Catering dietetyczny Złotów

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Złotów

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Fit catering dietetyczny Złotów – dlaczego warto z niego skorzystać?

Diety pudełkowe od kilku lat stanowią jedną z najbardziej popularnych form żywienia. Pozwalają na spożywanie zbilansowanych posiłków, oszczędzają czas a jednocześnie dają szansę na jedzenie urozmaiconych i ciekawych posiłków. Co warto wiedzieć na temat cateringu dietetycznego i diet pudełkowych?

Czym jest i na czym polega dieta pudełkowa Złotów?

Dieta pudełkowa to nic innego jak profesjonalnie skomponowane zestawy posiłków, przygotowywane wg wskazań dietetyka, którą firma cateringowa dowozi pod zamówiony adres. Z uwagi na to, że posiłki są dostarczane w pudełkach stąd nazwa dieta pudełkowa.

Warto wiedzieć, że dieta pudełkowa czy catering dietetyczny to nie tylko posiłki, których podstawowym zadaniem jest przyczynianie się do utraty zbędnych kilogramów. Zadaniem i celem diety pudełkowej jest zapewnienie jak najbardziej urozmaiconych posiłków, przy jednoczesnym zapewnieniu wszystkich składników odżywczych jakich organizm potrzebuje.

Dieta pudełkowa z dostawą jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb każdego klienta a potrawy przygotowywane się zgodnie z najnowszymi wskazaniami na temat zdrowego i zbilansowanego żywienia.

Skorzystanie z cateringu dietetycznego z dostawą jest bardzo proste. W pierwszej kolejności należy dopasować do własnych potrzeb określoną dietę, wg wzrostu, wagi, aktywności fizycznej, nietolerancji pokarmowych i preferencji żywieniowych. Po wypełnieniu formularza, dokonaniu płatności oraz wskazaniu adresu na który fit catering ma być dowożony, można już tylko oczekiwać świeżej, codziennej dostawy przepysznych i zdrowych posiłków.

Tani catering dietetyczny Złotów – jaką dietę wybrać dla siebie?

Firmy cateringowe oferują coraz więcej możliwości wyboru spośród różnego rodzaju diet, dzięki czemu każdy może wybrać tą idealną dla siebie. Najczęściej wyróżnia się następujące rodzaje jedzenia pudełkowego:

Diety pudełkowe odchudzające które pozwalają na zrzucenie zbędnych kilogramów oraz pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej

Dieta light czyli pełnowartościowa dieta, która składa się z pięciu zbilansowanych posiłków, mających za zadanie dostarczyć wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Pomaga jednocześnie zadbać o stan zdrowia osoby która ją stosuje, jak i zadbać o sylwetkę.

Dieta pudełkowa z dostawą typu sport oraz dieta super sport, które są dekowane osobom uprawiającym regularnie aktywność fizyczną. Wspomaga regenerację organizmu po wysiłku fizycznym oraz pomaga utrzymać optymalną formę

Wegetarianie oraz weganie z powodzeniem mogą skorzystać z dedykowanej dla nich diety veggie, veggie no fish a także diety vegan, które wykluczają określone kategorie produktów pochodzenia zwierzęcego.

Dla osób wysoko wrażliwych, zmagających się z problemami żołądka i jelit a także z nietolerancją lub uczuleniem na produkty mączne oraz zawierające laktozę polecana jest dieta gluten&lactose free, która obfituje w lekkostrawne i jednocześnie pełnowartościowe produkty. Podobną funkcję pełni dieta diabetic, która dedykowana jest w szczególności osobom cierpiącym na cukrzycę oraz insulinoodporność.

Catering pudełkowy to także diety keto o zwiększonej zawartości tłuszczy w posiłkach, diety low carb opierająca się przede wszystkim na produktach pochodzenia zwierzęcego a także diety fit mama i fit kid, dedykowane dla tych, którym brakuje czasu na codzienne przygotowywanie pełnowartościowych posiłków.

Tania dieta pudełkowa Złotów – poznaj jej zalety

Wiele osób sądzi, że dieta pudełkowa jest zbyt droga. Nic bardziej mylnego. Na rynku dostępne są zarówno smaczne, pełnowartościowe jak i tanie diety pudełkowe. Cenę można także znacznie zmniejszyć dzięki skorzystaniu z abonamentu przez określony czas. Tani catering dietetyczny Łódź wyróżnia się sporą ilością zalet, do których zaliczyć należy w szczególności:

– możliwość spożywania zdrowych, świeżych i zbilansowanych posiłków,

– oszczędność czasu, zarówno podczas gotowania jak i na robieniu zakupów,

– możliwość poznawania każdego dnia nowych ciekawych smaków,

– motywacja podczas odchudzania bowiem klient otrzymuje określoną liczbę posiłków o ścisłej kaloryczności.

Catering dietetyczny będzie też doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie lubią gotować i nie odnajdują się w kuchni. Jedzenie pudełkowe dla dzieci będzie z kolei zapewniało młodemu organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze.


Zajrzyj również tutaj: Dieta pudełkowa Szczecin, Dieta pudełkowa Białystok, Dieta pudełkowa Katowice, Dieta pudełkowa Gdynia, Dieta pudełkowa Rybnik.

Województwo wielkopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.