Catering dietetyczny Jastrzębie Zdrój

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Jastrzębie Zdrój

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Jeśli pragniesz uzyskać piękną i zdrową sylwetkę i próbowałeś już przeróżnych diet z książek i internetu, a nie wiesz czym jest dieta pudełkowa Jastrzębie Zdrój, to warto zapoznać się z ofertą firmy EatFit. To rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą świetnych efektów w bezpieczny i zdrowy sposób. Catering dietetyczny Jastrzębie Zdrój składa się ze zbilansowanych posiłków dostarczonych prosto pod Twoje drzwi. Sztab specjalistów składających się z kucharzy i dietetyków dba, by menu było zróżnicowane, smaczne i skomponowane zgodnie z zasadami prawidłowego odżywiania. Klienci Eatfit mają do wyboru 10 diet, bogatych w świeże i ekologiczne produkty najwyższej jakości: Dieta Light, Super Sport, Veggie, Veggie fish i Vegan, Low Carb, Gluten& Lactose Free, Diabetic, Keto i Fit Kid. Catering Jastrzębie Zdrój od EatFit to wolność wyboru, trwa tak długo jak chcesz, możesz korygować liczbę kalorii i zmienić dietę, jeśli jedna przestaje Ci odpowiadać, a pięknie przygotowane posiłki to również uczta dla oczu.

Dieta pudełkowa Jastrzębie-Zdrój i jej atuty

Dieta pudełkowa to potoczna nazwa na zestaw posiłków dowożony na adres wskazany przez klienta. Zazwyczaj zestaw ten obejmuje od trzech do pięciu zbilansowanych, pełnowartościowych posiłków. Decydują się na nią nie tylko ci, którym zależy na utracie zbędnych kilogramów, ale też klienci świadomi, że zdrowa dieta to zdrowe ciało, a nie mają czasu ani wiedzy, by samemu przygotować sobie właściwie potrawy.Dieta pudełkowa Jastrzębie Zdrój to ogromna konkurencja wśród firm cateringowych, zaś EatFit wyróżnia się wśród nich wysokiej klasy, świeżymi i ekologicznymi produktami. To jeden z najważniejszych jej atutów. EatFit zdejmuje z klienta ciężar ich wyszukiwania i dobierania, a także łączenia w smaczne dania. Są one też zróżnicowane, dzięki czemu unika się rutyny i monotonii.Catering dietetyczny Jastrzębie Zdrój dba o indywidualne potrzeby żywieniowe każdego klienta, dostosowuje posiłki do wieku, masy ciała, wysiłku fizycznego oraz ogólnego stanu zdrowia. Odpowiednie proporcje składników odżywczych, witamin i minerałów oraz wyeliminowanie cukrów prostych czy węglowodanów pomagają zgubić zbędne kilogramy, utrzymać właściwą wagę a nawet zbudować masę. Warto zauważyć, że problemy z odpowiednim zbilansowaniem posiłków mają też osoby ze szczególnymi potrzebami, tacy jak cukrzycy, weganie i wegetarianie czy uczuleni na laktozę czy gluten. Specjalny kalkulator pomoże w sprecyzowaniu celu jaki klient chce osiągnąć za pomocą określonej liczby przyjmowanych kalorii i rodzaju produktów.Cała rodzina ma szansę skorzystać z diety pudełkowej, ponieważ EatFit posiada w swojej ofercie dziesięć różnych ich rodzajów, w tym dietę dla dzieci.Catering Jastrzębie Zdrój wybiorą wszyscy ci, którzy są zabiegani a jednak chcą zjeść dobrze i mądrze. Posiłki dowożone są pod wskazany adres raz dziennie w szczelnie zamkniętych pudełkach, nie tracą jakości nawet po podgrzaniu w mikrofali. Warto chociaż spróbować, wybierając wariant kilkudniowy, a skutki będą na pewno wkrótce odczuwalne.

Catering dietetyczny Jastrzębie-Zdrój na każdą kieszeń

Bezspornie catering dietetyczny kojarzy się nam z pewną formą luksusu, przecież posiłki, od śniadania do kolacji, dostarczane codziennie przez dłuższy czas muszą być kosztowne.Ale czy taka jest prawda?Dieta pudełkowa Jastrzębie Zdrój obejmuje z reguły 3-6 posiłków, wlicza się tu śniadanie, II śniadanie, obiad (w przypadku diet wysokokalorycznych, np.dla sportowców mamy też II obiad), podwieczorek i kolacja. Wszystkie skomponowane są tak, by dostarczały niezbędnych wartości odżywczych w odpowiednich proporcjach, zależnie od celu diety, czyli np.utraty wagi lub względów zdrowotnych. Nad tym czuwa właśnie sztab specjalistów- kucharzy i dietetyków. Ci pierwsi dbają o jakość serwowanych dań, smak i estetykę, drudzy zaś o to, by spełniały wymogi poszczególnych diet.EatFit obejmujący swym zasięgiem m.in catering Jastrzębie Zdrój stosuje produkty najwyższej jakości co przekłada się na klasę potraw, nadając im restauracyjnego charakteru. Wiemy, że różnorodność jest kluczem do sukcesu, monotonia i brak smaku szybko zniechęcają.Na koszt diety pudełkowej wpływa właśnie świetny gatunek składników i praca specjalistów, ale też ilość posiłków w menu, liczba kalorii, okres abonamentowy i sama dostawa. Catering dietetyczny Jastrzębie Zdrój często rozwożony jest na terenie wielu kilometrów co odbija się w cenie, jednak EatFit stara się zachować balans między kosztami a jakością usług.Niewiele osób robi sobie zestawienie wydatków na żywność, w których skład wchodzi też koszt dojazdu do sklepów, ilość niezdrowych przekąsek, koszt wysokoprzetworzonej i zupełnie niezdrowej żywności oraz, co równie istotne, ilość pieniędzy jaką wydajemy na rzeczy nam niepotrzebne, ale kupione przy okazji bycia w sklepie. Kiedy to wszystko zsumujemy i przełożymy to na dzienny koszt posiłków w diecie pudełkowej, to okazuje się, że dieta pudełkowa Jastrzębie Zdrój nie jest aż tak obciążająca finansowo. Warto przekonać się samemu ile zyskujemy przechodząc na catering dietetyczny Jastrzębie Zdrój.


Sprawdź również: Dieta pudełkowa Katowice, Dieta pudełkowa Olsztyn, Dieta pudełkowa Gdynia, Dieta pudełkowa Rzeszów, Dieta pudełkowa Rybnik.

Województwo śląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.