Catering dietetyczny Zduńska Wola

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Zduńska Wola

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Każdy kto kiedykolwiek brał pod uwagę jedzenie pudełkowe Zduńska Wola z pewnością rozważał wszystkie „za” i „przeciw” takiej decyzji. Wiadomo, że dieta pudełkowa wiąże się ze sporym wydatkiem finansowym, można jednak znaleźć catering z dowozem Zduńska Wola względnie tanio. Dodatkowo cena nie będzie tak przytłaczająca, jeśli poświęcimy chwilę na przeanalizowanie tego, jakie nieoczywiste korzyści zyskujemy wybierając Zduńska Wola catering dietetyczny, a których najczęściej sobie nie uświadamiamy. Zatrzymajmy się chwilę w tym miejscu i podsumujmy jakie są plusy wyboru jedzenia pudełkowego. Bo jest ich naprawdę sporo!

Catering dietetyczny Zduńska Wola – co zyskujesz w cenie usługi?

Nie będziemy pisać tu o rzeczach oczywistych – o tym, że nasza dieta pudełkowa Zduńska Wola to skomponowane przez dietetyka bardzo dobre jakościowo produkty, połączone w smaczne dania, które dostajesz w atrakcyjnej cenie. To jest jasne, bo nasza firma jest na tle konkurencji po prostu dobra i korzystna cenowo. Skupimy się na dodatkowych plusach, które być może nie przychodzą ci do głowy od razu, jednak po głębszym zastanowieniu – z pewnością stwierdzisz, że dieta z dostawą Zduńska Wola to coś więcej niż tylko jedzenie podstawione pod twoje drzwi. To tania, ale realizowana z pasją usługa, którą docenia coraz więcej klientów.Po pierwsze – płacisz niewiele na dzień, a poza pysznym, zdrowym i zbilansowanym posiłkiem dostarczonym z samego rana pod twoje drzwi, otrzymujesz wolny czas, tak cenny w dzisiejszych czasach. To czas, którego nie musisz poświęcać na zrobienie listy zakupów, pojechanie do sklepu (najczęściej więcej niż jednego), stanie w kolejkach, zapakowanie i przyniesienie ciężkich zakupów i dowiezienie ich do domu. Dodatkowo jest to czas, który nie ucieka przez palce kiedy obierasz, kroisz, gotujesz i próbujesz kolejnych przepisów, które zupełnie ci nie wychodzą. To również czas, którego nie musisz przeznaczyć na mycie naczyń oraz całej kuchni po przygotowaniu oraz jedzeniu posiłków. Przy okazji – to też mniej prądu zużytego na działanie zmywarki – bo wszystkie posiłki przyjeżdżają odpowiednio zapakowane w pudełka i gotowe do zjedzenia.A teraz pomnóż ten czas przez liczbę posiłków każdego dnia – co zrobisz z odzyskaną ilością czasu? To zależy tylko od ciebie! Możesz poświęcić go na zaniedbane lub nowe hobby, a możesz w końcu spędzić więcej czasu z rodziną czy przyjaciółmi. A może w końcu będziesz mogła porządnie posprzątać mieszkanie? Możesz czytać więcej książek albo więcej pracować. A możesz również poświęcić ten czas na treningi i dbanie o sylwetkę – Zduńska Wola catering daje ci zdecydowanie większe szanse na powodzenie! Możesz skupić się na fizycznej stronie walki o wymarzoną figurę, kwestie jedzenia rozwiążemy za ciebie! Nasza dieta z dowozem Zduńska Wola to tania i najlepsza recepta na zrzucenie zbędnych kilogramów i zdrowy styl życia!

Po drugie – nareszcie koniec z gotowaniem, którego nie znosisz!

