Catering dietetyczny Ruda Śląska

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Ruda Śląska

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Eatfit to firma, która od lat tworzy najlepsze warianty jeśli chodzi o catering dietetyczny Ruda Śląska. To rozwiązania, dzięki którym realne staje się wprowadzenie do swojego życia zdrowego odżywiania. To natomiast potęguje w dobre samopoczucie oraz zdrowie. Catering Ruda Śląska jest wystarczający jeśli chodzi o codzienne żywienie, co w praktyce oznacza, że nie ma potrzeby spędzać czasu w kuchni. Wszystko jest w rękach specjalistów czyli kucharzy oraz dietetyków z ogromnym doświadczeniem. Połączenie ich sił to gwarancja najlepszego smaku oraz różnorodności na czym każdemu bardzo zależy w diecie. Dieta pudełkowa Ruda Śląska to opcje o różnej kaloryczności czy zawartości. To warianty dla alergików, sportowców czy osób zapracowanych. Wszystkie zestawy każdego dnia dostarczane są pod wybrany adres, zapakowane w szczelne pojemniki. Jest to gwarancja bezpieczeństwa i czystości. Catering pozwala zaoszczędzić czas i korzystnie wpłynąć na nawyki żywieniowe. Trzymanie się diety wcale nie musi być wyzwaniem.

Catering dietetyczny Ruda Śląska o jakim marzy każdy z nas

Wiele osób pragnie zmienić swoje nawyki żywieniowe, które w dużej części opierają się na posiłkach przetworzonych, które nie mają dobrego wpływu na nasze zdrowie czy samopoczucie. Utrudnieniem w drodze do takiego rezultatu jest brak czasu. Natłok obowiązków sprawia, że ostatnie o czym myślimy to gotowanie czy robienie zakupów spożywczych. Na szczęście catering dietetyczny Ruda Śląska jest rozwiązaniem, dzięki któremu można o tym zapomnieć i wreszcie cieszyć się wolnym czasem. Nie traci się jednocześnie szans na zdrowe i zbilansowane odżywianie, w którym znajdą się wszystkie wymagane składniki odżywcze. Catering Ruda Śląska to codziennie inna kombinacja dań, przez co utrzymanie diety nie stanowi trudności. Klient ma natomiast szansę spróbowania nowych smaków, które z pewnością usatysfakcjonują każde, nawet najbardziej wymagające podniebienie. Wiele osób ma także problem z osiągnięciem oczekiwanych rezultatów jeśli chodzi o budowanie sylwetki. Z firmą Eatfit jest to możliwe, ponieważ w asortymencie znaleźć można dietę składającą się z większej ilości białka, co jest korzystne dla sportowców, czy o mniejszej zawartości kalorii co przypadnie do gustu osobom redukującym. Niezależnie od planowanego efektu każda dieta pudełkowa Ruda Śląska jest bezpieczna i dostarcza niezbędnych wartości. Nie ma zatem mowy o gorszym samopoczuciu czy braku energii. Dbamy o to, aby nasze dania łączyły smak, wygląd oraz sytość czyli wszystko to co ważne w poprawnym odżywianiu.

Catering dietetyczny Ruda Śląska to wygoda wyboru ilości dań w zestawie, eliminacji składników, na które ma się uczulenie, a także określenia miejsca dostawy. Możliwe jest swobodne zmienianie adresu z odpowiednim wyprzedzeniem. Codziennie dostarczane są dania, świeże i zabezpieczone w specjalnych, szczelnych opakowaniach. Sprawdź sam jakie łatwe jest zdrowe odżywianie.

Dieta pudełkowa Ruda Śląska – czy jest warta ceny, w jakiej jest oferowana?

Dieta pudełkowa Ruda Śląska pochodząca od firmy Eatfit już od wielu lat zmienia sposób odżywiania osób zapracowanych, które na co dzień nie mają zbyt wiele czasu na to, aby zadbać o poprawny system żywienia. Jest to jednak bardzo ważne, ponieważ w bezpośredni sposób wpływa na zdrowie oraz samopoczucie. W związku z tym nie warto oszczędzać na takich rozwiązaniach i należy zdecydować się na najlepszą i jednocześnie najbardziej adekwatną dla nas opcję, dzięki której spożywanie posiłków stanie się przyjemnością. Catering dietetyczny Ruda Śląska występuje w nieco wyższej cenie porównując do innych opcji, a wynika to z perfekcyjnego składu jakim się charakteryzuje. Dla klienta oznacza to całkowite wyeliminowanie szkodliwych składników takich jak żywność przetworzona czy bogata w chemię. Produkty pochodzą ze sprawdzonych dostaw, przez co panuje całkowita pewność, że są one świeże i zdrowe. Kucharze w połączeniu z dietetykami dbają o to, aby dania łączyły w sobie zarówno niepowtarzalny smak, jak również perfekcyjny wygląd, a także kombinacje wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Catering Ruda Śląska jako jeden z nielicznych dostępnych na rynku oferuje tak dużą różnorodność, a także swobodę dopasowania posiłków dla siebie. Klienci każdego dnia mają do wyboru aż 15 posiłków, z których można skompletować swój zestaw. Dodatkowo nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o eliminację składników ze swojej diety. To dobra wiadomość dla osób z nietolerancjami pokarmowymi czy alergiami.

Dieta pudełkowa Ruda Śląska pomoże osobom, które są zapracowane, ale także takim, które nie potrafią samodzielnie skomponować dobrego i odżywczego posiłku. Zaletą cateringu jest to, iż zmiana sposobu odżywiania nie jest dużym wyzwaniem, a przy tym wszystkim można cieszyć się świetnymi, różnorodnymi smakami. Cena takiej oferty jest więc korzystna, ponieważ zyskuje się znacznie więcej – dobre zdrowie, samopoczucie, a także możliwość kształtowania swojej sylwetki.


Sprawdź również: Dieta pudełkowa Sosnowiec, Dieta pudełkowa Koszalin, Dieta pudełkowa Siedlce, Catering dietetyczny Warszawa, Catering dietetyczny Wrocław.

Województwo śląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.