Catering dietetyczny Zawiercie

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Zawiercie

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Firma EatFit zajmuje wiodące miejsce jeśli chodzi o catering dietetyczny Zawiercie. Oferowane warianty charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz precyzją w każdym szczególe. Oznacza to, że klienci otrzymują catering Zawiercie łączący w sobie zarówno zdrowe składniki jak również smak, który w przypadku diety jest najważniejszy. Dieta pudełkowa Zawiercie poza dobrym wpływem na zdrowie jest również świetnym rozwiązaniem dla osób, które pragną uzyskać efekty w zakresie swojej sylwetki. Catering umożliwia redukcję, dzięki minimalizowaniu kalorii oraz liczby węglowodanów. Wszystko to odbywa się przy zachowaniu przyjemności z jedzenia i braku odczuwania głodu. Dieta może posłużyć również osobom uprawiającym sport. W tym przypadku firma zadbała o zwiększoną liczbę kalorii, dzięki której możliwe będzie regenerowanie się organizmu i pozyskiwanie energii do poprawy wyników. Klienci mający pytania na temat szczegółów diet mogą kontaktować się z dietetykiem.

Czy catering dietetyczny Zawiercie to same korzyści?

Stosowanie gotowych posiłków ma sens pod warunkiem, że zdecydujemy się na wariant pochodzący od specjalistów. Takim rozwiązaniem stał się catering dietetyczny Zawiercie, który z biegiem czasu zyskuje coraz większe zainteresowanie na rynku. Wynika to z perfekcyjnego połączenia nie tylko smaków ale także składników. W diecie znajdują się wyłącznie artykuły spożywcze pochodzące ze sprawdzonych dostaw, co daje gwarancje, że są świeże i co ważne pozbawione chemii. Taka kombinacja korzystnie oddziałuje na zdrowie, a także samopoczucie. Już po kilku tygodniach regularnego stosowania posiłków zauważyć można zmiany objawiające się w poczuciu lekkości oraz wyeliminowaniu głodu na co dzień. O taki efekt każdego dnia dbają nie tylko kucharze posiadający ogrom umiejętności ale także dietetycy, którzy pragną zmieniać złe nawyki żywieniowe. To pasja i zaangażowanie powodują, że klienci każdego dnia otrzymują zróżnicowane posiłki, które zachwycają smakiem i wyglądem. Ich skład opiera się na niezbędnych wartościach odżywczych. Wszystkie opakowania z zestawami trafiają do odbiorcy specjalnie opisane. Znajduje się tam informacja na temat składu, kalorii oraz podziału makroelementów. Taka adnotacja jest bardzo przydatna wśród osób, które na co dzień przykładają dużą uwagę do swojej wagi. Catering Zawiercie już wielokrotnie okazał się najlepszym wyborem dla osób zmagających się z nadmiarem kilogramów. Ograniczenie węglowodanów przy jednoczesnym ucięciu kalorii może przynieść oczekiwane efekty. Dieta pudełkowa Zawiercie stanowi także rozsądny wariant dla sportowców, którym potrzeba znacznie więcej energii do treningów. W takiej diecie stawia się na zwiększoną ilość białka oraz kalorii. Zdajemy sobie sprawę także z tego, że wiele osób jest uczulonych na różne składniki bądź cierpi z powodu nietolerancji. U nas znaleźć można catering bez laktozy czy glutenu. Nie mamy żadnych przeciwwskazań także do tego, aby eliminować inne składniki ze swojej diety. Wszystko to wykonywane jest pod okiem specjalistów, dlatego ma się pewność, że jest to bezpieczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – nasz dietetyk jest do dyspozycji.

Dieta pudełkowa Zawiercie jako opłacalna forma zmiany nawyków

Dieta dla wielu osób stanowi wyzwanie, ponieważ chcą natychmiast zmienić dotychczasowe nawyki. Nie zawsze jest to jednak dobre rozwiązanie, gdyż można szybko zniechęcić się, a tym samym stracić szansę uzyskania satysfakcjonujących efektów. Dla części osób problematyczne okazuje się również przyrządzanie dań, gdyż do tego niezbędne są umiejętności kulinarne oraz podstawowa wiedza z zakresu dietetyki. Takie połączenie cech sprawia, że otrzymamy jadłospis pełnowartościowy. Nie należy się jednak zniechęcać jeśli nie ma się na to czasu, ponieważ catering dietetyczny Zawiercie jest w stanie zapewnić pełne zapotrzebowanie, a także dostarczyć potrzebne wartości odżywcze. W menu znaleźć można warianty pozbawione mięsa, z większą zawartością białka czy bez glutenu. Wszystkie są zbilansowane, przez co ma się pewność, że zdrowie jest w dobrych rękach. Tworzenie dań przez kucharzy wyklucza stosowanie produktów bogatych w chemię. Znaleźć można w posiłkach wyłącznie składniki naturalne, pochodzące ze sprawdzonych dostaw. Dietetycy czuwają nad tym, aby dieta pudełkowa Zawiercie była dopasowana do indywidualnych preferencji, dlatego w ofercie znaleźć można tak wiele opcji do wyboru. Te wszystkie czynniki, udogodnienia czy najwyższa jakość wpływają bezpośrednio na wzrost ceny cateringu. Jest to normalne i mimo to opłacalne, ponieważ zyskuje się szereg niewymiernych korzyści.

Catering Zawiercie wielokrotnie stanowił uzupełnienie dla osób prowadzących zdrowy tryb życia. Zwiększona dawka aktywności fizycznej jest rekompensowana większą liczbą kalorii oraz białka, które uznawane jest za podstawowy budulec mięśni. Nasze diety pomagają także schudnąć, pod warunkiem, że zdecydujemy się na opcję o niższej zawartości kalorii niż nasze zapotrzebowanie. Osiąganie wymarzonych rezultatów nie musi być związane z utratą przyjemności z jedzenia. Sprawdź sam jakie to proste i smaczne.


Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Rybnik, Dieta pudełkowa Opole, Dieta pudełkowa Gliwice, Dieta pudełkowa Zielona Góra, Dieta pudełkowa Sosnowiec.

Województwo śląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.