Jak wiadomo – nie każdy czuje się w kuchni jak ryba w wodzie. Dla tych, którzy nie zostali obdarzeni talentem do gotowania, przygotowywanie posiłków to nudne i trudne zadanie. A testowanie nowych przepisów to najczęściej złość i frustracja. Umówmy się – nie każdy może być kucharzem! Istnieje wiele osób, dla których usmażenie jajecznicy to kulinarne wyżyny – i nie ma w tym nic złego. Dla takich ludzi dieta z dowozem Zduńska Wola najtaniej to wspaniałe rozwiązanie ich dotychczasowego problemu. Dodatkowo ci, którzy nie gotują najlepiej często odżywiają się codziennie w ten sam sposób, przygotowując nudne, powtarzające się dania. To nie tylko smutna rutyna, ale również niekorzystne rozwiązanie pod kątem zdrowotnym. Inwestycja w catering pozwoli w takiej sytuacji nie tylko zróżnicować i zbilansować dietę, ale również spróbować innych smaków, o które trudno było w dotychczasowej kuchni. Być może będzie to również inspiracja do wypróbowania nowego rodzaju żywienia – wegetariańskiej, wegańskiej, a może białkowej kuchni?

Po trzecie – Zduńska Wola catering to wsparcie twojego powrotu do formy fizycznej!

Ile razy próbowałaś wrócić do swojej wymarzonej wagi – sprzed ciąży, z lat młodości? Ile razy zaczynałaś zdrowo się odżywiać „od poniedziałku”, „od nowego miesiąca”, a nawet „od nowego roku”? Być może w nieodpowiedni sposób się do tego zabierałaś? Gdy człowiek ma mało czasu, bo jest zapracowany, trudno będzie mu znaleźć motywację, by wstać przed pracą i pójść na siłownię albo spędzić jedyny wolny czas podczas weekendu na przygotowywaniu posiłków na cały tydzień. Nie warto brać na swoje barki zbyt wielu wyrzeczeń i obowiązków, bo poczujemy się nimi przytłoczeni do tego stopnia, że może nam się powinąć noga na zadaniach, które do tej pory bez problemu realizowaliśmy. Catering z dowozem Zduńska Wola może być w tym przypadku idealnym rozwiązaniem, które odciąży nas z wykonywania codziennych obowiązków. Nie tylko nie będziemy musieli przygotowywać dań na cały tydzień (które często po kilku dniach nie są już wcale smaczne ani świeże), ale odpadną również z naszej listy zadań zakupy spożywcze i sprzątanie kuchni! Najlepszy Zduńska Wola catering to prosty sposób, by tanio i smacznie zjeść, jednocześnie zyskując czas i siły na nowe cele i obowiązki. Jest jeszcze jeden plus takiego rozwiązania – słyszałaś kiedyś powiedzenie, że aby osiągnąć idealną sylwetkę trzeba jeść zdrowo (co stanowi 70 procent sukcesu) oraz ćwiczyć (pozostałe 30 procent w drodze do celu)? Tak wiele zależy od sposobu żywienia i zdrowych nawyków! Dieta z dowozem Zduńska Wola to twój sprzymierzeniec w walce o nowe ciało i zdrowie! Spróbuj od kolejnego poniedziałku, ale tym razem na serio!

Po czwarte – wybierając dietę pudełkową nie marnujesz jedzenia, prądu i wody

Spróbuj przeanalizować ile jedzenia wyrzucasz tygodniowo, ponieważ ulega przeterminowaniu? Nie tylko tobie się to zdarza. Często kupujemy więcej niż jesteśmy w stanie zjeść w czasie, gdy produkty mają ważną datę przydatności. Wynika to z tego, że kupujemy w pośpiechu, na zapas, ulegamy promocjom. Błędem jest też chodzenie na zakupy z pustym żołądkiem – wtedy kupujemy więcej i jest to udowodnione naukowo. Mając już wszystkie te produkty w domu, kupione na wyrost, bez przemyślenia i sprawdzenia co nadawało się do zjedzenia w twojej spiżarni – często dublujemy produkty. Dodatkowo, wystarczy, że wypadnie nam jeden dzień, w którym zjemy na mieście lub u przyjaciół i już produkty nie zostaną w pełni wykorzystane. Najszybciej psują się warzywa i owoce, wędliny i nabiał. W ten sposób marnujemy jedzenie, ale również prąd, który wykorzystujemy na trzymanie produktów w lodówce. Wszystkie zepsute składniki lądują w śmieciach – przyczyniając się do produkcji większej ilości zanieczyszczeń, podczas gdy wielu ludzi na świecie nie ma co jeść. Wybierając nasz Zduńska Wola catering dietetyczny zjadasz najczęściej wszystko co jest dla ciebie przygotowane, bez konieczności przechowywania jakichkolwiek produktów w lodówce poza pudełkami z daniami (i to nie zawsze, bo nie wszystkie posiłki będą tego wymagały).

