Catering dietetyczny Tarnów

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Tarnów

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Dieta Pudełkowa Tarnów od firmy EatFit to prosta droga do uzyskania wymarzonej sylwetki i zdrowia. Zmiany nawyków żywieniowych nie należą do najłatwiejszych, dlatego EatFit dba o to, by catering dietetyczny Tarnów był dla klienta atrakcyjny, dzięki czemu łatwiej utrzymać dietę. Korzystamy z najwyższej jakości produktów, staramy się, żeby posiłki były zróżnicowane i smaczne. Kucharze współpracują z dietetykami czyniąc posiłki zbilansowanymi, pełnowartościowymi i atrakcyjnymi. Po wypełnieniu szczegółowego formularza można wybrać jedną spośród następujących diet: Light, Super Sport, Vegan, Veggie Fish i Veggie, Gluten& Lactose Free, Diabetic, Low Carb, Keto i Fit Kid. Catering Tarnów od EatFit dostarcza posiłki wprost do domu, dzięki czemu oszczędza się czas a zyskuje się energię na cały dzień. Każdy kto ceni sobie swoje zdrowie i piękną sylwetkę powinien spróbować tego co z taką pieczołowitością przygotowują pracownicy EatFit. To droga do osiągnięcia zamierzonego celu w przemyślany sposób.

Catering dietetyczny Tarnów sposobem na piękną i zdrową sylwetkę

Siedzący tryb życia, brak ruchu, pandemia i niewłaściwe odżywianie doprowadzają do narastania problemu z otyłością, zarówno wśród dorosłych jak i dzieci. Tak naprawdę, nasze zdrowie leży tylko w naszych rękach, dużo zależy właśnie od tego jak jemy: co, jak dużo i jak często.W uporządkowaniu sposobu odżywiania pomoże nam z całą pewnością catering dietetyczny Tarnów. EatFit w trosce o każdego klienta oferuje posiłki przygotowywane ze świeżych produktów najwyższej jakości przez doświadczonych kucharzy, a nad ich pracą czuwają dietetycy, tak, aby każde danie spełniało warunki wybranej diety. Catering Tarnów stworzony został dla tych mieszkańców stolicy i okolic, którzy nie mają odpowiedniej wiedzy i cierpliwości, żeby samodzielnie tworzyć odchudzające posiłki, takie które nie zniechęcą do wytrwania na diecie.A na którą dietę, spośród dziesięciu dostępnych w EatFit się zdecydować? W wyborze pomoże na pewno kalkulator diety, po wypełnieniu krótkiego formularza. w którym zaznaczamy swój wiek, płeć, wagę itp. system wylicza liczbę kalorii jaką powinniśmy spożywać, by uzyskać wymarzoną sylwetkę.Dieta pudełkowa Tarnów zostanie dostarczona pod Twoje drzwi, więc otrzymasz gotowe do spożycia smaczne i różnorodne posiłki na cały dzień. Dzięki temu zyskujesz czas dla siebie i dla rodziny.Wcześniej poświęcany on był na długie zakupy oraz pracochłonne przygotowywanie potraw, a następnie na sprzątanie po nich, teraz wystarczy zutylizować opakowanie. Świetnie sprawdzą się zarówno na domowe śniadania czy kolacje ale też na lunch w biurze czy szybką przekąskę przed siłownią.Jeśli proces odchudzania zostanie przeprowadzony w sposób przemyślany i zdrowy, mamy ogromną szansę uniknąć efektu jojo, a wprowadzone nowe, dobre nawyki żywieniowe zaprocentują na długi czas. Wyraźnie poprawi się nasza sylwetka, kondycja skóry i włosów, nabierzemy energii na cały dzień intensywnego działania, będziemy czuć się lekko i przyjemnie, nie tylko dlatego, że ubędzie nam kilogramów.

Dieta pudełkowa Tarnów od EatFit – czy jest dla mnie za droga?

Dieta pudełkowa Tarnów i nie tylko, polega na dostarczeniu klientowi zestawu zbilansowanych posiłków na cały dzień. Co znaczy zbilansowanych? Otóż takich, które zawierają odpowiednie proporcje wartości odżywczych, witamin i składników mineralnych. Proporcje te zależą od celu jaki chcemy osiągnąć sięgając po dietę, czy jest to utrata czy utrzymanie wagi, czy konieczne specjalne odżywianie przy schorzeniach, czy chęć zdrowego odżywiania bez konieczności samodzielnego ich przyrządzania.Jeśli któryś z tych powodów przejścia na catering dietetyczny Tarnów jest Ci szczególnie bliski, ale wahasz się, bo myślisz, że to zbyt kosztowny kaprys, to nic bardziej mylnego.Pozornie wygórowane stawki firm cateringowej wynikają z kilku ważnych czynników: jakości stosowanych produktów, ilości posiłków i liczby kalorii, specjalnych wymagań, transportu, okresu abonamenckiego oraz ceny samych pudełek. Kiedy dodamy do tego jeszcze pracę kucharzy i dietetyków, dostajemy koszt diety pudełkowej. Firmy różnią się między sobą jeśli chodzi zarówno o opłaty jak i o jakość, dlatego żeby nie stracić na cateringu dietetycznym, należy wybrać przede wszystkim jakość.Catering Tarnów od EatFit stawia na sprawdzonych dostawców, świeże i ekologiczne produkty wysokiej klasy. Chcemy, żeby nasz jadłospis był atrakcyjny ale jednocześnie przystępny cenowo. Pamiętać należy, że chodząc na zakupy spożywcze potrafimy wydać nieporównywalnie więcej, wybieramy produkty wysoko przetworzone, dużo niezdrowych przekąsek, a nierzadko nabywamy też inne rzeczy, których nie potrzebujemy ale przy okazji wizyty w sklepie rzuciły nam się w oczy. Jeśli się więc ciągle wahasz, przeanalizuj wszystkie koszty i spróbuj naszej diety choć przez kilka dni. Dieta pudełkowa Tarnów EatFit to różnorodne smaki zamknięte w bezpiecznych pudełkach, a ich koszt jest proporcjonalny do poziomu potraw. Nie są najtańsze, ale też nie zrujnują portfela.


Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Poznań, Dieta pudełkowa Gdańsk, Dieta pudełkowa Łódź, Dieta pudełkowa Szczecin, Dieta pudełkowa Lublin.

Województwo małopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.