Catering dietetyczny Żory

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Żory

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

EatFit to firma, która stara się dostarczać najlepsze warianty jeśli chodzi o catering dietetyczny Żory. Oferta kierowana jest między innymi do osób, które na co dzień nie mają zbyt wiele czasu na to, aby zadbać o poprawny sposób odżywiania. Catering Żory pozwala cieszyć się pysznymi i jednocześnie różnorodnymi daniami, a to wszystko zasługa wspaniałego zespołu składającego się z najlepszych dietetyków oraz kucharzy. To oni dbają o to, aby dieta pudełkowa Żory opierała się na pozbawionych chemii artykułach spożywczych, a całość posiadała niezbędne wartości odżywcze. Są to jedne z licznych zalet jakie zyskuje się decydując się na taką usługę. Zestawy posiłków transportowane są każdego dnia w godzinach porannych pod wybrany przez klienta adres. Opakowania są szczelne, na wieczku znajduje się etykieta informująca o zawartości czy kaloriach. W ofercie dostępne są różne rodzaje diet dostosowane do potrzeb i oczekiwań zarówno osób aktywnych, jak również borykających się z problemami żołądkowymi.

Catering dietetyczny Żory –  dzięki niemu zmienisz nawyki żywieniowe w przyjemny sposób

Nasze zdrowie oraz to ile mamy energii na co dzień w dużej mierze zależy od tego co jemy. Jedzenie towarzyszy nam każdego dnia dlatego powinniśmy zadbać o to, aby było ono wysokiej jakości, a dokładniej aby opierało się na niezbędnych wartościach odżywczych. Dużą uwagę należy zwrócić na to czy posiłki zawierają składniki chemiczne, ponieważ nie są one mile widziane w jadłospisie. Zazwyczaj sięgamy po takie przekąski jeśli nie mamy czasu. O wiele lepszym rozwiązaniem jest w takich przypadkach skorzystanie z pomocy specjalistów. Dieta pudełkowa Żory pozwoli raz na zawsze zapomnieć o szybkich daniach, które sprawiają, że pojawiają się dolegliwości żołądkowe, a my tracimy energię. Zaletą cateringu jest pełna swoboda wyboru tego co chcemy jeść. Oznacza to, że w asortymencie znajdują się warianty w kilku wersjach. Do dyspozycji jest między innymi catering Żory, który w składzie nie zawiera mięsa czy glutenu. Są również propozycje stworzone dla osób, które aktywnie spędzają czas i potrzebują w swojej diecie znacznie większej ilości białka. Z naszymi dietami możliwe jest osiąganie rezultatów w zakresie kształtowania sylwetki. Ograniczenie liczby kalorii będzie doprowadzało do utraty wagi natomiast ich zwiększenie do budowanie masy. Przy tym wszystkim nie należy jednak zapominać jak istotny jest sport.Catering dietetyczny Żory pokazuje, że zmiana nawyków żywieniowych wcale nie musi być uciążliwa i wiązać się z samymi wyrzeczeniami. Nasi dietetycy zadbają o to, aby posiłek składał się z najlepszych, świeżych produktów i jednocześnie charakteryzował się pysznym smakiem i wyglądem. Jedzenie ma sprawiać przyjemność i w myśl tej zasady serwujemy posiłki. Zestawy każdego dnia trafiają do swojego odbiorcy we wczesnych godzinach porannych. Po przebudzeniu możesz korzystać z walorów cateringu bądź zabrać swoje dania ze sobą do pracy lub szkoły. Szczelne opakowania sprawią, że Twoje jedzenie będzie bezpieczne.

Dieta pudełkowa Żory – ile jesteś w stanie zapłacić za dobrej jakości catering?

To w jaki sposób się odżywiamy ma decydujący wpływ na to ile posiadamy energii ale nie tylko. Od tego co jemy zależy nasze zdrowie oraz samopoczucie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób szuka rozwiązań, dzięki którym ich sposób odżywiania znacznie się poprawi. Kłopotliwy jest bez wątpienia czas jaki należałoby poświęcić na samodzielne tworzenie jadłospisu. Do tego przydatna jest odpowiednia wiedza oraz umiejętności. Nie chcąc tracić nadziei na lepsze nawyki żywieniowe wystarczy skorzystać z oferty jaką jest catering dietetyczny Żory. Opcja ta łączy w sobie najwyższej jakości składniki, w pełni pozbawione sztucznych substancji, które są nieco droższe od standardowo dostępnych produktów. Jest to jeden z powodów, dla których dieta pudełkowa Żory jest w cenie wyższej niż standardowe propozycje. Jest to jednak wartość w pełni odpowiadająca jakości posiłków. Kupując catering Żory otrzymujesz potrawy różnorodne. Każdego dnia serwowane są inne dania, przez co ma się całkowitą pewność, że dieta nie znudzi się, a tym samym uzyska się satysfakcjonujące wyniki.Dieta pudełkowa Żory dostosowana jest do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań odbiorców, a wynika to ze złożonej oferty, w której znaleźć można propozycje zarówno dla sportowców, jak również osób, które chcą nieco zredukować swoją wagę. Wszystkie posiłki łączą w sobie niezbędne wartości odżywcze i przede wszystkim smak, który jest najważniejszy w diecie. U nas masz szansę jeść zdrowo ale z zachowaniem wyrazistości. Jest to zaleta, dzięki której zyskujemy coraz większą ilość osób zainteresowanych, które ufają naszym dietetykom oraz kucharzom. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań na temat diet bądź potrzeby porady w trakcie wyboru oferty wystarczy skontaktować się z naszym dietetykiem. Satysfakcja gwarantowana, a także szansa osiągnięcia oczekiwanych efektów.


Zajrzyj również tutaj: Dieta pudełkowa Koszalin, Dieta pudełkowa Siedlce, Catering dietetyczny Warszawa, Catering dietetyczny Wrocław, Catering dietetyczny Gdańsk.

Województwo śląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.