Po piąte – poznajesz nowe smaki, będąc spokojnym o odpowiednie zbilansowanie diety

Płacąc za jedzenie pudełkowe Zduńska Wola, będziesz miała większą motywację, by zjadać wszystkie posiłki. Tak działa ludzki mózg, chcąc usprawiedliwić wydane pieniądze. I wspaniale! Bo to z pewnością sprawi, że spróbujesz produktów, których do tej pory nie lubiłaś albo nie znałaś. To z kolei otworzy przed tobą morze nowych smaków i połączeń produktów. Jedząc zróżnicowane i zbilansowane posiłki przyczynisz się również do poprawy twojego samopoczucia i metabolizmu. Kto wie czy raz zasmakowane dania nie zainspirują cię do próbowania swoich sił w kuchni?Posiłki, jakie zawiera nasza dieta z dowozem Zduńska Wola to często proste, ale bardzo smaczne połączenia smaków pełne witamin i superfoods (produkty uznane za niezwykle wartościowe dla ludzkiego organizmu, np. nasiona chia czy jagody goi).Ustalona z góry kaloryczność posiłków pozwoli ci również trzymać w ryzach apetyt oraz unikać dodatkowych, niezdrowych przekąsek (co też pozytywnie wpłynie na twoje zdrowie oraz zawartość portfela).Dieta z dostawą Zduńska Wola to rozwiązanie mające wiele zalet. Porównując je z kwotą, którą dziennie musisz wydać na jego przygotowanie i dostarczenie – nie wydaje się wcale tak dużo, prawda? Pamiętaj, że w cenę wliczone są wysokiej jakości produkty – warzywa, owoce, mięso i nabiał – w zależności od diety. Jedzenie pudełkowe Zduńska Wola to też cena za wiedzę dietetyka, który dokonuje bilansowania i układania jadłospisów. Wreszcie – w opłatę za catering z dowozem Zduńska Wola wlicza się również przygotowanie oraz dostarczenie posiłków codziennie rano pod twoje drzwi. Mając na uwadze wszystkie przytoczone argumenty – sama zdecyduj czy nasza usługa nie jest najtańsza?

Dieta pudełkowa Zduńska Wola – dlaczego nasza firma jest najlepsza?

Zduńska Wola dieta pudełkowa powinna charakteryzować się przede wszystkim dobrymi produktami, pozyskiwanymi od lokalnych sprzedawców. Składniki muszą być smaczne i świeże. Dodatkowo dania powinny być zróżnicowane i ciekawe. Dowóz to także ważna kwestia – powinien być punktualny, żebyś zawsze o tej porze była w domu i żebyś mogła odpowiednio zaplanować swój dzień w oparciu o to kiedy jesz posiłki. Nasza firma może podpisać się pod wszystkimi tymi punktami. Catering dietetyczny Zduńska Wola to najlepsze lokalne produkty skomponowane w ciekawe posiłki, których nie będziesz miała dosyć. Dbamy o świeżość używanych warzyw i owoców oraz wybieramy mięso i jaja od najlepszych sprzedawców. Dania tworzymy z pasją, bo dieta z dowozem Zduńska Wola to coś co kochamy. Sprawdź już dziś co mamy do zaoferowania! Wybierz dietę, która najbardziej do ciebie przemawia, a my postaramy się byś nie żałowała tego wyboru. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy wracają do nas i polecają nas swoim znajomym. To dzięki wam mamy zapał do pracy i ciągłego ulepszania naszych usług!


Sprawdź również: Dieta pudełkowa Kielce, Dieta pudełkowa Toruń, Dieta pudełkowa Częstochowa, Dieta pudełkowa Radom, Dieta pudełkowa Koszalin.

Województwo łódzkie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.