Catering dietetyczny pomorskie

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście pomorskie

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Najlepszy catering dietetyczny pomorskie dostosowany do indywidualnych potrzeb

Dieta pudełkowa jest usługą coraz bardziej popularną w naszym kraju. Korzystają z niej ludzie zapracowani oraz spędzający większą część dnia w domu. Catering dietetyczny nie wymaga długich przygotowań ani wybierania kolejnych dań do jadłospisu. Firma cateringowa dostarcza gotowe posiłki pod drzwi, dzięki temu każdego dnia można cieszyć się wspaniałym smakiem zdrowych potraw.

Nowoczesna dieta pudełkowa pomorskie dla każdego

W Polsce panuje przekonanie, że dieta pudełkowa jest droga i mogą sobie na nią pozwolić tylko osoby najlepiej zarabiające. Jednak rynek podlega dynamicznym zmianom i dziś jedzenie pudełkowe jest formą odżywania, z której może korzystać praktycznie każdy. Dania są przygotowywane we współpracy z profesjonalnymi dietetykami, co daje gwarancję, że potrawy będą wpływać tylko pozytywnie na nasze zdrowie.

Firma cateringowa pozwala wybierać spośród wielu wariantów diety. Może być dostosowana do osób aktywnie uprawiających sport lub pracujących w biurze. Potrawy dostarczają organizmowi odpowiednie ilości witamin, minerałów i składników odżywczych. W ten sposób dieta pudełkowa zapewnia energię na cały dzień, niezależnie od bieżących obowiązków zawodowych.

Fit catering pomorskie pozwala zmniejszyć wagę ciała

Trzeba pamiętać, że dobór składników odżywczych ma szczególne znaczenie dla osób odchudzających się. Zmniejszenie wagi ciała wymaga uzyskania ujemnego bilansu energetycznego. Można w tym celu spożywać mniejsze i mniej kaloryczne posiłki, jak również korzystać z produktów o zmniejszonej ilości tłuszczu. Można także zamówić jedzenie pudełkowe w wersji Light, które dostępne jest w kilku wariantach pod względem oczekiwanej ilości kalorii.

Aby odchudzanie przyniosło skutek, posiłki powinny być też przyjmowane regularnie. Catering dietetyczny pomaga w utrzymaniu tego stylu odżywania. Każde danie jest pakowanie w oddzielne pudełko i należy je spożywać o określonej porze dnia. Firma cateringowa zapewnia całodzienne wyżywienie, a więc śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Pomiędzy tymi posiłkami należy zachowywać odstępy czasowe, powinny wynosić około 2-3 godziny.

Fit catering powoduje, że organizm przyzwyczaja się do stałej dostępności pożywienia. W związku z tym przestaje gromadzić nadwyżkę tkanki tłuszczowej, która staje się zbędna. Dzięki temu dieta pudełkowa pomaga w odchudzaniu, jednocześnie pozwala łatwo zmienić złe nawyki żywieniowe. W praktyce, utrzymanie zdrowiej diety nie wymaga żadnego wysiłku. Firma cateringowa dostarcza potrawy gotowe do spożycia bezpośrednio po rozpakowaniu. Niektórych nie trzeba poddawać obróbce termicznej, inne należy tylko podgrzać. Nie ma bardziej wygodnego sposobu na uzyskanie wymarzonej sylwetki.

Wygodny i tani catering dietetyczny pomorskie

Catering dietetyczny to usługa, z której powinny korzystać wszystkie osoby zainteresowane utrzymaniem zdrowego stylu życia. Podczas przyrządzania dań firma cateringowa korzysta ze składników wysokiej jakości bez dodatków substancji chemicznych. Bardzo często są to produkty trudno dostępne w sklepach, których nie byłoby łatwo używać samodzielnie na co dzień. Dieta pudełkowa z dostawą pozwala na wybieranie różnych wariantów potraw, dlatego każdego dnia można cieszyć się nowymi zapachami i smakami.

Samodzielne przygotowywanie posiłków wymaga ponoszenia dużych kosztów i poświęcania dużej ilości czasu. Oszczędność czasu jest rzeczą oczywistą, natomiast zmniejszenie wydatków budżetu domowego poprzez catering pudełkowy wielu osobom może wydawać się niemożliwe. Koszt całodziennej diety pudełkowej to kilkadziesiąt złotych. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że gotowanie w domu wymaga ponoszenia wielu kosztów dodatkowych, poza ceną produktów spożywczych. W kuchni korzystamy z dużych ilości prądu, gazu i wody. Trzeba zaopatrzyć się w naczynia, noże i urządzenia przydatne podczas krojenia, gotowania lub smażenia mięsa i warzyw.

Tania dieta pudełkowa pomorskie to wiele oszczędności

Dieta pudełkowa z dostawą eliminuje wszystkie wymienione koszty. Otrzymujemy potrawy gotowe do spożycia, które mogą zawierać składniki charakterystyczne zarówno dla kuchni polskiej, włoskiej, jak i azjatyckiej. Firma cateringowa pozwala także na wybór wariantów eliminujących z diety niektóre składniki. Jest to doskonała propozycja dla osób cierpiących na nietolerancje pokarmowe, a także diabetyków i alergików. W ten sposób tani catering dietetyczny ogranicza koszty, a wielu przypadkach powoduje, że na codzienne wyżywienie będziemy wydawać mniej niż zwykle.

Firma cateringowa pomorskie na miarę XXI wieku

Warto dodać, że firma cateringowa powinna nie tylko uwzględniać zmieniające się oczekiwania klientów, lecz także udostępniać nowoczesne formy płatności i wygodny kontakt z konsultantami lub dietetykami. Catering dietetyczny z dostawą w EatFit oznacza dostawę potraw wysokiej jakości oraz obsługę w pełni przez Internet. Aby złożyć zamówienie, wystarczy zalogować się do panelu klienta i wybrać ulubiony wariant swojej diety. Lista obsługiwanych miast jest stale rozszerzana, a płatności można dokonać online, bez wychodzenia z domu. Dodatkowo diety pudełkowe można zamówić na cały miesiąc lub zrezygnować z dostawy w weekendy. Dzięki temu tania dieta pudełkowa może być łatwo połączona w domowym jedzeniem w dni wolne od pracy, co może być powodem do spędzania większej ilości czasu z rodziną lub przyjaciółmi.


Sprawdź również: Catering dietetyczny Poznań, Catering dietetyczny Gdańsk, Catering dietetyczny Łódź, Catering dietetyczny Szczecin, Catering dietetyczny Lublin.

Województwo pomorskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.