Zawsze najsmaczniejsza dieta pudełkowa Koszalin

Zależy Ci na smacznych i zbilansowanych posiłkach dla siebie i rodziny, ale nie masz czasu codziennie gotować? Chcesz jeść różnorodnie i zdrowo, ale nie masz pomysłów? Nasz fit catering to optymalne rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Dostępne jest aż dziewięć różnych opcji menu, które dowozimy każdego dnia od 4 do 8. Sam zdecyduj, która dieta będzie najlepsza dla Ciebie.

Catering dietetyczny Koszalin – sprawnie i smacznie

Dysponujemy samochodem-chłodnią, dlatego nasze dania zawsze dowożone są świeże i apetyczne. Nie stosujemy żadnych konserwantów. Szefowa kuchni Iwona Dembińska posiada dwudziestoletnie doświadczenie i z przyjemnością komponuje posiłki z różnych stron świata. Diety pudełkowe nie powtarzają się przez osiem kolejnych miesięcy, abyś nigdy się nie nudził.

Dostępna jest u nas dieta odchudzająca wraz z konsultacjami z naszym dietetykiem, oferujemy też menu dla sportowców, dla dzieci, dania bez cukru, glutenu, czy laktozy. Nasz catering pudełkowy opieramy na świeżych składnikach tylko od sprawdzonych dostawców. Posiadamy certyfikat HACCP, który świadczy o naszych staraniach w kierunku zapewnienia najlepszych warunków do przygotowywania żywności.