Catering dietetyczny Mokrzyska

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Mokrzyska

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Tania dieta pudełkowa Mokrzyska z dostawą pod Twoje drzwi

Po długim i męczącym dniu sięgnięcie do lodówki po gotowy posiłek może być o wiele bardziej atrakcyjne niż przygotowywanie go od podstaw. Nie da się ukryć, że dieta pudełkowa to oszczędność czasu. Jest to powszechne błędne przekonanie, że zamawianie za pośrednictwem usługi dostarczania posiłków jest droższe niż gotowanie dla siebie. Jednak nie jest to prawdą, jeśli weźmiesz pod uwagę długoterminowy wpływ. Po pierwsze, będziesz w stanie zaoszczędzić pieniądze wydane na niepotrzebne przedmioty podczas zakupów. Po drugie, zaoszczędzisz pieniądze na rzeczywistych artykułach spożywczych. Powodem jest to, że usługi dostarczania posiłków są w stanie nabyć wysokiej jakości i świeże składniki po niższych cenach. W rezultacie otrzymujesz bardziej przystępne cenowo posiłki. Firma cateringowa Mokrzyska dostarcza jedzenie pod Twoje drzwi, a Ty nie musisz się niczym martwić!

Tani catering dietetyczny Mokrzyska – pomoc w odchudzaniu

Ponieważ catering dietetyczny Mokrzyska daje Ci możliwość regulowania wielkości porcji, wyeliminujesz marnowanie jedzenia. To znacznie zmniejsza ilość nadmiaru żywności, która marnuje się, gdy rozmiar posiłku jest zbyt duży. Oprócz pomocy w kontrolowaniu porcji posiłków, dieta pudełkowa oszczędza Ci męki związanej z częstym wyrzucaniem resztek. Kiedy już rozpoczniesz swoją podróż po zdrowym odżywianiu, jednym z największych wyzwań jest wiedza, co jeść. Oznacza to, że musisz stworzyć robocze plany posiłków, które włączą nowe pokarmy do Twojego codziennego życia. Z wszystkich zasobów online dostępnych, znalezienie planu posiłku, który pasuje do Twoich konkretnych potrzeb jest dość trudne zadanie. Z pomocą przychodzi catering dietetyczny. Większość z tych firm posiada wewnętrznych ekspertów, którzy pomogą Ci zbudować odpowiedni plan posiłków. Kiedy działasz w ramach bardzo napiętego harmonogramu, fit catering pozwoli Ci zaoszczędzić wiele czasu i frustracji. Dzieje się tak dlatego, że możesz cieszyć się zdrowymi posiłkami przez cały dzień bez konieczności poświęcania czasu na ich przygotowanie. Jest to szczególnie ważne dla osób prowadzących szybki tryb życia, ponieważ to właśnie ta żywność ich napędza. Pozwala to również jeść takie posiłki, jakie chcesz, ponieważ masz pełną kontrolę nad tym, jakie posiłki zamawiasz i kiedy chcesz je dostarczyć. Spędzasz mniej czasu na zakupach i gotowaniu.


Sprawdź również: Dieta pudełkowa Łódź, Dieta pudełkowa Szczecin, Dieta pudełkowa Lublin, Dieta pudełkowa Białystok, Dieta pudełkowa Bydgoszcz.

Województwo małopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.