Catering dietetyczny Kórnik

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Kórnik

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Najlepsze diety pod słońcem – catering dietetyczny Kórnik – przekonaj się, że warto

Jeśli intensywnie trenujesz i starasz się jeść zdrowo, a mimo to, efektów brak, koniecznie sprawdź jak działa EatFit – sprawdzony catering dietetyczny z szeroką gamą diet i jadłospisów do wyboru! Dobrze zbilansowana dieta ustawiona według faktycznych potrzeb organizmu gwarantuje sukces. Pamiętajmy jednak, że „dobra dieta” nie oznacza tylko tego, że jest skuteczna, ale i to, że nie powoduje wyniszczenia organizmu, że dostarczamy organizmowi przez cały czas wartościowych składników, których potrzebuje. Zoptymalizowana dieta pudełkowa, jaką stworzy dla Ciebie catering dietetyczny EatFit, to odpowiednio dobrane wartościowe kalorie – w niewielkiej objętościowo niskokalorycznej porcji posiłku znajdziesz istną kopalnię cennych związków odżywczych. Firma cateringowa EatFit dostarczy Ci zestaw 5 posiłków w wybrane przez Ciebie miejsce tak, byś nie musiał dostosowywać swoich planów dnia do nas. Działamy szybko i sprawnie – posiłki zawsze świeże, dobrze zapakowane, kuszące zapachem dotrą do Ciebie na czas – wystarczy, że podasz adres, pod który mamy je dostarczyć.

Skąd pewność, że dieta pudełkowa Kórnik którą wybrałem jest dla mnie dobra?

Każdy człowiek jest inny, różnimy się nie tylko figurą, masą ciała, płcią i wiekiem, ale i stanem zdrowia oraz smakami, w których degustujemy. Fit catering EatFit wybierze dla Ciebie najbardziej optymalną dietę na podstawie danych, które wprowadzisz do naszego kreatora diet. Sam wyznaczasz cel treningowy – redukcja, budowa mięśni lub utrzymanie masy ciała na aktualnym poziomie. Wprowadzasz swój wzrost, masę ciała i rodzaj aktywności fizycznej jaki towarzyszy Ci na co dzień. Jeśli nie lubisz np. mięsa / jaj / nabiału lub z innych przyczyn nie chcesz ich w swojej diecie, wystarczy zaznaczyć w preferencjach żywieniowych. Na tej podstawie zostanie stworzona dla Ciebie unikalna dieta pudełkowa, która pozwoli Ci osiągnąć cel. W zakładce „odkryj diety” masz do wyboru także kilka nowości:

  • Dieta Super Sport – świetna opcja dla sportowców budujących masę ciała – dostarczamy składników budulcowych mięśni i dbamy o to, byś podczas treningu wraz z potem nie utracił najcenniejszych elektrolitów.
  • Dieta Light – lekkie, ale sycące posiłki.
  • Dieta Diabetic – jeśli chorujesz na cukrzycę typu II lub insulinoporność, będzie dla Ciebie idealna, pozwoli Ci odżywiać się racjonalnie, zapobiegnie skokom glukozy we krwi.
  • Dieta Veggie / Vegan – dla osób nie jedzących mięsa lub wszystkich produktów pochodzenia zwierzęcego. Bilansujemy dietę tak, byś mimo ich niespożywania nie zaburzył homeostazy organizmu.
  • Fit Kid – coś pysznego i zdrowego dla dziecka.
  • Gluten&Lactose free – diety wykluczające z racji żywieniowych gluten i laktozę. Zastępujemy je innymi wartościowymi składnikami.

Czy fit catering Kórnik na pewno mi pomoże?

