W czym możemy Ci pomóc?

Masz prawo do skorzystania z diety testowej jednokrotnie. Dieta testowa to trzydniowy zestaw, umożliwiający sprawdzenie wyglądu oraz smaku diety. Jest to taki sam zestaw, jaki otrzymują inni klienci danego dnia w danej diecie w promocyjnej cenie.

To zależy od wyboru diety. Warto zapoznać się z wszystkimi możliwościami na naszej stronie. Znajdziesz tam również aktualne ceny: https://eatfitcatering.pl/cennik/

Menu dostępne jest na naszej stronie internetowej w zakładce menu oraz w panelu klienta.

Nie jest to możliwe. W tej sytuacji jednak możesz skorzystać z opcji wymiany posiłków. Dzięki nim będziesz mógł decydować o konkretnych posiłkach na dany dzień.

Sukces jest w zasięgu ręki. Przy odpowiednim doborze kalorii w posiłku oraz aktywności fizycznej jest to możliwe. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania.

Oczywiście! Nasz dietetyk z wielką przyjemnością pomoże w wyborze diety oraz dostosowaniu kaloryczności. Skontaktuj się: 730 202 349 w godzinach 8:00-16:00

Wszystkie składy dostępne są na naszej stronie w panelu klienta. Dodatkowo na wszystkich etykietach opakowań znajdują się informacje o makroskładnikach i kaloryczności konkretnego dania.

Nasze pudełka posiadają specjalne oznaczenia (posiłek do spożycia na zimno lub na ciepło).

Posiłki na ciepło należy podgrzewać w mikrofalówce lub piekarniku. W przypadku mikrofali zdejmij lub uchyl folie na opakowaniu. Natomiast posiłek przygotowywany w piekarniku należy przełożyć na talerz.

Podczas składania zamówienia on-line nie ma możliwości wybrania płatności gotówką.

Diety realizowane są od 24 do 48h roboczych od daty otrzymania zamówienia i potwierdzenia wpłaty. Zamówienia na kolejny dzień roboczy przyjmowane są maksymalnie do godz. 8:00 dnia poprzedzającego dostawę – przyjęcie zamówienia związane jest z przesłaniem potwierdzenia przelewu lub dokonania płatności online do godz. 8:00. Zamówienia na poniedziałki przyjmowane są maksymalnie do soboty do godz. 24:00. 

Catering dostarczamy na terenie całej Polski do ponad 2154 największych miast. Mapa dostaw cateringu znajduje się na stronie: https://eatfitcatering.pl/catering-z-dowozem/

Jak najbardziej. Nasi kurierzy dostarczą dania pod wskazany adres. Wystarczy zrobić zmianę w panelu klienta lub skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta 730 202 334.

Dostawy realizujemy w godzinach nocnych i wczesnoporannych od poniedziałku do soboty. Wszystko zależy od strefy zamówień. W celu dokładnej informacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta tel 730-202-334

Aby pobrać naszą aplikację webową, wejdź na stronę panel.eatfitcatering.pl i kliknij 3 kropeczki w prawym górnym rogu swojej przeglądarki. W rozwiniętym menu znajdź opcję „Zainstaluj aplikację”.

Możesz dokonać zmiany dni oraz adresu dostaw, zmiany rodzaju diety, zmiany kaloryczności oraz zmiany posiłków w opcji Premium.

Skarbonka to wirtualna waluta, którą możesz płacić w panelu klienta:

  • Za każdą wydaną złotówkę na opłacenie diety, otrzymasz 0,02 punktów.
  • Wydany 1 punkt to równowartość 1 zł.
  • Za każdą jedną ocenę otrzymasz 0,1 punktu.
  • Za użycie kodu polecającego otrzymasz 10% rabatu na kolejne zamówienie.
  • Za założenie konta otrzymasz 2 punkty.
  • Za wyrażenie zgody marketingowej otrzymasz 10 punktów.
  • Za każdą wydaną złotówkę przez osobę, która użyła Twojego kodu polecającego, otrzymasz 0,05 punktu.

Opcja wymiany posiłków jest dołączona do diety Premium. Pozwala ona dowolnie zmieniać wszystkie posiłki każdego dnia. Przeglądaj menu w panelu klienta i zmieniaj każdy posiłek spośród pięciu propozycji przygotowanych przez dietetyka.

Wyślij do nas zapytanie

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skorzystaj z formularza kontaktowego a my odpowiemy na Twoją wiadomość najszybciej jak to możliwe!