Dieta pudełkowa Stargard od Eatfit to doskonała opcja dla tych, którym brak czasu na przygotowywanie posiłków, ale zależy im na zdrowiu i pięknej sylwetce. Zbilansowane posiłki dostarczane są w bezpiecznie zamkniętych, jednorazowych, wygodnych pudełkach wprost pod drzwi klienta, co pomaga zaoszczędzić mnóstwo czasu. Jedzenie na wynos od dawna jest na czasie, a w dobie pandemii jeszcze bardziej zyskało popularność, ale catering dietetyczny Stargard różni się od zwykłych restauracji skupieniem się na wartościach odżywczych potraw. Staramy się, żeby było też smacznie. Wytrwanie w diecie będzie dużo łatwiejsze, gdy dania będą pyszne i miłe dla oka. W celu odpowiedniego doboru jednej z dziesięciu oferowanych diet należy wypełnić krótki formularz i zamówić. Catering dietetyczny Stargard dojedzie do klienta każdego ranka, gotowy do spożycia. Catering Stargard proponuje około 5 doskonale skomponowanych posiłków dziennie dla wegan i wegetarian, diabetyków, sportowców, osób chcących stracić zbędne kilogramy i innych.

Czy warto zdecydować się na catering dietetyczny?

Każdy, kto choć raz był na jakiejkolwiek diecie odchudzającej, lub zna kogoś, kto na niej był, zdaje sobie sprawę z wyzwania jakie ten proces stanowi. Odmawiamy sobie większości lubianych dotąd produktów, zaczynamy jeść rzeczy, które niespecjalnie nam smakują ale są fit. Większość diet z internetu i książek bywa zwyczajnie nudna. Jak więc osiągnąć wymarzony efekt nie zamęczając siebie i innych?

Catering dietetyczny Stargard to doskonała odpowiedź na to pytanie, jest to bowiem synonim zdrowia, smaku i wygody.

Co oznacza w diecie cateringowej termin zdrowie? Dieta pudełkowa Stargard składa się z posiłków stworzonych, by dostarczały do organizmu właściwych proporcji wartości odżywczych, składników mineralnych i witamin. Jednocześnie mają stymulować przemianę materii. Jadłospis tworzą doświadczeni dietetycy, zgodne z piramidą żywieniową. Pod uwagę bierze się czynniki takie jak: wiek, masa ciała, płeć, ogólny stan zdrowia , aktywność fizyczną. Kalkulator kalorii wylicza liczbę konieczną do przyjęcia, żeby osiągnąć cel. Dieta pudełkowa Stargard od EatFit to również wsparcie w zrównoważeniu diet eliminacyjnych, np. wegetariańska, cukrzycowa czy dla alergików.

Smak- to rzecz ogromnie ważna, dlatego staramy się używać najlepszej jakości, świeżych produktów, ziół i przypraw, żeby dania były ciekawe, zróżnicowane i pyszne. Dzięki temu klient nie nudzi się zbyt szybko swoim indywidualnym jadłospisem. Catering Stargard dba o efektowność dań od momentu ich przyrządzenia aż po dostarczenie ich klientowi.

Wygoda- Jednorazowe pudełka, których nie trzeba myć, a można jeść wprost z nich, oszczędność czasu i energii. Dopiero teraz klienci widzą ile czasu tracili na zakupy i gotowanie. Dieta pudełkowa Stargard umożliwia wykorzystanie zyskanego czasu w dowolny sposób.

Warto sięgnąć po catering Stargard i spróbować nowego sposobu odchudzania, bez większego wysiłku.

Catering dietetyczny – cena i jakość

Catering dietetyczny Stargard jest coraz bardziej znaną i lubianą formą diety, głóœnie wśród mieszkańców dużych i średnich miast. Firmy cateringowe prześcigają się między sobą pod względem ilości i typów diet, ceną i jakością posiłków, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klient odnajdzie dla siebie najlepszy jadłospis.

Na czym polega dieta pudełkowa Stargard? Nazwa mówi sama za siebie, to jedzenie spakowane w praktyczne, wygodne pudełka na cały dzień, które dostarcza się klientowi pod wskazany adres. Zestaw składa się średnio z 3-6 posiłków, w EatFit zazwyczaj jest ich 5, czyli śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Nasi kucharze we współpracy z dietetykami komponują je tak, żeby dostarczały organizmowi wszelkich niezbędnych składników odżywczych, mineralnych i witamin we właściwych proporcjach. Zależnie od tego, jaką funkcję ma pełnić dieta, tak dobiera się produkty w niej stosowane, jedne łączy się, by pomagały spalać tłuszcz, inne zupełnie się eliminuje i stosuje zamienniki.

Dlaczego wybieramy dietę pudełkową? Ponieważ chcemy zgubić zbędne kilogramy, brak nam czasu na gotowanie posiłków, jednak zależy nam na zdrowym odżywianiu lub gdy nie radzimy sobie ze specjalnymi wymogami, jakie ma spełniać dieta (np. brak glutenu, dieta dla cukrzyków czy wegetariańska).

Ceny diet pudełkowych wahają się od 40 do 100 złotych, a wpływa na nie:

  • ilość kalorii – im ich więcej tym dieta jest droższa,
  • ilość posiłków w pakiecie
  • okres abonamentu – im dłuższy tym cena jest niższa, w przeliczeniu na dzień
  • koszt transportu

Catering Stargard od Eatfit znajduje się się mniej więcej w połowie zestawienia. Zależy nam na satysfakcji klientów dlatego stosujemy najwyższej klasy produkty od sprawdzonych dostawców, zioła i przyprawy gwarantujące wyjątkowy smak naszym potrawom. Stosujemy też szereg oryginalnych składników, dzięki czemu dania są różnorodne. Wiemy, że powtarzalność potrafi skutecznie zniechęcić klientów. Staramy się, żeby cena naszych usług nie odstraszała, a była adekwatna to wartości naszych usług.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Rybnik, Catering dietetyczny Opole, Catering dietetyczny Gliwice, Catering dietetyczny Zielona Góra, Catering dietetyczny Sosnowiec.

Województwo zachodniopomorskie – inne miejscowości:

5/5 - (85 Ocen)