Dieta pudełkowa Chorzów oferowana przez EatFit to przede wszystkim zdrowie i wygoda na wyciągnięcie ręki. Na stronie internetowej można wypełnić formularz, co pozwoli odpowiednio dopasować jedną z 10 diet skomponowanych przez uzdolnionych kucharzy wraz z dietetykami, tak, by spełniała swoją rolę. Catering dietetyczny Chorzów to dieta dla sportowców (Super Sport), dieta odchudzająca (Light), wegańska, wegetariańska, wegetariańska z włączeniem ryb, bez laktozy i glutenu, niskowęglowodanowa, ketogeniczna i dla dzieci. Catering Chorzów to pudełka wypełnione zdrowym i pysznym jedzeniem dostarczone prosto do domu klienta. Staramy się, aby nasze posiłki były ciekawe, zróżnicowane i dobrze doprawione, wiemy, że to czyni dietę bardziej atrakcyjną. Mamy swoje siedziby w wielu miastach w całej Polsce i staramy się wyróżniać na tle innych firm jakością stosowanych produktów. Catering Chorzów poleca się wszystkim zabieganym, ale zdeterminowanym, by dbać o swój organizm.

Dieta pudełkowa – dlaczego warto?

Warto być przede wszystkim zdrowym, rozmiar ubrań nie jest tu najbardziej istotny, byle czuć się w swoim ciele dobrze. Ale zdrowie jest nieocenione, a na jego stan bez wątpienia wpływa to co jemy.

Obecnie półki uginają się pod naporem “śmieciowego” żarcia, którego skład pozostawia wiele do życzenia, ale jego przyrządzenie jest szybkie i łatwe. Nie czytamy etykiet a spożywamy całą tablicę Mendelejewa co odbija się na naszym organizmie, nie tylko w postaci otyłości ale też zmian skórnych, w słabych włosach, braku kondycji, przewlekłym zmęczeniu etc. Na szczęście coraz więcej jest też sklepów ze zdrową żywnością, jednak nie zawsze mamy wiedzę jak łączyć ze sobą pewne produkty, jakich unikać, a co ważniejsze, często brak nam czasu na wiedzy tej zgłębianie.

Tu z pomocą przychodzi w stolicy dieta pudełkowa Chorzów. Sztab specjalistów, w postaci dietetyków i kucharzy, komponuje pełnowartościowe posiłki, a od Ciebie zależy jaki rodzaj spośród oferowanych diet wybierzesz.

Wszystko zależy przede wszystkim od tego, czego oczekujesz od diety – zbicia wagi, utrzymania obecnej wagi, dostarczenia właściwej ilości energii przy intensywnych treningach fizycznych, a może nie wiesz jak zbilansować posiłki, gdy rezygnujesz z pewnych produktów z własnego wyboru lub z konieczności. Z tym problemem borykają się początkujący wegetarianie i weganie, cukrzycy czy alergicy pokarmowi.

Catering dietetyczny Chorzów to różnorodne menu, odbiegające schematem od innych monotonnych diet, znanych z internetu czy książek. Do tego potrawy są po prostu smaczne i ładnie wyglądają, a je się przecież też oczami. Wysokiej klasy produkty używane przez kucharzy EatFit to coś co wyróżnia nas wśród innych konkurencyjnych firm.

Do tego kurier dostarcza posiłki pod wskazany adres o stałej porze każdego dnia, więc nie musisz się martwić co zjesz na śniadanie w domu czy na lunch w biurze. Pudełka zapakowane są w sposób bezpieczny, dzięki czemu potrawa nie zmieni swojej konsystencji w trakcie transportu.

Czy dieta pudełkowa od EatFitcatering jest kosztowna?

Dieta pudełkowa jest to catering, który dostarcza klientom zestaw 3-6 posiłków dziennie prosto pod wskazany adres, najczęściej do domu, w bezpiecznych opakowaniach. Takie danie można spożyć na zimno lub podgrzać w mikrofalówce, a klient ma zapewnione śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. To pozwala oszczędzić mnóstwo czasu.

Dieta pudełkowa Chorzów wydaje się być dość kosztowną fanaberią dobrze zarabiających pracowników korporacji czy celebrytów. Ale wbrew pozorom zyskuje coraz więcej zwolenników wśród innych grup społecznych. Interesują się nią także ci, którzy chcieliby zrzucić zbędne kilogramy a wszystkie inne diety zawiodły.

Co decyduje o cenie diety pudełkowej? Wpływ na cenę mają różne czynniki, wśród nich:

  • kaloryczność diety- im więcej kalorii tym diet jest droższa
  • ilość posiłków
  • “specjalizacja” diety – każda dieta, która wymaga wykluczenia pewnych produktów i zastąpienia innymi, wiąże się ze zwiększeniem kosztów
  • czas trwania, czyli okres abonamentu, wbrew pozorom, im dłuższy okres tym koszt dzienny diety staje się niższy
  • dostawa – wiele firm oferuje darmową dostawę w pewnych strefach, w dalszych należy dopłacić
  • jakość używanych produktów.

Tym ostatnim pochwalić się może catering dietetyczny Chorzów od EatFit i to właśnie wyróżnia nas na tle innych firm. Nasi doświadczeni kucharze oraz dietetycy dbają o to, żeby produkty, których używają były wysokiej klasy. EatFit stawia na świeżość, ekologiczne pochodzenie i sprawdzonych dostawców. Nie boimy się używać dużej ilości ziół i przypraw oraz innych dodatków, które czynią dietę różnorodną i ciekawą, a przede wszystkim smaczną. Chcemy, by klienci mieli dobre zdanie o naszych potrawach i dzięki temu wracali do nas.

Jednocześnie pragniemy, by nasze ceny nie były zaporowe, jesteśmy otwarci na potrzeby naszego klienta. Kiedy więc opłaty za catering Chorzów wahają się w kwotach od 40 do 100 zł za dzień, EatFit znajduje się gdzieś w środku tej stawki.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Opole, Catering dietetyczny Gliwice, Catering dietetyczny Zielona Góra, Catering dietetyczny Sosnowiec, Catering dietetyczny Siedlce.

Województwo śląskie – inne miejscowości:

5/5 - (85 Ocen)