Tania dieta pudełkowa Proszówki – korzyści liczone w tysiącach godzin

Zastanawiając się nad skorzystaniem z cateringu dietetycznego, mniej lub bardziej świadomie zaczynamy dokonywać obliczeń. Przede wszystkim sprawdzamy, czy tani catering dietetyczny będzie rzeczywiście tani. Działania matematyczne na pieniądzach. Prosta sprawa. Z kolei sformułowanie dieta pudełkowa oprócz zastanowienia się nad korzyściami zdrowotnymi, niejednokrotnie każe nam również zająć się przeliczaniem kalorii. W końcu, bez tego dieta nie byłaby dietą. Pozostaje jeszcze jeden element, tak oczywisty, że zwykle nawet nie chce się nam go analizować. To oczywiście czas. Wolne minuty i godziny, które zyskujemy, nie musząc ich przeznaczać na samodzielne przygotowanie posiłków. A zatem, żeby nie tracić czasu na rozważania o czasie, catering dietetyczny Proszówki w matematycznej pigułce.

Czas daje nowe możliwości, czyli tani catering Proszówki dla każdego

Średni czas na przygotowanie posiłku typu obiadowego waha się od 15 minut do 2 godzin. Dla naszych obliczeń przyjmijmy, że będzie to 1 godzina. Załóżmy dalej, że z diety pudełkowej skorzystasz zaledwie 20 razy w roku. To takie założenia bardziej z punktu widzenia laika niż cateringowego wyjadacza. Niemniej oznacza to, że w ciągu całego swojego dorosłego życia otrzymasz około 1000 godzin dodatkowego wolnego czasu! Rzecz wprost bezcenna. Patrząc od tej strony, nawet najdroższy catering wyjdzie tanio. Trudno tak na szybko to ogarnąć? Posłużmy się konkretnymi przykładami.

Skorzystanie z fit cateringu – owe 1000 godzin do dyspozycji – da Ci możliwość miedzy innymi na:

100 książek do przeczytania,

500 filmów do obejrzenia,

1 000 dodatkowych godzin na cokolwiek, co lubisz robić,

2 000 wypitych kaw,

20 000 przejechanych kilometrów na rowerze (połowa obwodu Ziemi),

70 000 kilometrów przejażdżki samochodem,

Potencjalne 1000 godzin wygospodarowanego czasu jest zaledwie czubkiem góry lodowej. Stawiając na catering dietetyczny Proszówki, czyli dbając o zdrowie i dobrą formę organizmu, to dodatkowe – już nie tylko godziny – a lata życia. Brzmi dobrze? Jeżeli tak, nie zapomnij o firmie cateringowej… Zadzwoń, zamów. EatFit zajmie się resztą.

Przeczytanie tego artykułu zabrało 2 minuty Twojego cennego czasu. Racja, to tyle co nic. Możesz więc dalej zużywać go na gotowanie oraz bezowocne rozmyślania o tanim i smacznym jedzeniu z dostawą do domu. Możesz też rozegrać to umiejętnie i sprawić by czas zaczął pracować dla Ciebie…


Sprawdź również: Catering dietetyczny Wrocław, Catering dietetyczny Gdańsk, Catering dietetyczny Szczecin, Catering dietetyczny Białystok, Catering dietetyczny Katowice.

Województwo małopolskie – inne miejscowości:

5/5 - (74 Ocen)