Catering dietetyczny Rawicz

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Rawicz

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Jakie zalety ma catering dietetyczny Rawicz z dostawą?

Catering dietetyczny jest usługą coraz bardziej popularną w Polsce i na całym świecie. Polega na codziennym dostarczaniu zestawów posiłków dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. W naszym kraju dieta pudełkowa jest zazwyczaj kojarzona z odchudzaniem, jednak powodów do korzystania z usług firmy cateringowej może być dużo więcej. Jest to jedna z najbardziej uniwersalnych form codziennego odżywania.

Dieta pudełkowa Rawicz to usługa dla każdego

Zamawiając catering dietetyczny, możliwe jest wybieranie wielu rodzajów diety. Firma cateringowa przygotowuje posiłki przy uwzględnieniu różnych upodobań smakowych klientów oraz określonej kaloryczności. Wykorzystywane są składniki wysokiej jakości, które często nie są łatwo dostępne w sklepach ogólnospożywczych.

Możliwe jest zamawianie diety pozbawionej niektórych składników, co ma szczególne znaczenie dla osób cierpiących na schorzenia układu pokarmowego, alergików i diabetyków. Posiłki są dostarczane pod drzwi klienta o wybranej porze dnia. Z powyższych powodów dieta pudełkowa może być stosowana przez wszystkich, niezależnie od wieku i trybu życia. Mogą z niej korzystać zarówno osoby zapracowane, jak i spędzające większą część dnia w domu.

Fit catering Rawicz ułatwia odchudzanie

Dieta pudełkowa może być przygotowana w kilku wariantach kaloryczności. Dzięki temu można łatwiej uzyskać ujemny bilans energetyczny, który jest podstawą skutecznego odchudzania. Nie oznacza to, że posiłki będą monotonne lub niesmaczne. Wręcz przeciwnie, firma cateringowa w każdym z wariantów diety oferuje kilkanaście posiłków, które można łączyć w dowolny sposób. Wypełniają one całodzienne zapotrzebowanie na witaminy, minerały i składniki odżywcze. W praktyce fit catering powoduje, że każdego dnia można spożywać inne dania i odkrywać nowe smaki. Dla wielu osób dieta pudełkowa z dostawą może być prawdziwą przygodą i podróżą kulinarną po całym świecie.

Tani catering dietetyczny Rawicz to oszczędność czasu

Catering dietetyczny pozwala na pozbycie się z harmonogramu dnia wielu uciążliwych czynności związanych z przygotowywaniem posiłków. Ma to szczególne znaczenie dla osób dużo pracujących, którzy po ciężkim dniu poza domem nie mają ochoty na zakupy i poszukiwanie nowych przepisów kucharskich.

Dieta pudełkowa powoduje, że zbędne staje się wyszukiwanie produktów spożywczych, stałe obliczanie ilości kalorii i dbanie o to, aby posiłki były zróżnicowane. Dzięki temu można zaoszczędzić nawet kilka godzin każdego dnia. Firma cateringowa dostarcza dania gotowe do spożycia od razu po wyjęciu z pudełka. Zaoszczędzony czas można więc poświęcić na swoje hobby lub spędzanie czasu z najbliższymi.

Tania dieta pudełkowa Rawicz ogranicza koszty

W Polsce diety pudełkowe są często postrzegane jako usługi drogie, na które pozwolić sobie mogą tylko osoby najlepiej zarabiające. Na szczęście nie jest to prawdą. Catering dietetyczny z dostawą kosztuje dziennie kilkadziesiąt złotych, jednak równocześnie ogranicza inne codzienne wydatki gospodarstwa domowego. Nie jest konieczne zużywanie dużej ilości wody, gazu i energii elektrycznej. W kuchni niepotrzebne stają się różne naczynia, narzędzia i urządzenia, które wymagają regularnej konserwacji lub wymiany.

Nie trzeba kupować pojemnej lodówki, korzystać z robota kuchennego lub kuchenki mikrofalowej. Nie trzeba mrozić produktów, porcjować ich i przechowywać w specjalnych pojemnikach zapewniających bezpieczeństwo. Po przeliczeniu wszystkich korzyści szybko okaże się, że dieta pudełkowa nie jest droższa niż samodzielne przygotowywanie podobnych posiłków w domu, a wielu przypadkach można nawet odnotować zmniejszenie wydatków.

Firma cateringowa Rawicz i jej wiarygodność

Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z usług cateringu dietetycznego warto zapoznać się z opiniami klientów na temat firmy cateringowej. EatFit przygotowuje tani catering dietetyczny przy współpracy z profesjonalnym dietetykiem oraz kucharzami z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Tania dieta pudełkowa może być zamówiona na dłuższy czas przy uwzględnieniu weekendów lub tylko dni roboczych. Można też zdecydować się na zamówienie próbne, dzięki czemu samodzielnie przekonamy się o wysokiej jakości posiłków. Warto dodać, że firma cateringowa pozwala na zmianę wariantu menu nawet w trakcie realizacji zamówienia, trzeba tylko zgłosić modyfikacje z wyprzedzeniem 48 godzin.

Nowoczesne formy zamawiania diety pudełkowej

Dieta pudełkowa z dostawą może być zamawiana w nowoczesny sposób. Firma cateringowa udostępnia stronę internetową, na której można zapoznać się ze szczegółami oferty. Prezentowane są zdjęcia przykładowych dań, jak również składniki posiłków i propozycje gotowego menu na cały dzień – na śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację.

Catering pudełkowy można opłacać za pomocą szybkich płatności online. Pozwala na to pobranie automatycznego potwierdzenia odebrania płatności przez firmę cateringową i tym samym przyspieszenie realizacji zamówienia. EatFit posiada też specjalną aplikację mobilną, dzięki której można składać zamówienia przy wykorzystaniu smartfonu. Usługi są świadczone na terenie całej Polski. Te wszystkie udogodnienia powodują, że jedzenie pudełkowe jest usługą, z której można korzystać bez względu na codzienne obowiązki zawodowe i sprawy rodzinne.


Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Lublin, Dieta pudełkowa Białystok, Dieta pudełkowa Bydgoszcz, Dieta pudełkowa Katowice, Dieta pudełkowa Olsztyn.

Województwo wielkopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.