Catering dietetyczny Tychy

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Tychy

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Firma Eatfit już wielokrotnie udowodniła, że jest specjalistą jeśli chodzi o catering Tychy. Jego ogromną zaletą jest różnorodność zarówno pod kątem smaku jak również ilości kalorii. Klienci mogą wybrać zestaw w pełni odpowiadający indywidualnym preferencjom czy potrzebom. Catering dietetyczny Tychy pomaga w osiągnięciu celu jakim jest redukcja czy przyrost masy mięśniowej. To również najlepsza opcja dla osób zmagających się z różnymi nietolerancjami bądź alergiami. Dieta pudełkowa Tychy umożliwia eliminację różnych składników bez obaw, że utraci się niezbędne wartości odżywcze. Nad tym czuwają najlepsi specjaliści czyli dietetycy oraz kucharze, który dokładają wszelkich starań, aby końcowy efekt dobrze się prezentował, smakował i był zdrowy. W związku z tym stosowane są wyłącznie produkty pozbawione chemii, wysokiej jakości. W razie potrzeby porady wystarczy skontaktować się z dietetykiem firmy.

Dieta pudełkowa Tychy – jedno rozwiązanie, wiele korzyści

Od wielu lat zdrowe odżywianie stało się bardzo popularne, co jest bardzo dobrym zjawiskiem. Świadomość na temat tego jaki ma ono wpływ na samopoczucie oraz zdrowie jest niezwykle ważne, gdyż zgodnie z takimi rozwiązaniami zyskuje się wyższą jakość funkcjonowania, a także mniejsze ryzyko chorób. Większość społeczeństwa nie ma jednak czasu na to, aby samodzielnie wymyślać, a następnie tworzyć pełnowartościowe dania. Na takie trudności także jest rozwiązanie w postaci diety pudełkowej. Jest to opcja ciesząca się ogromnym zainteresowaniem, przez wzgląd na to jak wiele korzyści się zyskuje. Samodzielne stworzenie tak zróżnicowanych dań byłoby bardzo trudne i czasochłonne. Catering dietetyczny Tychy dostarcza wszystkie mikroelementy i witaminy, przez co odbiorca cieszy się dobrym samopoczuciem nie narażając się przy tym na głód. Dieta pudełkowa Tychy eliminuje wszystkie szkodliwe składniki i chemię. Opiera się wyłącznie na produktach wyselekcjonowanych i świeżych. Korzyścią jaką niesie za sobą catering Tychy jest także szansa spróbowania zupełnie nowych smaków, o których połączeniu samemu nigdy byśmy nie pomyśleli. Z ofertą Eatfit ma się także szansę osiągania satysfakcjonujących rezultatów w zakresie kształtowania sylwetki. Jest to możliwe, ponieważ w ofercie znajdują się propozycje w różnej wartości kalorycznej i opierające się na różnych składnikach. Coś dla siebie znajdą sportowcy, a także osoby pragnące pozbyć się zbędnych kilogramów. Wszystkie te zmiany odbywają się bezpiecznie, bez utraty energii czy wartości odżywczych. Odbiorca ma również całkowitą swobodę wyboru miejsca, do którego będą dostarczane zestawy, a także o ilości posiłków. To duże ułatwienie. Jeśli jednak nie jest dla Ciebie wystarczające wystarczy, że skontaktujesz się z naszym dietetykiem. Zapraszamy do współpracy, dzięki której zmienisz swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe.

Catering dietetyczny Tychy czyli cena dobrego, zdrowego odżywiania

Wybór diety pudełkowej to niełatwe zadanie, a pod uwagę należy wziąć naprawdę sporo argumentów. Najczęstszą przyczyną, dla której ludzie decydują się na takie rozwiązanie jest czas. Samodzielne gotowanie oraz poprzedzające to czynności takie jak robienie zakupów czy wymyślanie posiłków zajmują ogrom czasu. W takich okolicznościach wiele osób woli pozostawić te zadania w rękach specjalistów. Eatfit od lat zajmuje się takimi rozwiązaniami, które mają na celu zagwarantować zarówno mniej czasu spędzanego w kuchni i jednocześnie smaczne oraz różnorodne posiłki. Dzieje się tak ze względu na połączenie sił oraz wiedzy wykwalifikowanych dietetyków oraz kucharzy, którzy podchodzą do swojej pracy z ogromnym zaangażowaniem oraz pasją. Już niejednokrotnie pomogli zmienić nawyki żywieniowe, a tym samym korzystnie wpłynąć na zdrowie. Catering dietetyczny Tychy nie należy do opcji o najkorzystniejszej cenie i jest to normalne, ponieważ stanowi połączenie perfekcyjnie dobranych składników odżywczych oraz produktów pochodzących ze sprawdzonych dostaw. Co oznacza to dla Ciebie? Catering Tychy nie zawiera chemii, która ma negatywny wpływ na samopoczucie oraz zdrowie. O przetworzonych posiłkach możesz wreszcie zapomnieć, a już po kilku tygodniach regularnego stosowania naszych dań zyskasz lekkość bez uczucia głodu.

Dieta pudełkowa Tychy to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach wymagających, które pragną zadbać o swój sposób odżywiania pod okiem specjalistów. Zestawy z gotowymi posiłkami docierają pod wskazane miejsce codziennie w godzinach porannych, przez co ma się gwarancje, że już od wczesnych godzin czeka na nas posiłek na miarę tego, które otrzymalibyśmy w restauracji. To połączenie niepowtarzalnych smaków, atrakcyjnego wyglądu, a także zapewnienie wszystkich niezbędnych do funkcjonowania składników odżywczych. Nic więc dziwnego, że posiadamy tak szerokie grono zadowolonych odbiorców. Bądź jednym z nich.


Zajrzyj również tutaj: Dieta pudełkowa Łódź, Dieta pudełkowa Szczecin, Dieta pudełkowa Lublin, Dieta pudełkowa Białystok, Dieta pudełkowa Bydgoszcz.

Województwo śląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.