Catering dietetyczny Swarzędz

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Swarzędz

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Swarzędz – dlaczego warto skorzystać z opcji diety pudełkowej?

Catering z dostawą do domu z każdym dniem zdobywa coraz większą popularność. Wielu ludzi decyduje się na diety pudełkowe i docenia korzyści, jakie przynosi taka opcja na co dzień. Catering dietetyczny już od dawna nie jest rzadkim widokiem, a jego pozytywny wpływ odczuwa każdy, kto zdecydował się na usługi profesjonalnej firmy.

Komu najbardziej służy dieta pudełkowa Swarzędz?

Większość osób kojarzy diety pudełkowe ze sportowcami. Rzeczywiście są oni bardzo dużą grupą klientów, ze względu na duże wymagania odnośnie do jakości oraz systematyczności posiłków. Catering dietetyczny z dostawą to ogromna wygoda, dlatego często decydują się na niego również zapracowane osoby. Przygotowywanie posiłków, to nie tylko gotowanie, ale też robienie niemal codziennych zakupów, pilnowanie świeżości produktów i planowanie posiłków. Wiąże się to też ze sprzątaniem po szykowaniu każdego dania oraz zmywaniem po ich jedzeniu. Smaczne i wartościowe jedzenie wymaga wiele czasu i nie każdy może codziennie poświęcać mu tyle uwagi, dlatego warto skorzystać z tego, co oferuje firma cateringowa.

Fit catering Swarzędz – czy to opcja tylko dla osób, które chcą zrzucić wagę?

Catering dietetyczny z dostawą to jedna z najbardziej skutecznych metod na kontrolowanie swojej wagi. Jest to niezwykle wygodna metoda, która zwalnia z mozolnego liczenia kalorii. Fit catering oferuje określone pod względem wartości odżywczych i zawartości kalorycznej dania, dlatego bardzo łatwo jest pilnować codziennego zapotrzebowania. Mimo że jest to duże ułatwienie dla osób, które pragną zrzucić zbędne kilogramy, to może również być idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy osiągnęli już swój cel i pragną utrzymać aktualną sylwetkę. Jedzenie pudełkowe to nie tylko sposób na odchudzanie, ale też idealny wybór dla tych, którzy chcą odżywiać się zdrowo i dbać o swoje samopoczucie.

Czy istnieje tani catering dietetyczny Swarzędz?

Większość osób obawia się skorzystania z tego, co oferuje Swarzędz dieta pudełkowa, ponieważ spodziewa się wysokich cen. Jest to jednak duży błąd, ponieważ catering często okazuje się dużo tańszą opcją, niż codzienne, samodzielne przygotowywanie posiłków. Catering dietetyczny zwalnia klientów z konieczności zakupów, podczas których często ulega się różnego rodzaju pokusom. Spontaniczne zachcianki wydają się mało kosztowne, ale gdyby podliczyć ich ilość z każdego miesiąca, to suma może być zaskakująco wysoka. Podczas gotowania w domu traci się nie tylko dużo czasu, ale należy też doliczyć do rachunków prąd i wodę, a tych sprzęty typu piekarnik czy zmywarka, potrafią zużywać miesięcznie bardzo dużo. Należy również wziąć pod uwagę ilość wyrzucanego jedzenia, ponieważ ciężko jest kupić idealnie wyliczoną ilość składników na konkretne, zbilansowane dania. Swarzędz Catering dietetycznyzapewnia zawsze świeże składniki oraz dokładnie taką ilość, jaka jest potrzebna.

Po przeliczeniu wszystkich kosztów samodzielnego przygotowania posiłków i czasu, jakiego wymaga gotowanie w domu, okazuje się, że tania dieta pudełkowa nie jest mitem i ten sposób pozwoli każdemu żyć wygodniej i bardziej oszczędnie.

Tania dieta pudełkowa Swarzędz i wysoka jakość posiłków? To możliwe!

Tanie rzeczy często kojarzą się z niższą jakością, co zdecydowanie nie ma odzwierciedlenia w przypadku tego, co oferuje tani catering dietetyczny. Codziennie świeże składniki o wysokiej jakości dużo mniej kosztują kupowane w większych ilościach i od sprawdzonych dostawców. Osoby prywatne nie mają możliwości zdobycia wielu składników po atrakcyjnych cenach, które są dedykowane firmom i odbiorcom zaopatrującym się w większe ilości. Dlatego Dieta pudełkowa Łódź, to nie tylko oszczędność, ale też dostęp do wyjątkowo wysokiej jakości posiłków, o którą ciężko na co dzień na własną rękę.

Firma cateringowa Swarzędz – jak wybrać ofertę dopasowaną do swoich potrzeb?

Wybór odpowiedniej diety jest bardzo prosty, ponieważ firma cateringowa oferuje najróżniejsze rodzaje posiłków. Swój jadłospis można dopasować do stylu życia i własnego gustu i skorzystać z konkretnej oferty dedykowanej.

Wybierać można spośród m.in. Oferty dla sportowców. Każda dyscyplina sportowa, która wymaga zwiększonej aktywności, powinna być wspierana odpowiednią ilością składników odżywczych. Dzięki właściwym proporcjom posiłków dużo łatwiej osiągnąć zamierzone cele oraz zadbać o właściwe samopoczucie i zdrowie. Diety pudełkowe, to również świetna opcja dla osób z problemami zdrowotnymi. Jadłospis dopasowany do wymagań osób otyłych lub chorujących na cukrzycę to idealna opcja, żeby zadbać o poprawę swojego zdrowia i zapobiec pogarszaniu się samopoczucia. Stałe pory posiłków i unikanie nadmiaru cukru, są bardzo ważne szczególnie u diabetyków, dlatego catering dietetyczny może pomagać osobom, które nie do końca wiedzą co i jak jeść.

Weganie oraz wegetarianie również będą zachwyceni z dedykowanych im posiłków, które mimo pewnych ograniczeń, są niebanalne, wyjątkowo smaczne i zapewniają wszystko, co potrzebne organizmowi. Jest to też duże ułatwienie dla osób, które zaczynają swoją przygodę z odstawieniem składników pochodzenia zwierzęcego i nie do końca wiedzą, jakie składniki można wykorzystać.


Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Zielona Góra, Dieta pudełkowa Sosnowiec, Dieta pudełkowa Siedlce, Catering dietetyczny Warszawa, Catering dietetyczny Kraków.

Województwo wielkopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.