Catering dietetyczny Pleszew

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Pleszew

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Pleszew – jakie korzyści przynosi?

Catering dietetyczny jest jedną z najpopularniejszych ostatnio metod odżywiania. Dieta pudełkowa polega na codziennym dostarczaniu przez firmę cateringową gotowych dań w oddzielnych opakowaniach. Posiłki są dostarczane o ustalonej wcześniej porze pod wskazany adres, do pracy albo miejsca zamieszkania. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, którym intensywny styl życia oraz obowiązki zawodowe uniemożliwiają zdrowe odżywianie.

Dieta pudełkowa Pleszew w EatFit – dlaczego warto?

Dieta pudełkowa EatFit dostępna jest na terenie całego kraju, do wyboru jest kilkanaście różnych diet, dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie. Dania odpowiadają określonej liczbie kalorii, określonym wyborom zamawiającego oraz zapotrzebowaniu na składniki odżywcze. Fit catering to wygodna forma diety, nie ma konieczności indywidualnego liczenia kalorii, każdego dnia pod drzwiami domu można znaleźć określoną liczbę dań na cały dzień. Są one smaczne, przygotowane przez profesjonalnego szefa kuchni i pod okiem dietetyka, można je zabrać do pracy i zrezygnować ze wszystkich niezdrowych fast foodów. Jedzenie pudełkowe składa się zazwyczaj z pięciu posiłków dziennie, umożliwia to ich spożywanie o określonych porach, co ma pozytywny wpływ na metabolizm organizmu (dieta na przyspieszenie metabolizmu).

Fit catering Pleszew – odpowiednia kaloryczność i zbilansowane dania

Catering pudełkowy pozwala na regularnie spożywane posiłki, co czeto jest problematyczne dla osób chcących zgubić zbędne kilogramy. Zazwyczaj w ciągu dnia wiele posiłków jest omijanych, a następie nadrabianych obfitą kolacją wieczorem. Catering dietetyczny pozwala na naukę systematyczności w spożywaniu posiłków. Poza tym jadłospis jest zróżnicowany i bogaty w makroskładniki, dieta pudełkowa z dostawą daje pewność, że do organizmu jest dostarczana odpowiednia ilość kalorii. Dieta pudełkowa jest odpowiednia nie tylko dla osób borykających się z nadwagą, ale także dla osób ze schorzeniami, które są zmuszone stosować specjalistyczne diety, wykluczające niektóre składniki odżywcze.

Tani catering dietetyczny Pleszew w EatFit – wysoka jakość posiłków

Catering dietetyczny z dostawą umożliwia również zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Osoby, które dużo pracują albo poświęcają mnóstwo czasu na dojazdy do pracy, często nie mają możliwości przygotowania zdrowych posiłków. Gotowanie wymaga również planowania i spędzania wielu godzin na zakupach, catering dietetyczny dostarczany prosto pod drzwi jest bardzo wygodny. Nie każdy jest również mistrzem gotowania, wiele osób zwyczajnie tej czynności nie lubi, firma cateringowa EatFit umożliwia stosowanie diety oraz zapewnia smaczne posiłki przygotowane przez najlepszych kucharzy. Tani catering dietetyczny nie oznacza wcale, że jest monotonny, kucharze proponują codziennie nowe połączenia smakowe i dostęp do oryginalnych produktów spożywczych.

Tania dieta pudełkowa Pleszew – wymierne korzyści

Dużą zaletą, jaką charakteryzują się diety pudełkowe, jest możliwość osiągnięcia założonego celu, ponieważ taki sposób żywienia jest podobny do opcji wynajęcia indywidualnego dietetyka, gotującego tylko dla jednej osoby. Oryginalne połączenia smakowe dają możliwość poznania różnych kuchni świata bez konieczności odwiedzania drogich restauracji. Tani catering dietetyczny ma również pozytywny wpływ na samopoczucie, ogromny znaczenie dla pracy całego organizmu ma to, co człowiek zjada. Dieta skomponowana przez specjalistów od żywienia umożliwia dostarczenie niezbędnych składników odżywczych, minerałów, witamin, które nie tylko poprawią samopoczucie, ale sprzyjają leczeniu i zapobieganiu różnych chorób. Dieta pudełkowa jest skonstruowana w taki sposób, aby mogły z niej korzystać również osoby, które korzystają z jadłospisu wykluczającego np. gluten, nabiał, mięso albo ryby. Z kolei catering dietetyczny przeznaczony dla sportowców zawiera takie proporcje tłuszczów, białek i węglowodanów, aby możliwe było rozbudowywanie tkani mięśniowej i osiąganie lepszych wyników sportowych. Dieta pudełkowa dla kobiet w ciąży (dieta ciążowa) zawiera witaminy i minerały, głównie z grupy B oraz kwas foliowy, ponieważ niedobór tych składników jest bardzo niebezpieczny dla rozwijającego się płodu.

Firma cateringowa Pleszew – dobre rozwiązanie dla wszystkich

Tania dieta pudełkowa jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości ani czasu na zajmowanie się codziennym gotowaniem. Mogą z niej skorzystać osoby chory, zazwyczaj firma cateringowa przyjmuje zamówienia na wybrane okresy, sezonowo, albo na cały rok. Firma cateringowa zatrudnia specjalistów od zdrowego żywienia, dietetyków i kucharzy, dzięki temu wystarczy podać swoje preferencje i ograniczenia żywieniowe, aby oferowana dieta była zbilansowana indywidualnie pod kątem zawartości odpowiednich składników. Nie ma wówczas problemu z zastanawianiem się, czy dany produkt jest właściwy oraz jaką liczbę kalorii zawiera i czy jest odpowiedni pod kątem zawartości składników odżywczych. Firma cateringowa zwalnia z obowiązku gotowania i pozwala przeznaczyć ten czas na inne zainteresowania, daje również możliwość skorzystania ze zniżek w przypadku dłuższych zamówień.


Sprawdź również: Dieta pudełkowa Toruń, Dieta pudełkowa Gliwice, Dieta pudełkowa Częstochowa, Dieta pudełkowa Zielona Góra, Dieta pudełkowa Radom.

Województwo wielkopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.