Najlepsza dostępna dieta pudełkowa Poznań

Wszyscy żyjemy dziś w wielkim pędzie i nie mamy czasu na przygotowywanie zawsze zdrowych i zbilansowanych posiłków. Dlatego udostępniamy dla Ciebie catering dietetyczny na terenie Poznania i w innych polskich miastach, abyś zawsze mógł jeść o regularnych porach. Oferujemy diety odchudzające, dla sportowców, dla dzieci, jak również diety eliminacyjne, na przykład bez cukru, czy laktozy.

Catering dietetyczny Poznań na Twoich warunkach

U nas masz możliwość skorzystania z pomocy dietetyka codziennie od 8 do 16. Dzięki takiej współpracy możesz idealnie dopasować posiłki do swoich potrzeb. Diety pudełkowe dowozimy rano – w godzinach od 4 do 8 naszym samochodem-chłodnią, który zapewnia idealne warunki, dzięki czemu nie stosujemy żadnych konserwantów.

Szefowa kuchni Iwona Dembińska posiada dwudziestoletnie doświadczenie i przygotowuje dania z całego świata, które są bardzo apetyczne i nie powtarzają się w ciągu kolejnych ośmiu miesięcy.

Dostępna jest u nas również bardzo popularna dieta niskowęglowodanowa, czy wegańska. Praktyczny kalendarz pomoże Ci w zaplanowaniu dostaw posiłków i pozwoli na rezygnację, kiedy ich nie potrzebujesz. Możesz też zmienić miejsce dostawy na inne miasto.

Dzielnice, w których dowozimy dietę pudełkową: Stare Miasto, Grunwald, Jeżyce, Ławicę, Górczyn, Świerczewo, Wildę, Rataje, Franowo, Szczepankowo, Starołękę, Krzesiny, Antoninek, Winogrady, Piątkowo, Naramowice i Podolany.