Catering dietetyczny Słupca

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Słupca

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Dieta pudełkowa Słupca w nowoczesnym wydaniu

Zamawiając catering dietetyczny zyskuje się nie tylko pyszne dania, lecz także czas potrzebny na ich wykonanie. Klienci nie muszą martwić się o wykonywanie zakupów spożywczych, wielogodzinne stanie w kuchni i gotowanie. Wszystkie dania zostają dostarczone do klientów zapakowane w ekologiczne pudełka. Charakteryzują się one wyjątkowymi walorami estetycznymi przyczyny a ponadto umożliwiają bezpieczne transportowanie posiłków. Dodatkowo wykazują także właściwości termoizolacyjne, aby posiłek, który trafia do klienta był jeszcze ciepły. Jest to wyjątkowo wygodne, gdyż nie trzeba odgrzewać dania w mikrofalówce przed jego spożyciem. Jest to zatem dodatkowa oszczędność czasu. Jednocześnie pozytywnie wpływa na komfort klientów, zwłaszcza tych, którzy zamawiają catering dietetyczny do pracy.

Smaczng i bardzo zdrowy fit catering Słupca

Fit catering wyróżnia się wyjątkowymi walorami smakowymi, które połączone są z najwyższą jakością produktów. Dzięki temu posiłki, jakie otrzymują klienci są niezwykle wartościowe, a ponadto bardzo apetyczne. Catering dietetyczny dostosowywany jest także do pogrzeb osób, które cierpią na brak apetytu. Są to w szczególności osoby starsze, dzieci, ale także chorzy. W takich sytuacjach ważne jest, aby oferowane dania były smaczne, a jednocześnie wartościowe pod względem zawartości składników odżywczych. Umożliwia to dostarczanie do organizmu dzieci czy też osób starszych i chorych pełnej dawki witamin, minerałów i substancji odżywczych. Gwarantuje to zatem pełne odżywienie organizmu tyle wszystkie niezbędne substancje. Bardzo często pacjenci w czasie chemioterapii lub też po przebytych innych w chorobach mają duże problemy z apetytem. To zaś może pogłębiać ich stan chorobowy. W takiej sytuacji odpowiednia dieta jest niezbędna, a jednocześnie stanowi wsparcie dla leczenia farmakologicznego.

Pożywny, smaczny i tani catering dietetyczny Słupca

Dieta pudełkowa z dostawą to wybór coraz większej ilości osób zapracowanych, a także tych, którzy doceniają wartościowe posiłki. Dzięki temu, że catering dietetyczny z dostawą może zostać dostarczony w dowolne miejsce wybrane przez klienta. Jest to usługa bardzo komfortowa. Klienci zamawiają fit catering nie tylko do swojego domu, lecz także do pracy lub nawet na siłownię czy do szkoły. Są to miejsca, w których spożywać można jedzenie pudełkowe, które w końcu dostarczane jest ciepłe i pożywne. Ogromną zaletą cateringu dietetycznego jest tym samym możliwość jego otrzymywania go w każdym ustalonym miejscu. Klienci nie muszą zatem wychodzić z miejsca pracy, aby otrzymać pyszne pożywienie. Co więcej dzięki temu nabyć można odpowiednie nawyki żywnościowe związane z regularną godziną spożywania posiłków. Jest to bardzo ważne zwłaszcza u klientów, którzy cierpią na nadwagę. Nieregularne posiłki mogą powodować zaburzenia w zakresie intensywności metabolizmu. Jest to bardzo często przyczyną przybierania na wadze. Regularne posiłki są zatem bardzo zdrowe i korzystne także dla kondycji fizycznej. Metabolizm pozostaje wówczas na takim samym poziomie, co pozytywnie wpływa na efektywność trawienia.

Dobra i tania dieta pudełkowa Słupca do domu

Smaczny oraz tani catering dietetyczny może być częścią zróżnicowanej diety. Każde danie z diety pudełkowej wyróżnia się pełnym zbilansowanym składem, a także kompletem wartości odżywczych. Dlatego catering pudełkowy może być idealnym dopełnieniem codziennej diety. Jest to propozycja idealna dla sportowców, a także osób aktywnych fizycznie. Wówczas do organizmu trafia odpowiednia ilość kalorii, a także substancji odżywczych związków mineralnych i witamin. Gwarantuje to doskonałą kondycję fizyczną, a także możliwość uzyskiwania znacznie lepszych efektów sportowych. Ważne jest jednak odpowiednie nawadnianie organizmu, które połączone z dobrze dobranoc dietą może przynieść rewelacyjne efekty i poprawić samopoczucie.

Zróżnicowana oferta – firma cateringowa Słupca

Diety pudełkowe, który oferuje firma cateringowa są bardzo zróżnicowane przede wszystkim pod względem kaloryczności oraz zawartości substancji odżywczych. Każdy posiłek jest indywidualnie dopasowany do klienta. Zupełnie inne wymagania pokarmowe mają dzieci, seniorzy, a także osoby chore. Wszystkie te kwestie zostają uwzględnione podczas tworzenia cateringu dietetycznego. Szczególną grupę klientów firmy cateringowej są także osoby z uczuleniami oraz alergiami pokarmowymi. Wymagają one sstosowania odpowiednich produktów, a także składników, które wolne są od glutenu, nadmiernej ilości soli, tłuszczu, a także laktozy i cukru. Dolegliwości związane z uczuleniem oraz alergię pokarmową mogą być bardzo nieprzyjemne. Mogą także utrudniać pracę zawodową oraz codzienne funkcjonowanie. Wszyscy warto świadomie podchodzić do kwestii swojego odżywiania. Catering pudełkowy jest także dobrym rozwiązaniem dla wszystkich osób będących na diecie oraz odchudzających się. Samodzielne utrzymywanie diety nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem ze względu na niski poziom motywacji, a także brak czasu na przygotowywanie zdrowych posiłków.


Sprawdź również: Catering dietetyczny Toruń, Catering dietetyczny Gliwice, Catering dietetyczny Częstochowa, Catering dietetyczny Zielona Góra, Catering dietetyczny Radom.

Województwo wielkopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.