Catering dietetyczny Mikołów

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Mikołów

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

EatFit jest firmą, która posiada już duże doświadczenie oraz wiedzę jeśli chodzi o dostarczanie najlepszych diet do swoich odbiorców. Takie rozwiązania są szczególnie polecane osobom, które na co dzień nie mają zbyt dużo czasu bądź umiejętności do tego, aby samodzielnie przygotowywać sobie jadłospis. Catering dietetyczny Mikołów jest propozycją składającą się z ciekawych wariantów. Każdego dnia do klienta dociera catering Mikołów, który różni się smakami. Nic więc dziwnego, że dieta pudełkowa Mikołów nie jest w żadnym stopniu ciężka w utrzymaniu. Z takim wsparciem możliwe jest osiąganie oczekiwanych efektów zarówno jeśli chodzi o zmianę nawyków żywienia jak również kształtowanie sylwetki. Coś idealnego dla siebie mają szansę znaleźć osoby zarówno aktywne fizyczne, jak również takie które pragną pozbyć się nadmiaru kilogramów. Zestawy posiłków każdego dnia czekają na swojego właściciela od wczesnych godzin porannych pod wskazanym adresem.

Dieta pudełkowa Mikołów – rozwiąż problemy w zakresie odżywiania

Posiadanie pięknej sylwetki, a przy tym dobrego zdrowia to największe zalety płynące z wprowadzenia do swojego życia zdrowego odżywiania. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele korzyści może przynieść zmiana nawyków żywienia. To co jemy ma decydujący wpływ na to jak się czujemy oraz czy nasz organizm musi walczyć z jakimiś chorobami. Niestety przy dużej ilości obowiązków ciężko jest wygospodarować czas na przygotowywanie sobie posiłków. Na szczęście mimo to nie trzeba rezygnować ze zbilansowanej diety. Jest to zasługa firmy EatFit, która łączy w daniach zarówno niezbędne do funkcjonowania wartości odżywcze jak również smak oraz niepowtarzalny wygląd. Nic więc dziwnego, że catering dietetyczny Mikołów jest tak chętnie spożywany i cieszy się tak sporym zainteresowaniem. Catering Mikołów to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach zapracowanych, które mimo masy zadań nie chcą rezygnować ze swojego zdrowia. Dieta pudełkowa Mikołów jest wariantem, który można dopasować do każdych potrzeb oraz oczekiwań. Dzieje się tak, ponieważ w ofercie firmy znajdują się propozycje opierające się na różnych kalorycznościach czy składnikach. Przykładowo dostępne są diety bez laktozy czy glutenu, co jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które na co dzień borykają się z nietolerancją pokarmową.

Dieta pudełkowa Mikołów to także najlepszy wybór jeśli chodzi o osoby mocno związane ze sportem. Zwiększona aktywność fizyczna powoduje, że konieczne jest zwiększenie ilości kalorii w diecie, przy jednoczesnym zadbaniu o większą ilość białka. Tylko takie połączenie powoduje, że możliwa jest poprawna regeneracja organizmu, a także uzyskiwanie sił niezbędnych do ciężkich treningów. Nasze diety mogą być dzielone na trzy lub pięć posiłków, a także występować w formie jednego dania, co sprawdzi się jako obiad do pracy. Wszystkie dania transportowane są w szczelnych opakowaniach, przez co nie ma obaw, że coś się z nich wydostanie. W razie jakichkolwiek pytań można skontaktować się z dietetykiem, który udzieli wszelkich informacji.

Catering dietetyczny Mikołów – koszt perfekcyjnie przygotowanej diety

Wiele osób zastanawia się nad tym w jaki sposób mogłoby wpłynąć na poprawę swojego zdrowia. Najlepszym i jednocześnie najskuteczniejszym rozwiązaniem jest rozpoczęcie zmian od wprowadzenia dobrej jakości diety. To co jemy przekłada się w bezpośredni sposób na to jak się czujemy, wyglądamy i nade wszystko w jakim stanie jest nasze zdrowie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób interesuje się kwestiami związanymi z dietetyką. Chcąc samodzielnie stworzyć korzystny jadłospis opierający się na wysokiej jakości składnikach i poprawnym bilansie niezbędna jest choć podstawowa wiedza na temat zasad żywienia oraz zdolności kulinarne. Odkąd na rynku pojawiło się rozwiązanie w postaci catering dietetyczny Mikołów, już nie trzeba się tym przejmować. O smak, wykonanie i skład posiłków dbają wykwalifikowani dietetycy oraz kucharze, którzy do swojej pracy podchodzą z niebywałym zaangażowaniem. Z takim wsparciem zmiana nawyków żywienia przestaje być trudna. Dieta pudełkowa Mikołów w całości składa się z artykułów spożywczych pochodzących z najlepszych dostaw. Są to składniki, w których nie ma żadnej chemii, dzięki czemu mają bardzo dobry wpływ na zdrowie. To natomiast ma odzwierciedlenie w cenie, która jest nieco wyższa niż samodzielne robienie zakupów, a później gotowanie dań. W zamian zyskuje się jednak szereg korzyści, ponieważ wreszcie można zapomnieć o uciążliwym przygotowywaniu posiłków, co wiąże się z koniecznością poświęcania czasu.

Catering Mikołów jako jeden z nielicznych na rynku jest w stanie przyczynić się do pracy nad sylwetką. Wynika to z asortymentu, w którym znajdują się propozycje zróżnicowane pod względem ilości kalorii czy produktów znajdujących się w składzie. Zestawy mogą występować w wariancie trzech lub pięciu posiłków, które każdego dnia dostarczane są pod wskazany adres już od samego rana. To oznacza, że już po przebudzeniu można cieszyć się perfekcyjnymi wariantami, które można zjeść na miejscu bądź zabrać ze sobą do pracy.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Warszawa, Catering dietetyczny Kraków, Catering dietetyczny Wrocław, Catering dietetyczny Poznań, Catering dietetyczny Gdańsk.

Województwo śląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.