Catering dietetyczny Gniezno

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Gniezno

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Piękna i zdrowa sylwetka to marzenie wielu, szczególnie w okresie wakacyjnym. Ale żeby ją osiągnąć nie wystarczy marzyć. Trzeba zrobić pierwszy, istotny krok, którym może być dieta pudełkowa Gniezno, szczególnie ta proponowana przez EatFitcatering. Ten typ cateringu jest doskonały dla tych, którzy chcą widocznych efektów osiągniętych w bezpieczny i zdrowy sposób. Catering dietetyczny Gniezno to pakiet zrównoważonych, pełnowartościowych posiłków dostarczonych prosto pod wskazany przez klienta adres. Świetni kucharze i doświadczeni dietetycy dbają, o zróżnicowanie, wspaniały smak i przestrzeganie najważniejszych zasad odżywiania. Eatfitcatering daje do wyboru 10 diet, bogatych w świeże i ekologiczne produkty najwyższej jakości: Dieta Light, Super Sport, Veggie, Veggie fish i Vegan, Low Carb, Gluten& Lactose Free, Diabetic, Keto i Fit Kid. Catering Gniezno od EatFit to pozwala zdecydować i skorygować liczbę kalorii i ilość posiłków, można zmienić dietę na inną, wszystko po to, by było to komfortowe.

Catering dietetyczny Gniezno – zalety

Za popularnością cateringu dietetycznego przemawiają następujące zalety.

Dieta pudełkowa Gniezno polega na przyrządzeniu zdrowych, zbilansowanych posiłków i dostarczeniu ich pod wskazany adres. Menu z całą pewnością nie jest przypadkowe, bo czuwa nad nim grupa specjalistów od spraw żywienia, czyli dietetycy i kucharze. Ci pierwsi wiedzą jak łączyć składniki by dieta była skuteczna, ci drudzy – by była smaczna. Wybierając catering dietetyczny Gniezno klient spodziewa się pewnych konkretnych efektów, najczęściej jest to utrata wagi. Dlatego właśnie catering dietetyczny Gniezno eliminuje składniki, które uniemożliwiają chudnięcie (cukry, węglowodany itp), a koncentruje się na tych, które dostarczają najwięcej minerałów i witamin i pobudzają przemianę materii. Tu znajdą coś dla siebie osoby z nietolerancją laktozy czy glutenu, sportowcy, wegetarianie i weganie.

EatFit dba o jakość stosowanych produktów, ich świeżość i ekologiczne pochodzenie. Nie boimy się nawiązywać do tradycji kulinarnych Polski i innych krajów ale interpretując je po swojemu, choć w zgodzie z zasadami dietetyki. Oryginalne smaki zachęcają do jedzenia, co więcej, często dają możliwość spróbowania czegoś nowego, czego w innych warunkach pewnie nigdy by się nie spróbowało. Dlatego stosujemy ciekawe składniki, zioła i tworzymy autorskie przepisy. Ciągle też doskonalimy swoje umiejętności, co przekłada się na wartościowość naszych dań.

Catering Gniezno umożliwia oszczędność czasu, dotąd przeznaczanego na zakupy, przygotowanie posiłków oraz sprzątanie po nich. Catering dietetyczny Gniezno ułatwia rezygnację z dodatkowych zachcianek, ponieważ pięć posiłków dziennie zaspokoi m.in. głód słodkiego choć w dużo zdrowszej formie.

Warto wypróbować catering dietetyczny Gniezno choćby przez kilka dni i przekonać się jakie efekty przynosi. Wielu naszych klientów poczuło się lepiej już po krótkim czasie od stosowania diety.

Czy dieta pudełkowa Gniezno jest droga?

Dieta pudełkowa Gniezno to komplet posiłków na cały dzień, doręczany klientowi w wybrane miejsce. Najczęściej po ten rodzaj odżywiania sięgają osoby, którym marzy się zgubienie zbędnych kilogramów i osiągnięcie pięknej sylwetki. Te osoby prawdopodobnie stosowały już jakiś diety, ale z jakiegoś powodu zawiodły. Catering dietetyczny jest więc świetną formą odchudzania w tym przypadku. Zespół specjalistów dba o to, by dania były pełnowartościowe, zbilansowane, smaczne i estetycznie podane. Używając produktów najwyższej jakości, pochodzących od zaufanych dostawców i producentów czynią posiłki różnorodnymi, ciekawymi i smacznymi. Jest to istotne z punktu widzenia klienta, ponieważ to co najbardziej w dietach zniechęca to rutyna, monotonia i brak smaku, ale też wysokie koszty diety.

Catering dietetyczny Gniezno co prawda nie należy do najtańszych, jednak to wartościowe składniki potraw, koszt dostawy i pudełek, kaloryczność oraz okres abonamentowy wpływają na te ceny. Dla nas liczy się przede wszystkim satysfakcja klientów i osiąganie z nimi zamierzonych celów.

Intencją może być nie tylko utrata wagi czy utrzymanie tej wymarzonej, ale też aspekty zdrowotne. Wielu wegan i wegetarian na początku swej drogi w nowym stylu odżywiania nie potrafi jeszcze tak ułożyć posiłków, by zapewnić organizmowi niezbędne składniki odżywcze z wykluczeniem produktów pochodzenia zwierzęcego. Również cukrzycy narażeni są na częste popełnianie błędów żywieniowych.

Pamiętajmy również, że myśląc o kosztach diety pudełkowej warto przeliczyć wydatki na codzienne zakupy spożywcze oraz wizyty w restauracjach i fast foodach, a ceny te nie odzwierciedlają się w jakości posiłków.

To my sami mamy wpływ na prowadzony styl życia i rodzaj spożywanych dań. Z naszych usług korzystają zarówno sportowcy, trenerzy czy pracownicy korporacji, czyli każdy, kto chce oszczędzić czas i żyć zdrowo a jednocześnie nie wydać na to majątku na catering Gniezno.


Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Gliwice, Dieta pudełkowa Częstochowa, Dieta pudełkowa Zielona Góra, Dieta pudełkowa Radom, Dieta pudełkowa Sosnowiec.

Województwo wielkopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.