Catering dietetyczny Pruszków

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Pruszków

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

EatFit to firma, dzięki której już wiele osób było w stanie zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe bez większych wyrzeczeń. Catering dietetyczny Pruszków jest spełnieniem oczekiwań oraz potrzeb osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie decydując się na poprawne odżywianie. W praktyce oznacza to, że klienci otrzymują catering Pruszków składający się z najlepszych artykułów spożywczych całkowicie pozbawionych sztucznych substancji. Nie ma mowy także o żywności przetworzonej. Dieta pudełkowa Pruszków może być z powodzeniem stosowana u osób z alergiami, ponieważ możliwe jest wykluczenie konkretnego składnika z diety. Dietetycy dbają o to, aby wszystkie wartości odżywcze były dostarczone, ponieważ korzystnie wpływa to na samopoczucie oraz zdrowie. W ofercie przedsiębiorstwa dostępne są zróżnicowane warianty jeśli chodzi o ilość kalorii, a także skład, co znacznie ułatwia podjęcie satysfakcjonującej decyzji. W razie trudności zawsze można skontaktować się z dietetykiem firmy, który rozwieje wątpliwości.

Catering dietetyczny i jego korzystny wpływ na zdrowie oraz samopoczucie

Wiele osób ma na co dzień masę obowiązków, przez co nie ma czasu na to, aby zajmować się tworzeniem zbilansowanych posiłków. Nie jest to także tak łatwe do osiągnięcia, ponieważ pod uwagę należy wziąć nie tylko smak ale także wartości odżywcze. W takich okolicznościach pomocna okazuje się wiedza z zakresu dietetyki, a także umiejętności kulinarne. Na szczęście nie mając tych atrybutów nie trzeba rezygnować ze zdrowego odżywiania. Catering Pruszków okazuje się najlepszym wyborem, ponieważ łączy w sobie niepowtarzalne walory smakowe, a także wszystkie niezbędne makroelementy. Nic więc dziwnego, że korzysta z niego tak wiele osób, które bez zbędnych wyrzeczeń mogło zadbać o zdrowe odżywianie. Ogromną zaletą diety jest fakt, że osoba z niej korzystająca nie musi robić praktycznie nic w kwestii jedzenia. W kuchni może znajdować się tylko woda, ponieważ codziennie przed drzwiami będzie czekał gotowy zestaw składający się z trzech lub pięciu posiłków w zależności od zamówienia. Catering dietetyczny Pruszków poza oszczędnością czasu pozwala również poznać zupełnie nowe smaki, a także każdego dnia cieszyć się zróżnicowanym zestawem. Z odpowiednim wyprzedzeniem możliwa jest swobodna wymiana posiłków czy też zmiana adresu. Nie ma także żadnych przeciwwskazań ku temu, aby dieta pudełkowa Pruszków eliminowała niektóre składniki z diety. Przypadnie to do gustu osobom, które walczą z nietolerancją pokarmową bądź chcą w bezpieczny sposób zrezygnować z mięsa. O równowagę w kwestii składników dbają dietetycy z wieloletnim doświadczeniem, natomiast smak pozostaje w rękach kucharzy z ogromną pasją. Połączenie takich wartości sprawia, że dania nie tylko smakują ale także wyglądają perfekcyjnie. Możesz się nimi cieszyć także Ty – zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś adekwatnego do swoich oczekiwań i preferencji. Posiadamy propozycje w różnych wariantach kalorycznych.

Catering dietetyczny wart swojej ceny

Wiele osób boryka się z różnorodnymi problemami związanymi z układem pokarmowym. W takich okolicznościach jedynym, rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie z fachowej pomocy. Samodzielne wprowadzanie zmian może okazać się trudne, a co za tym idzie także czasochłonne. Nie każdy może sobie na to pozwolić, przez wzgląd na ilość obowiązków. Takie przypadki rozwiązuje w pełni catering dietetyczny Pruszków, który w całości opiera się na perfekcyjnie wyselekcjonowanych składnikach, całkowicie pozbawionych chemii. Jest to propozycja bezpieczna i zdrowa, dzięki której osoba korzystająca z cateringu będzie czuła się lekko, a przy tym nie będzie odczuwała głodu. Catering Pruszków z racji, iż stosowane są w nim wyłącznie produkty wysokiej jakości występuje w wyższej cenie. Jest ona wynikiem także pracy jaką wkładają w jadłospisy nie tylko kucharze ale także dietetycy. Każdy przepis jest przemyślany pod względem ilości kalorii, a także wartości odżywczych. Nic więc dziwnego, że po jego spożyciu można cieszyć się lepszym samopoczuciem. Dieta pudełkowa Pruszków pochodząca od firmy EatFit może występować w wariantach składających się z trzech lub pięciu posiłków. Jest także opcja dedykowana dla osób pracujących w biurze, które potrzebują wyłącznie obiadu do pracy. Osoby korzystające z rozwiązań gotowych diet zyskują ogromną ilość wolnego czasu, ponieważ nie muszą przejmować się samodzielnym gotowaniem. To również gwarancja codziennie odmiennych smaków, dzięki którym jedzenie i dieta zawsze będą sprawiać przyjemność. Zdrowe odżywianie wreszcie nie musi być czymś co uznawane jest za trudne. W asortymencie dostępne są diety pozbawione mięsa, glutenu czy też ograniczające ilość węglowodanów. Każdy może więc znaleźć dla siebie coś idealnego, co pozwoli osiągnąć wszystkie zaplanowane cele. W razie pytań wystarczy, że skontaktujesz się z naszym dietetykiem, który wie wszystko na temat oferowanych usług. To dobra opcja także dla osób niezdecydowanych.


Zajrzyj również tutaj: Dieta pudełkowa Białystok, Dieta pudełkowa Bydgoszcz, Dieta pudełkowa Katowice, Dieta pudełkowa Olsztyn, Dieta pudełkowa Gdynia.

Województwo mazowieckie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.