Catering dietetyczny Tarnowskie Góry

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Tarnowskie Góry

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

EatFit od lat zajmuje się tworzeniem ciekawych rozwiązań jeśli chodzi o catering dietetyczny Tarnowskie Góry. Opcja ta dostosowana jest do potrzeb oraz oczekiwań odbiorców, którzy chcą zatroszczyć się o swój sposób odżywiania. Taka usługa pozwala całkowicie zrezygnować z samodzielnego przygotowywania posiłków co wpływa znacząco na oszczędność czasu. Catering Tarnowskie Góry to codziennie inne propozycje, a dbają o to kucharze, którzy podchodzą do swojej pracy z ogromną pasją. Dietetycy dbają natomiast o to, aby dieta pudełkowa Tarnowskie Góry zawierała wszystkie niezbędne składniki oraz, aby posiłki były lekkie, a klient w ciągu dnia nie odczuwał głodu. Asortyment firmy opiera się na różnych kombinacjach posiłków. Dostępne są warianty bez mięsa, bez laktozy bądź z większą zawartością białka. Bez większych trudności znajdzie coś dla siebie zarówno osoba dbająca o przyrost masy mięśniowej, jak również zmagająca się z nietolerancją pokarmową. W razie pytań firma umożliwia kontakt z dietetykiem.

Catering dietetyczny Tarnowskie Góry – jakie zalety płyną z takiej formy odżywiania?

Wiele osób boryka się z różnymi problemami związanymi z układem pokarmowym. Czasem wynika to z obecności nietolerancji pokarmowych czy alergii, a czasem powodem jest po prostu nieprawidłowe odżywianie. Częste sięganie po przetworzoną żywność nie jest niczym dobrym szczególnie dla naszego zdrowia. Opcja ta jest bez wątpienia wygodna, ponieważ nie trzeba tracić czasu na przygotowywanie sobie posiłku. Nic więc dziwnego, że korzystają z niej szczególnie osoby zapracowane, które na co dzień mają sporo obowiązków. Istnieje jednak znaczne lepsze rozwiązanie, przy którym nie ma obaw, że ucierpi zdrowie. Jest to dieta pudełkowa Tarnowskie Góry od firmy EatFit, która pomogła już wielu osobom zmienić swoje dotychczasowe, niepoprawne nawyki żywieniowe. Catering Tarnowskie Góry zupełnie zmienia jakość codziennego funkcjonowania nie tylko pod względem tego co jemy. To opcja, dzięki której można zrezygnować z samodzielnego gotowania, które często zajmowało bardzo dużo czasu. Zaoszczędzone chwile można wykorzystać na upragniony odpoczynek. Wszystkie posiłki znajdujące się w zestawach przygotowywane są pod okiem specjalistów. Dietetycy dokładają wszelkich starań, aby catering dietetyczny Tarnowskie Góry zawierał wyłącznie produkty wysokiej jakości oraz aby znalazły się w nim wszystkie wartości odżywcze. Ilość kalorii może zostać dobrana indywidualnie, ponieważ w ofercie znajduje się kilka propozycji. Dieta pudełkowa Tarnowskie Góry to również najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o swoją figurę. Zestawy dietetyczne występują w wariantach ograniczających ilość węglowodanów, co korzystnie wpłynie na redukcję. Istnieją również rozwiązania stworzone z myślą o sportowcach, którym zależy na większej zawartości białka. Z diety można wyeliminować pewne składniki, co jest dobrą informacją dla osób borykających się z nietolerancją bądź chcących ograniczyć mięso w diecie. Z nami masz szansę uzyskać dietę na miarę swoich potrzeb oraz oczekiwań. Wprowadź zmiany już dziś i ciesz się rezultatami.

Dieta pudełkowa Tarnowskie Góry– cena za dobrej jakości catering

Wiele osób ma świadomość tego jak ważne jest zdrowe odżywianie w codziennym życiu. Nie jest to jednak wystarczające do tego, aby wprowadzić jakiekolwiek zmiany. W tym przypadku konieczne jest konkretne działanie czyli zmiana dotychczasowych nawyków żywienia. Osoby nieposiadające wiedzy oraz umiejętności w tej kwestii powinny skierować się do specjalistów, którzy przeprowadzą ich przez ten proces. Najlepszą opcją dostępną na rynku jest catering dietetyczny Tarnowskie Góry charakteryzujący się ogromną różnorodnością jeśli chodzi o smak czy składniki stosowane do wykonywania dań. Samodzielne stworzenie takiego jadłospisu mogłoby być bardzo pracochłonne i zabrać sporą ilość czasu. Catering Tarnowskie Góry z racji wykorzystywania składników najwyższej jakości charakteryzuje się ceną nieco wyższą porównując z samodzielnym robieniem zakupów i gotowaniem. Jest to naturalne, ponieważ produkty pozbawione chemii są trudniej dostępne. Nie można ich znaleźć w normalnym sklepie, dlatego firma korzysta z dostaw od sprawdzonych producentów. To wszystko, aby odbiorcy mieli zapewnioną niepodważalną jakość i pełnie wartości odżywczych. Dieta pudełkowa Tarnowskie Góry występuje w wariantach dostosowanych do potrzeb sportowców, osób chcących ograniczyć ilość mięsa w diecie czy cierpiących na nietolerancje pokarmowe. Nie ma żadnych ograniczeń co do eliminowania konkretnego składnika. W celu wyrównania zapotrzebowania czy mikroelementów dietetycy stosują zamienniki, aby wszelkie zmiany były bezpieczne. Catering Tarnowskie Góry już niejednokrotnie pomógł odzyskać wymarzoną sylwetkę, a także pozbyć się dolegliwości żołądkowych. W razie trudności z wyborem diety czy chęcią zadania pytań wystarczy skontaktować się z dietetykiem, który rozwieje wszelkie pojawiające się wątpliwości. Zamówienia dostarczane są pod wskazany adres każdego dnia o poranku.


Sprawdź również: Dieta pudełkowa Rzeszów, Dieta pudełkowa Rybnik, Dieta pudełkowa Kielce, Dieta pudełkowa Opole, Dieta pudełkowa Toruń.

Województwo śląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.