Catering dietetyczny Gdańsk

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Gdańsk

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Zobaczmy, czy catering Gdańsk jest godny zainteresowania?

Odpowiedź nadchodzi sama – catering dietetyczny Gdańsk to rzeczywiście super opcja. I mamy dużo powodów, dla których warto zdecydować się na takie rozwiązane.Mnóstwo kobiet i mężczyzn myśli nad tym, czy catering dietetyczny to interesująca opcja. Pojawia się sporo kwestii, że jednakże lepiej tworzyć jedzenie w pojedynkę gdyż takie rozwiązania jak pudełka są nietanie. Faktycznie to kosztuje, ale z drugiej strony zakupy w sklepach też bywają kosztowne i w dodatku trzeba poświęcić na to mnóstwo czasu. To potwierdzona, że katering Gdańsk jest rzeczywiście pełnym zalet rozwiązaniem.

Plus nr 1 – nie musisz przyrządzać posiłków samodzielnie

Tak! To faktycznie wielki argument przemawiający za. Mnóstwo ludzi może powiedzieć, że gotowanie nie zajmuje wiele czasu. Naturalnie – jeśli ktoś ma duże kompetencje w gotowaniu, z pewnością umie zrobić jedzenie w kilka chwil. Nie wszyscy ludzie jednak wiedzą, jak zorganizować sobie pracę w przestrzeni kuchennej, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę specjalistyczne potrzeby wielu osób – przykładowa dieta dla cukrzyka albo dieta dla dziecka może okazać się zbyt skomplikowana do przygotowania dla niejednego człowieka. Poza tym zawsze powinniśmy poświęcić na to czas – 15 minut na upichcenie jedzenia to zapewne niewiele, jednak jeżeli to podsumujemy, przez cały dzień musimy na to poświęcić ok. pół godziny. W skali kwartału to faktycznie sporo czasu. Jednakże nie można zapominać, że nie mówimy wyłącznie o samym gotowaniu. Musimy również zrobić zakupy. A to zajmuje wiele czasu. I również pokazuje koszty. Do supermarketu musimy dojechać zazwyczaj samochodem. Pichcenie i robienie zakupów to nie koniec. Należy te kupione rzeczy wyjąć z siatek, rozdzielić do szafek itd. To również dużo czasu. Jeśli decydujemy się na coś takiego jak dieta pudełkowa Gdańsk, to te wszystkie rzeczy nie są po prostu dla nas.

Argument 2 – nie trzeba zmywać naczyń

Zmywanie po posiłkach to zazwyczaj olbrzymia zmora dla licznych ludzi. Rzeczywiście znajdzie się troszkę takich, którzy lubią to robić, ale jednak większość z nas przyznaje, że mycie naczyń to nie jest ulubiona czynność ludzkości. Pewnie i Ty nie lubisz mycia garów, a więc wybierz ofertę catering Gdańsk! Jeśli interesuje Cię na przykład dieta wegańska przykładowy jadłospis znajdziesz naszej stronie, podobnie jak inne przykłady diet.

Plus numer trzy – nie musimy ogarniać bałaganu w kuchni

Jeżeli wybierasz Gdańsk catering dietetyczny, możesz posiadać cały czas porządek w kuchni. To nie tylko oszczędność czasu, ale również ekologiczne rozwiązanie. Nie zużywasz nadmiernie wody, nie wylewasz detergentów. Jeśli chcesz, sprawdź również inne miasta, ponieważ dowozimy na terenie całej Polski – dieta pudełkowa Kraków, katering Katowice oraz katering Gdynia.

Plus nr 4 – to nie kosztuje aż tak dużo!

Wiele osób mówi, że katering dietetyczny to ogromne koszty i tak naprawdę podobne rozwiązanie nie ma ani trochę sensu. Tymczasem kupowanie w sklepach to zazwyczaj kilkaset złotych – a do sklepów jedziemy niemal każdego dnia. To mnóstwo kasy, ale także ogromne ilości czasu. Twierdzi się, że catering dietetyczny to rozwiązanie dla bogatych. A tak jak powiedzieliśmy wyżej – wystarczy usiąść i policzyć, ile pozbywamy się pieniędzy w ciągu jednego miesiąca. Dołóżmy tutaj nie tylko zakupy w supermarketach, ale wspomniane wcześniej wydatki na benzynę, jak również jedzenie na mieście – to bardzo komfortowa opcja, jednakże kosztowna. Gdy posiadamy pudełka, nie chodzimy do knajp, bo posiadamy zawsze jedzenie dla siebie. Nie trzeba przyrządzać, sprzątać i wydawać niepotrzebnie pieniędzy. Zatem ile kosztuje catering? Czy rzeczywiście catering dietetyczny jest aż tak drogi? Naturalnie nie. Jeśli chciałbyś nawet zaoszczędzić, to może okazać się super rozwiązaniem.

