Catering dietetyczny Gostynin – zdrowie zaklęte w posiłku

Zadaniem specjalistów EatFit jest tworzenie wysoce jakościowych posiłków, które pomogą Ci i utrzymać właściwą masę ciała i schudnąć, a przy tym nauczą Cię zasad zdrowego żywienia. Nasze posiłki mają tak zbilansowaną zawartość kaloryczną, że podaż energetyczna, którą zjadasz sprawia, że poczynasz niknąć w oczach. Nie jest to kolejna cudowna „dieta cud”, lecz stworzona z myślą Twoim zdrowiu lekka dieta pudełkowa bazująca na zasadach piramidy zdrowia, uwzględniająca w żywieniu indeks glikemiczny. Każde danie zawiera optymalną ilość błonnika, składników mineralnych, witamin. Aktywnie walczymy z chorobami społecznymi typu cukrzyca typu II, insulinooporność, miażdżyca. Sprawiamy, że osoby z nietolerancjami pokarmowymi mogą prowadzić godne pochwały, swobodne życie. Catering dietetyczny EatCatering dostarcza tak smakowite dania, że praktycznie nawet nie odczuwasz tego, że jesteś na diecie.

Co dieta pudełkowa Gostynin może zaoferować osobom chorym?

Oferujemy swobodę działania w życiu – dostarczamy posiłki, które zostały przygotowane w taki sposób, byś Ty nie musiał się martwić ich przygotowaniem. Posiadamy w ofercie kilka rodzajów terapeutycznych diet, z których każda stworzona na podstawach zdrowego żywienia, mimo, iż składniki diety mogą być różne. Są to diety zdrowe opracowywane przez wykwalifikowanych dietetyków.

  • Pacjenci objęci farmakologicznym leczeniem cukrzycy typu II koniecznie muszą spożywać 5 posiłków dziennie. Trzy większe posiłki -śniadanie, obiad, kolację oraz dwie małe przekąski – drugie śniadanie, podwieczorek. Poszczególne dania powinny obfitować w podobną ilość węglowodanów, tłuszczy i białek, a glikemia poposiłkowa z racji ich przyjęcia powinna być w miarę możliwości niska i stabilna. Leczenie dietetyczne chorego na cukrzycę typu II ma na celu dostarczenie organizmowi właściwej podaży kalorycznej niezbędnej do prawdziwego działania komórek i tkanek, u osób z nadwagą / otyłością – redukcję, a potem utrzymanie masy ciała na odpowiednim poziomie, uzyskanie stężenia glukozy, które będzie najbliższe wartości prawidłowej, wyrównanie profilu lipidowego we krwi (cholesterol frakcji HDL i LDL), zapobieganie i leczenie powikłaniom choroby, poprawę samopoczucia, uzyskanie dobrej kondycji fizycznej. Działamy na kilku płaszczyznach, ponieważ dobry wygląd to może i wiele, ale jeszcze nie wszystko. Właśnie takie standardy żywieniowe zapewnia dieta pudełkowa DIABETIC.
  • Dieta Gluten & Lactose free to typowe diety eliminacyjne, które mimo wykluczenia z diety glutenu i laktozy nadal oparte są na Piramidzie Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej. Dieta wolna od laktozy nie zawiera mleka ani produktów jego pochodnych. Wskazaniem do jej zastosowania jest galaktozemia i feyloketonuria – choroby pochodzenia metabolicznego. Niepożądaną reakcją na produkty mleczne jest alergia pokarmowa u chorego. Również wrodzony niedobór laktazy i nietolerancja laktozy są bezwzględnymi czynnikami nakazującymi wprowadzenie do diety eliminacji. Dieta bezglutenowa opiera się na stosowaniu produktów wyłącznie bezglutenowych. Z racji tego, że ta dieta jest naturalnie uboższa w błonnik i składniki odżywcze, aniżeli dieta standardowa, dbamy o to, by była dobrze skomponowana, by osobie chorej niczego nie zabrakło.Trwała nietolerancja glutenu nazywana jest celiakią. Catering dietetyczny EatFit szanuje Twoje zdrowie, dlatego zastępujemy glutenowe zboża ryżem, kukurydzą, gryką, amarantusem i kilkoma innymi składnikami, a w przypadku diety lactose free zamieniamy mleko zwierzęce na kokosowe czy sojowe.

