcy, osoby pragnące zrzucić kilka kilogramów, osoby nielubiące gotować, młode mamy, osoby zapracowane i inne. Jak widać, tania dieta pudełkowa jest dostępna na wyciągnięcie ręki. Dowóz jest realizowany w wielu miejscowościach w naszym kraju, co jest kolejnym ułatwieniem. Dieta EatFit spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego smakosza.

Tani catering dietetyczny Pelikan EatFit

Tani catering dietetyczny to oszczędność nie tylko kosztów, lecz także czasu. Możemy zapomnieć o wielogodzinnym staniu w kuchni, co odbiera nam wolny czas. W takiej sytuacji wybawieniem jest dieta pudełkowa. Jakie zalety warto docenić? Wszelkie posiłki są tworzone przez doświadczonych kucharzy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Proces doboru składników smacznych dań nie jest dziełem przypadku. EatFit korzysta z produktów świeżych i zdrowych, które mają dobry wpływ na nasz organizm. Fit catering nie musi być drogi. Najlepszym przykładem jest oferta firmy EatFit, która opiera się na atrakcyjnej cenie i szerokim wyborze. Dzięki temu każdy dobierze taki catering dietetyczny, który doskonale spełni jego wymogi. Osoby na diecie mogą cieszyć się dokładnym wyliczeniem kalorii danych posiłków. Możemy kontrolować to, co zjedliśmy, bez obawy o ciągłe podjadanie. Szczupła i zdrowa sylwetka przekłada się na pewność siebie.

Tania dieta pudełkowa Pelikan dla każdego

Firma cateringowa oferuje różnorodne diety pudełkowe. Dieta pudełkowa z dostawą jest realizowana od samego rana, a posiłki znajdujemy pod naszymi drzwiami. Odtąd codzienne bieganie po sklepach nie jest już problemem. Jedzenie czeka na nas w pudełkach, które zabieramy ze sobą do szkoły, pracy, na uczelnię lub w podróż. Regularne jedzenie jest bardzo ważne dla naszego organizmu. Doskonałym rozwiązaniem jest zatem catering dietetyczny z dostawą pod same drzwi. Od nas zależy, jaki jadłospis wybierzemy. Wyróżnić można posiłki dla wegan, wegetarian, sportowców, czy osób odchudzających się. Jeśli mamy alergie pokarmowe, możemy skorzystać z diety bez laktozy lub bez glutenu.

Tania dieta pudełkowa jest łatwo dostępna w EatFit. Fit catering wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, sięgając po wyselekcjonowane produkty spożywcze każdego dnia.


Sprawdź również: Dieta pudełkowa Lublin, Dieta pudełkowa Białystok, Dieta pudełkowa Bydgoszcz, Dieta pudełkowa Katowice, Dieta pudełkowa Olsztyn.

Województwo wielkopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.