Plus nr 5 – jesz to, co kochasz

Sporo osób może rzec, że w sumie catering dietetyczny nie daje możliwości, abyśmy jedli to na co mamy ochotę, bo firma kateringowa narzuca własne menu. Nasza firma cateringowa oferuje spersonalizowane spisy posiłków. Jesteś weganinem? Osoby vege na diecie na potrzebują naprawdę zbilansowanych posiłków, by dostarczać sobie potrzebnych składników mineralnych. A może nienawidzisz nabiału? To nie kłopot – proponujemy także jadłospis bezglutenowy i bezmleczny. Firma cateringowa zapewni Ci to, co preferujesz. W dodatku wszystkie posiłki, które Ci zaproponujemy, będą w 100% odpowiednio skomponowane. Na przykład trenujesz? Świetnie. Otrzymasz zbilansowane dania – jeśli interesuje Cię sportowa dieta 3000kcal to minimum (na przykład polecana jest dieta low carb na mase). Nie trzeba doliczać się makro. Wszystko masz należycie zbilansowane – kiedy w grę wchodzi wymagająca dieta kalkulator składników oraz kalorii to dla nas podstawa. To faktycznie niebywała zaleta. Wróćmy jeszcze do kwestii wydawania pieniędzy. Jeżeli odpowiednio dopasowane dania są dla Ciebie istotne, nierzadko trzeba także pracować z osobą profesjonalnie przygotowującą diety. Jednak wymaga to sporych nakładów finansowych. Nic dziwnego, że to właśnie dieta pudelkowa Gdańsk jest rekomendowana dla osób, którzy są w procesie odchudzania – sprawdź nasze odchudzające menu.

Argument 6 – w ogóle nie podjadasz

Jeśli masz codziennie pełną listę dań, to nie musisz nic kupować. Te posiłki są spersonalizowane dla Ciebie i zupełnie nie potrzeba Ci nic dodatkowego. Nie chodzisz na zakupy, nie masz w kuchni ekstra przekąsek, bo w ogóle nie są Ci potrzebne. Dzięki temu łatwo utrzymać szczupłą posturę. Jeśli posiadamy dietę kateringową to prawdopodobnie w mieszkaniu nie ma już chipsów, bo przecież nie chodzimy po sklepach! To naprawdę wielki plus. I należy jeszcze dodać, iż kolejny raz oszczędzamy. Dużo ludzi z całą pewnością określi, że to duża korzyść.

Zaleta nr 7 – jedzenie przygotowane tuż o poranku

Mnóstwo osób rano ani trochę nie ma siły, by przyrządzić śniadanko. Oczywiście nie wszyscy o poranku posiadają energię do takich czynności. I w tym momencie nadchodzi na ratunek dieta cateringowa. Wszystko masz o poranku gotowe. Gdy wstajesz, pudełka są pod drzwiami. Uważamy, iż jest to cudowna zaleta. Dlatego jeśli interesuje Cię od nas dieta dowóz jest zapewniony codziennie!

Argument numer osiem – zero głodzenia się

Catering pudełkowy to codziennie pięć dań. Jeżeli spożywamy aż kilka posiłków dziennie, nie jesteśmy głodni. Wiele osób twierdzi nawet, iż dań cateringu dietetycznego jest tak wiele, że nie są w stanie tego spożyć. Obawiasz, że taki fit catering Gdańsk nie będzie dostosowany do Twojego głodu? Niepotrzebnie! Wszystko jest dostosowane do Twoich potrzeb!W tej chwili zostaje sprawa, którą dietę u nas wybrać. W dzisiejszych czasach możliwości jest tak mnóstwo, że rzeczywiście może być trudność z wyborem odpowiedniego jadłospisu. Sprawdź dieta pudełkowa Gdańsk opinie na nasz temat. Dla wielu ludzi ważne są też ceny. Ten temat też możesz sprawdzić. Catering Gdańsk cennik dostosowany jest do konkretnego rodzaju diety, którą zamierzasz wybrać. Bierzemy pod uwagę indywidualne preferencje, liczbę kalorii i wiele innych czynników, dlatego zapytaj nas o to!Posiadasz jeszcze jakiekolwiek pytania, że catering dietetyczny to świetne rozwiązania? Napisz do nas, a z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości i dobierzemy Ci najlepszą dietę pudełkową, która sprosta Twoim oczekiwaniom! Sprawdź inne miasta – katering Warszawa, katering Wrocław oraz katering Łódź.Gdzie dowozimy?Aniołki | Bretowo | Brzeźno | Chełm | Jasień | Kokoszki | Letnica | Matarnia | Młyniska | Nowy Port | Oliwa | Olszynka | Orunia | Orunia Górna | Osowa | Piecki – Migowo | Przeróbka | Przymorze Małe | Przymorze Wielkie | Rudniki | Siedlce | Stogi | Strzyża | Suchanino | Śródmieście | Ujeścisko – Łostowice | 7 dwór | Wrzeszcz Dolny | Wrzeszcz Górny | Wzgórze Mickiewicza | Zaspa – Młyniec | Zaspa – Rozstaje | Żabianka – Wejhera – Jelitkowo – Tysiąclecia |


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Gdańsk, Catering dietetyczny Łódź, Catering dietetyczny Szczecin, Catering dietetyczny Lublin, Catering dietetyczny Białystok.

Województwo pomorskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.