Fit catering FitEat ze szczególną troską dba o osoby chore. Pilnujemy, by do posiłku nie trafiła ani drobina surowca, którego osoba chora spożywać nie może. Specjalistyczne jedzenie pudełkowe uzupełnione jest o wszystkie składniki, których choremu mogłoby brakować.

Czy fit catering Gostynin pozwoli mi zapomnieć o dolegliwościach związanych z chorobą?

Catering dietetyczny EatFit zrobi wszystko, być dolegliwości chorobowych nie odczuwał w ogóle. Dobrze zbilansowane posiłki i zamiana składników glutenowych, np. na bezglutenowe czy wyłączenie z diety produktów mlecznych zapewnią Ci duży komfort życia i wybawią Cię od objawów chorobowych. Tania dieta pudełkowa dostarcza wszystkiego, o co Twój organizm mógłby się upominać. Pamiętaj, że każda dieta pudełkowa powstaje w oparciu o myśl dietetyka, który wie co robi. Zaufaj nam!

Czy tani catering dietetyczny Gostynin się faktycznie opłaca?

Przekalkuluj to sam! Pomyśl ile kosztują Cię zakupy, ile czasu stoisz w kolejce za odpowiednimi produktami? Czy surowce po które sięgasz faktycznie są tymi z górnej półki? Ile kosztuje Cię wykonani posiłku? – woda, gaz, prąd… Nie da się nie zauważyć, że gotowy posiłek wychodzi taniej. Poza tym, my zadbamy o każdy szczegół, sprawimy by Twoje ciało było dobrze odżywione, by niczego mu nie brakowało. Nie oszukujmy się, jeśli nie jesteś dietetykiem nie stworzysz idealnego posiłku dla siebie albo będzie Cię to kosztowało duuużo zachodu. Komu by się chciało liczyć kalorie, szukać jadłospisów, modyfikować posiłki, wszystko ważyć i kilka razy sprawdzać… Catering pudełkowy z dostawą dostarczy Ci zestaw posiłków pod same drzwi! Nie musisz niczym zawracać sobie głowy – po prostu masz zdrowy posiłek na wyciągnięcie ręki! Diety pudełkowe EatFit są prawdziwym hitem na polskim rynku, zwyczajnie się opłacają, pozwalają człowiekowi żyć pełnią życia i w pełni się realizować, a kuchnia pozostaje czysta, że mucha nie siada! Nasz firma cateringowa odciąży Cię od przykrych obowiązków, zyskasz czas dla siebie i bliskich.

Czy istnieje tania dieta pudełkowa Gostynin dla dzieci?

Z myślą o zapracowanych klientach, którzy pragną dać dziecku to, co najlepsze stworzyliśmy dietę Fit Kid. Jest do dieta pudełkowa stworzona dla dzieci, które bywają niejadkami, albo powinny schudnąć z uwagi na względy zdrowotne. Catering dietetyczny przygotowuje posiłki dla najmłodszych tak, by jednocześnie były i pełnowartościowe i smaczne. Kady posiłek jest tworzony w oparciu o BMI dziecka i preferencje żywieniowe.

Firma cateringowa Gostynin – jak zamówić posiłek?

Wystarczy wejść w nasze menu i zaznaczyć odpowiednią opcję. Jeśli chcesz schudnąć – wybierz dietę redukcyjną, jeśli chcesz wyrzeźbić mięśnie, wybierz dietę typu SPORT. Do tego zaznacz ewentualne swoje choroby – to pomoże nam stworzyć posiłek tak, byś mógł być w pełni zadowolony. Parametry takie jak masa ciała czy wzrost pomogą nam ustalić Twoje BMI, a wtedy wyliczymy dla Ciebie ilość kalorii, które powinieneś przyjmować, by osiągnąć efekt. Nasz tani catering dietetyczny dostarczy pod wskazany adres zestaw zamówionych posiłków na cały dzień. Każde danie zapakowane jest w osobny pojemnik, który z powodzeniem możesz włożyć do mikrofalówki lub zabrać ze sobą gdzie tylko zechcesz. Dieta pudełkowa z dostawą jest świetną możliwością dla każdego – w prosty sposób zadbasz o swoje zdrowie!


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Gdańsk, Catering dietetyczny Łódź, Catering dietetyczny Szczecin, Catering dietetyczny Lublin, Catering dietetyczny Białystok.

Województwo mazowieckie – inne miejscowości:

5/5 - (74 Ocen)