Catering dietetyczny Łapczyca

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Łapczyca

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Tania dieta pudełkowa Łapczyca dla każdego

Jeśli chodzi o spełnianie potrzeb żywieniowych, catering dietetyczny może być dobrą opcją, jeśli masz trudności z uzyskaniem pięciu porcji owoców i warzyw każdego dnia. W większości przypadków dostarczane posiłki zawierają 2-3 porcje każdego z nich. Dieta pudełkowa to pełnowartościowe posiłki pełne warzyw i owoców.

Tani catering dietetyczny Łapczyca – wygoda i oszczędność

Firma cateringowa Łapczyca, która dostarcza fit catering, daje możliwość zaoszczędzenia czasu i energii potrzebnej do gotowania. Zakupy spożywcze zajmują czas, podobnie jak proces przygotowania i gotowania posiłków, a następnie sprzątanie. Chociaż jedzenie na mieście może wydawać się wygodnym wyborem, w porównaniu z gotowaniem gotowych posiłków, jedzenie na mieście może być czasochłonne i kosztowne. Wiele zapracowanych osób nie ma luksusu poświęcenia godziny lub więcej swojego wieczoru na przygotowanie, podanie i spożycie posiłku. Dieta pudełkowa może być spożywana o każdej porze dnia i nocy. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które pracują do późna w nocy lub w innych dziwnych godzinach, lub które po prostu chcą jeść, kiedy jest to dla nich najbardziej wygodne. Kiedy kupujesz jedzenie w ten sposób, masz swobodę spożywania go kiedy – i gdzie – chcesz. Od rejestracji, poprzez dostawę, aż po przygotowanie posiłku, największą zaletą jest prostota. Wystarczy zarejestrować się online i wybrać swoje menu (na przykład wegańskie lub mięsne), ograniczenia dietetyczne (bezglutenowe, alergie na orzeszki ziemne) oraz liczbę posiłków i porcji. Catering dietetyczny Łapczyca to niesamowita wygoda. Większość usług zestawów posiłków zapewnia opcje dla diet wegetariańskich i bezglutenowych. Istnieje również rosnąca liczba specjalistycznych usług zestawów posiłków, które zaspokajają unikalne potrzeby i preferencje dietetyczne. Przygotowanie pysznego posiłku na stole każdego dnia może być sporym kłopotem dla osób starszych. Wielu z nich ma problemy z poruszaniem się lub inne problemy zdrowotne, które utrudniają im dotarcie do sklepu spożywczego lub spędzenie czasu w kuchni. W związku z tym, usługi dostarczania posiłków stają się coraz bardziej popularne wśród seniorów, którzy potrzebują pomocy, gdy chodzi o jedzenie.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Sosnowiec, Catering dietetyczny Koszalin, Catering dietetyczny Siedlce, Dieta pudełkowa Warszawa, Dieta pudełkowa Kraków.

Województwo małopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.