Catering dietetyczny Chełm

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Chełm

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

EatFit jest firmą specjalizującą się w tworzeniu gotowych zestawów posiłków, które dostarczane są do klienta pod wskazany przez niego adres. Wszystkie dania wykonywane są pod okiem specjalistów z dziedziny gastronomii oraz dietetyki. To daje gwarancje, że catering dietetyczny Chełm zawiera wszystkie niezbędne mikroelementy oraz, że jest on w pełni zdrowy. Dieta pudełkowa Chełm może być dzielona na 3 lub 5 posiłków o różnej kaloryczności. To sprawia, że nikt nie ma problemu z dobraniem dla siebie najlepszego wariantu. Catering Chełm może być z powodzeniem wykorzystywany przez osoby odchudzające się, sportowców czy też ludzi z dolegliwościami żołądkowymi wynikającymi z alergii bądź nietolerancji. Firma zezwala na to, aby w razie potrzeby wyeliminować jakiś składnik z diety. Catering dietetyczny Chełm ma przede wszystkim być smaczny i różnorodny, aby nie znudził się po kilku tygodniach. Zmiany w samopoczuciu czy zdrowiu można zauważyć już po kilku tygodniach stosowania diety.

Catering dietetyczny – spróbuj jak smaczne może być zdrowe jedzenie

Zdrowe odżywianie często kojarzone jest z mało smacznymi potrawami, brakiem wyrazistości czy ciągłymi ograniczeniami. Nie jest to dobre podejście biorąc pod uwagę fakt, że taki tryb życia jest najlepszy dla naszego zdrowia, a także samopoczucia. Catering dietetyczny Chełm całkowicie zmieni podejście osób do zdrowych nawyków żywieniowych, ponieważ jest to opcja łącząca w sobie najlepsze składniki, a przy tym zachowuje wyrazistość i dba o satysfakcje podniebienia. Wynika to z ogromnej koncentracji na jadłospisie, nad którym czuwają nie tylko kucharze ale również wspaniali dietetycy. Dokładają wszelkich starań, aby zestawy opierały się na wymaganych wartościach odżywczych, były zbilansowane i różnorodne. Taka kombinacja powoduje, że catering Chełm nie nudzi się, a przez to możliwe jest uzyskiwanie oczekiwanych rezultatów. Dieta pudełkowa Chełm wpływa na znaczne ograniczenie czasu spędzanego do tej pory w kuchni. Już nie trzeba zastanawiać się nad tym co ugotować na następny dzień, bo od rana pod drzwiami czeka cały komplet posiłków. Dodatkowo zyskuje się szansę poznania zupełnie nowych smaków, o których w warunkach domowych wcale by się nie pomyślało.

Catering dietetyczny Chełm stanowi świetny wybór dla osób, które chcą zadbać o poprawne funkcjonowanie swojego układu pokarmowego. Wiele osób ma problemy związane z nietolerancją pokarmową czy alergiami. Wyeliminowanie konkretnego składnika z menu sprawia, że wszystko wraca do normy, a przykre dolegliwości znikają raz na zawsze. W naszym asortymencie znaleźć można diety stworzone z myślą o osobach niespożywających glutenu czy laktozy. Umożliwiamy również ograniczanie mięsa, a wszystko to odbywa się w bezpiecznych warunkach, bez utraty żadnych wartości odżywczych. Nasz catering stanowi świetne wsparcie w przypadku chęci kształtowania swojej sylwetki. Z nami masz szansę schudnąć, utrzymać wagę, a także przytyć.

Catering dietetyczny – cena za najlepszy catering wysokiej jakości

Sposób odżywiania to decydujący element w kwestiach samopoczucia oraz zdrowia każdego człowieka. Coraz więcej osób ma tego świadomość i stara się zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe. Produkty przetworzone nie są niczym dobrym. To puste kalorie, pełne niezdrowego tłuszczu, który negatywnie odbija się na zdrowiu. Chcąc tego uniknąć warto zadbać o zbilansowany jadłospis, w którym znajdą się potrzebne mikroelementy oraz witaminy. Utrudnieniem w drodze do takiego efektu jest brak czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków, a także wymyślanie zróżnicowanego menu. Na szczęście odkąd na rynku działa catering dietetyczny Chełm taki problem przestaje mieć znaczenie. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu zyskuje się różnorodne potrawy, które w pełni opierają się na zdrowych, świeżych składnikach. W daniach nie ma żadnych substancji chemicznych, co jest bardzo istotne. Catering Chełm z racji połączenia produktów wysokiej jakości charakteryzuje się nieco wyższą ceną, co jest całkiem naturalne. Wynika to także z wkładu pracy jaki muszą włożyć dietetycy oraz kucharze w przygotowywanie całych zestawów. Dania gwarantują pełne zapotrzebowanie, dzięki czemu odbiorca czuje się lekko, a przy tym nie odczuwa głodu.

Dieta pudełkowa Chełm pomogła już wielu osobom osiągnąć upragniony cel nie tylko w kwestii funkcjonowania układu pokarmowego ale także sylwetki. Z naszymi zestawami można zarówno redukować masę ciała, utrzymywać ją, a także budować masę mięśniową. Jest to zależne od ilości kalorii w diecie, a także rozkładu makroelementów. W przypadku osób cierpiących na nietolerancje pokarmową można liczyć na eliminacje konkretnych składników, a wszystko to odbywa się w bezpieczny sposób, bez utraty pełnowartościowych dań. Jesteśmy specjalistami w tworzeniu cateringów spełniających indywidualne preferencje. Zaufaj nam, a zauważysz efekty już po kilku tygodniach.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Białystok, Catering dietetyczny Bydgoszcz, Catering dietetyczny Katowice, Catering dietetyczny Olsztyn, Catering dietetyczny Gdynia.

Województwo lubelskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.