Dieta Pudełkowa Kraków

Mieszkasz w Krakowie i chciałyś by codziennie pod Twoimi drzwiami znalazł się wyjątkowy zestaw gotowych posiłków na cały dzień? Z Eat Fit to proste. Zamawiasz wybraną dietę pudełkową, a nasi dostawcy od poniedziałku do soboty dostarczają Ci Twój ulubiony dietetyczny catering w Krakowie.

Aż 9 rodzajów diet pudełkowych do wyboru!

Eat Fit catering oferuje swoim klientom szeroki wybór diet pudełkowych. Możesz wybrać dietę odchudzającą, dietę sport lub dietę weganską z dowozem do domu. O naszych dietach możesz przeczytać więcej w zakładce nasze diety.

Jeśli nie masz pewności jaką dietę wybrać. zadzwoń do naszego dietetyka Pauliny Szczęsnej, która pomoże Ci dobrać odpowiednią dietę.

Elastyczny Catering dietetyczny

Eat Fit jako jeden z niewielu na rynku oferuje możliwość składania zamówień poprzez kalendarz oraz ich modyfikacji przez panel klienta. Wyjeżdżasz w delegację i chcesz wstrzymać dostawę? Nie ma problemu! Jedziesz służbowo z krakowa do Warszawy i chciałbyś by Twoja dostawa została tam dostarczona? Kilka kliknięć i załatwione! A może masz ochotę spróbować innej diety pudełkowej? Wystarczy zmienić dietę w panelu klienta! To takie proste!

Dzielnice, w których dowozimy dietę pudełkową: Bronowice, Prądnik Biały, Zielonki, Dębniki, Podgórze Duchackie, Kazimierz, Zakrzówek, Łagiewniki, Podgórze, Bieńczyce, Mistrzejowice, Wzgórza Krzesławickie, Swoszowice, Lasy TynieckieDieta Pudełkowa Kutno