Catering dietetyczny EatFit działa zawsze na Twoją korzyść. Respektujemy Twoje schorzenia i preferencje żywieniowe. Szanujemy Twój czas, dlatego też, zawsze spieszno nam do Ciebie. Diety pudełkowe, które znajdują się w naszej ofercie są tworzone przez dietetyków, znawców zdrowia, a zatem nie ma możliwości, by wskazana przez nas żywność w jakikolwiek sposób Ci zaszkodziła. Działamy na rzecz zdrowia, zauważ, że mamy w ofercie dostępne diety specjalistyczne, np. dla diabetyków czy osób z galaktozemią, fenyloketonurią, celiakią i itp. Są to diety pudełkowe opracowane przez ekspertów! Zależy nam, by poprawić jakość Twojego życia i godnie zastąpić gluten czy laktozę innymi składnikami. W przypadku glutenu, typowe zboża zastępujemy np. gryką, ryżem, kukurydzą, a w przypadku laktozy zastępujemy mleko i jego pochodne mlekiem kokosowym lub sojowym. Catering dietetyczny z dostawą do domu pozwoli Ci na nowo cieszyć się życiem, a dodatkowo zyskasz czas i czystą kuchnię.

Jeśli chcesz osiągnąć konkretny cel, np. schudnąć – kreator diet podpowie Ci na którą z dostępnych opcji warto zwrócić uwagę. Diety zaprojektowane są w taki sposób, że działają zawsze, jeśli się do nich stosujemy. Jeśli zależy Ci na rozbudowie mięśni, kreator zapewne wybierze dla Ciebie dietę SPORT – świetny wybór! Twoje mięśnie Ci podziękują! Każda dieta pudełkowa stworzona jest z jakimś zamysłem, skoro jest dostępna w naszym menu, działa na pewno!

Czy tani catering dietetyczny Kórnik zastąpi moje wizyty u lekarza?

Nic nie zastąpi wizyt u lekarza. Jeśli są zalecone, powinny się odbyć. Specjaliści jednak, chwalą naszą żywność. Sami przyznają, że jedzenie pudełkowe EatCatring pozytywnie wpływa na efekty leczenia. Wyrównana glikemia, zmniejszenie masy ciała, zwiększenie wrażliwości komórek na insulinę, wyrównanie profilu lipidowego, koniec problemów żołądkowo – jelitowych – to tylko jedne z licznych efektów, jakie daje dieta pudełkowa EatFit. Słyniemy na całą Polskę z tego, że nasze diety są najwyższej jakości, działamy profesjonalnie i zależy nam na zadowoleniu klienta.

Czym się różni tania dieta pudełkowa Kórnik od drogiej?

Nie różni się niczym poza ceną. Catering pudełkowy EatFit jest tani, ponieważ stawiamy na to, by uzyskać jak największą ilość klientów. Zależy nam na pomaganiu, chcemy cały się kształcić. Nie spoczęliśmy na laurach, jeździmy na ważne konferencje naukowe z zakresu dietetyki i technologii żywienia, do szczęścia potrzebujemy rozwoju, pracy, kontaktu z człowiekiem. Tania dieta pudełkowa jest opcją, która Wam pozwala osiągać piękne sylwetki, a nam daje sukcesy naukowe na konto. Tani catering dietetyczny wszystkim wychodzi na zdrowie! Dieta pudełkowa z dostawą w niskich cenach jest rewelacyjną opcją dla każdego – nowa epoka, nowe rozwiązania!

Firma cateringowa Kórnik – w jakich warunkach powstają posiłki?

Dieta pudełkowa powstaje w kuchniach o wysokich standardach higienicznych. Nasi kucharze to przeszkolona ekipa tworząca posiłki w oparciu o przepisy dostarczane przez dietetyków. W kuchniach mamy sprzęt najwyższej jakości – nie stosujemy zjełczałych, starych olejów ani innych toksycznych produktów. Stawiamy na gotowanie na parze, gotowanie w wodzie, pieczenie, pieczenie w folii, grillowanie. Dzięki tym czynnościom posiłki są wolne od związków chemicznych, których nikt by nie chciał spożywać. Nasz catering dietetyczny serwuje posiłku bezpośrednio do domu!


Sprawdź również: Catering dietetyczny Białystok, Catering dietetyczny Bydgoszcz, Catering dietetyczny Katowice, Catering dietetyczny Olsztyn, Catering dietetyczny Gdynia.

Województwo wielkopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.