Catering dietetyczny Głogów

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Głogów

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Głogów to smak, zdrowie i wygoda zapakowane w jednorazowe pudełka i dostarczone prosto do klienta. Każdy z posiłków stworzony jest z wyselekcjonowanych produktów najwyższej klasy, tak by były atrakcyjne i różnorodne, a przede wszystkim smaczne. Wiemy, że w diecie najgorsza jest monotonia i rutyna oraz poczucie ciągłych wyrzeczeń. Kucharze i dietetycy starają się, by każda z oferowanych diet dostarczała niezbędnych proporcji witamin i minerałów. Zrzucanie wagi lub dostarczanie odpowiedniej ilości energii sportowcom, trudny temat eliminacji niektórych produktów, to cele jakie osiągnie z klientem Catering Głogów. Dieta pudełkowa Głogów gwarantuje restauracyjny poziom posiłków dowożonych w bezpieczny sposób i punktualnie każdego dnia. Chcemy, żeby nasi klienci byli zadowoleni, ich opinie oraz widoczne efekty diet pozwalają nam wierzyć, że to co robimy, robimy najlepiej jak umiemy.

Dieta pudełkowa wspiera w walce o wymarzoną sylwetkę

Dieta pudełkowa Głogów może okazać się ostatnią skuteczną szansą dla tych, którym hasło dieta jest doskonale znane, ale efekty mizerne lub żadne, a jednak nie poddają się by zgubić nadprogramowe kilogramy. Wadą przypadkowych diet znanych z pierwszych stron gazet czy internetu jest ich monotonia, brak różnorodności, zakazy i podjadanie. Osoba na diecie ma ciągłe poczucie wyrzeczeń, co źle wpływa na psychikę. Catering dietetyczny Głogów zmienia to podejście.Dieta pudełkowa, jak sama nazwa wskazuje, to posiłki dowożone do klienta w wygodnych, bezpiecznych pudełkach. Przygotowuje się je z najwyższej jakości produktów bazując na wiedzy specjalistów z dziedziny dietetyki. EatFit troszczy się o smaczne przyprawianie oraz estetykę podania, dzięki czemu zyskują one restauracyjny charakter. Menu jest często zmieniane, co eliminuje czynnik monotonii.Catering Głogów składa się z 5 zbilansowanych posiłków dziennie, a każdy z nich ma sprawiać klientowi przyjemność. Staramy się, żeby nawet w przypadku diety Light znalazło się miejsce na pyszną, słodką a przede wszystkim zdrową przekąskę, w ramach dozwolonej liczby kalorii. Oczywiście, nie każdego dnia. Odnośnie kalorii – dietę dopasowuje się do każdego klienta indywidualnie, po szybkim przeanalizowaniu informacji zawartych w krótkim formularzu. Klient zaznacza w nim również alergie i preferencje pokarmowe, co ułatwia ułożenie satysfakcjonującego jadłospisu.Odchudzanie wcale nie musi być trudne i męczące fizycznie i psychicznie, szczególnie gdy posiłki obmyśla i przygotowuje za nas ktoś inny. Spożywamy dużo mniej niezdrowych przekąsek i wysokoprzetworzonej żywności, zyskujemy czas, który wcześniej przeznaczaliśmy na zakupy i gotowanie. Bilans wychodzi na plus.Z EatFit catering Głogów klient określa rodzaj diety oraz czas jej trwania. Z punktu widzenia dietetyków im dłużej będzie ona trwała, tym lepiej organizm dostosuje się do zmian. Powolne ale rozsądne gubienie kilogramów jest dużo zdrowsze niż nagła utrata wagi.

Dieta pudełkowa od EatFitcatering i jej cena

Warto sprecyzować na początek czym jest dieta pudełkowa Głogów. Jest to typ cateringu, który polega na dostarczeniu klientowi pod wskazany adres zestawu zdrowych i zbilansowanych posiłków, przyrządzonych zgodnie z zaleceniami dietetyków tak. Mają spełniać konkretne zadania, czyli np. redukcję wagi czy specjalistyczna dieta przy schorzeniach. I tak catering dietetyczny Głogów oferuje dziesięć specjalnych diet, w tym ta najbardziej popularna, odchudzająca Dieta Light, do tego Super Sport, Veggie, Veggie Fish, Diabetic, Lactose & Gluten Free itp.Produkty stosowane przez kucharzy EatFit są świeże, ekologiczne i najwyższej klasy, co przekłada się na dość wysoką cenę cateringu. Wierzymy jednak, że efektywna dieta, to taka, która po prostu świetnie smakuje i zachęcająco wygląda. Dzięki temu, że jest ciekawa i zróżnicowana łatwiej wytrwać na niej, przestrzegając określonych zasad.Staramy się zdobywać produkty wyłącznie od sprawdzonych dostawców, co ma wyraźny wpływ na jakość serwowanych potraw. Chcemy, by smakowały i wyglądały tak, że klient chętnie sięgnie po każdą następną, codziennie staramy się pozytywnie zaskakiwać.Catering Głogów to ogromna konkurencja, warto więc spróbować menu kilku różnych firm, zanim zdecydujemy się na tą, która najlepiej trafia w nasze gusta. Jeśli jednak nie mamy ani ochoty ani czasu na eksperymentowanie, można zasugerować się opiniami klientów, których w przestrzeni internetu nie brak.Na koszt cateringu składa się dodatkowo liczba posiłków w diecie, jej kaloryczność, czas trwania (im więcej dni, tym koszt diety staje się niższy) oraz transport. Podliczając jednak ilość pieniędzy jakie wydajemy na zakupy spożywcze i jedzenie w restauracjach, dieta pudełkowa Głogów już nie wydaje się być poza zasięgiem finansowym.Zdrowie nie ma ceny, ale w dzisiejszych czasach, gdy ciągle rosną ceny towarów i usług, człowiek zaczyna obracać każdą złotówkę w ręku. Bilans jednak wciąż może przemawiać na korzyść cateringu, zwłaszcza, że jest to kwestia kondycji naszego organizmu.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Szczecin, Catering dietetyczny Lublin, Catering dietetyczny Białystok, Catering dietetyczny Bydgoszcz, Catering dietetyczny Katowice.

Województwo dolnośląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.