Catering dietetyczny Góra

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Góra

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Góra – jedzenie z pasją i bez ograniczeń!

W sklepach spożywczych i supermarketach półki uginają się pod ciężarem różnorodnego jedzenia, którego grzech nie spróbować. W zalewie ofert najważniejsze jest to, by odżywiać się zdrowo, bez konieczności odmawiania sobie tego, co najbardziej nam smakuje. Jak korzystać z nowoczesnych wynalazków naszych czasów typu catering dietetyczny, aby odkryć pełnię smaków z całego świata, nie ograniczając się przy tym i wciąż eksplorować nowe rozwiązania? Jak dieta pudełkowa może wpłynąć na porzucenie starych przyzwyczajeń żywieniowych i otwarcie się na te lepsze, ciekawsze i zdrowsze?

Czy dieta dieta pudełkowa Góra może nam pomóc wypracować zdrowe nawyki żywieniowe?

Ściśle sprecyzowany catering dietetyczny, polecany przez EatFit, dokonał solidnej rewolucji w wielu domach. Zmiana nawyków żywieniowych na bardziej korzystne to domena nie tylko zapracowanych singli, ale także wieloosobowych rodzin. Nowoczesna dieta pudełkowa pomogła wielu osobom w:

– utrzymaniu regularnych odstępów między posiłkami

– walce z alergiami pokarmowymi

– urozmaiceniu codziennej diety

– przekonaniu się do kuchni z minimalną obecnością mięsa oraz produktów odzwierzęcych

– rezygnacji z przemysłowo przetwarzanego jedzenia

– stopniowym, ale konsekwentnym pozbywaniu się zbędnych kilogramów bez specjalnych „diet cud” czy katowania się ćwiczeniami

– zahamować „efekt jojo” w odchudzaniu

Dlaczego fit catering Góra jest najlepszym rozwiązaniem na dzisiejsze czasy?

Fit catering to optymalne rozwiązanie na zbiorowe żywienie w sytuacji, gdy sami jesteśmy ograniczeni codziennością na tyle, że nie możemy sami zadbać o codzienny jadłospis. Ktoś robi to za nas. Czasem lepiej oddać pewne sprawy w ręce specjalistów, tym bardziej, jeśli mamy pewność, że porcje będą solidne, posiłki podzielone zostaną odpowiednio na poszczególne pory dnia i do tego jadłospis będzie bardzo urozmaicony i niepowtarzalny. Myślicie, że jedzenie pudełkowe jest drogie? Otóż, jesteście w błędzie! Wystarczy przeliczyć, ile wydajecie miesięcznie na jedzenie w sklepach i restauracjach i porównać to do cen za catering pudełkowy EatFit. Wychodzi mniej więcej tyle samo, jeśli nie mniej. Nie ma się więc dłużej nad czym zastanawiać, tylko przejrzeć ofertę EatFit! Czeka w niej mnóstwo niespodzianek!

Czy tani catering dietetyczny Góra może być jednocześnie zdrowy?

Tanie – wcale nie oznacza gorszego. Pora raz na zawsze wyjaśnić sobie, że cena za usługę nie zawsze pokrywa się z jakością. Można nabyć dobry produkt po stosunkowo niskiej cenie, ale można także natrafić na usługę kosztującą krocie, po której niewiele nam zostanie. Tak samo rzecz ma się co do gastronomii. Tanie gotowanie może być znacznie zdrowsze i pożywniejsze, niż to, na które wydajemy kilkaset złotych w ciągu jednego wieczoru, aby tylko komuś zaimponować. Najlepsza dieta pudełkowa z dostawą do domu odkrywa pełnię smaków we wszystkich możliwych połączeniach. Płacąc za catering dietetyczny z dostawą mamy pełną jasność wszystkich kosztów i wiemy, co znajduje się w zamówieniu. Żadnych ulepszaczy, żadnych wypełniaczy w postaci środków zastępczych, zero glutenu czy tłuszczu palmowego, który obecnie jest już jak zaraza.

Jak tania dieta pudełkowa Góra wpływa na naszą codzienność?

Dobra i wypróbowana firma cateringowa EatFit w ciągu całego tygodnia wspiera regularnie harmonogram odżywiania. Śniadanie zjeść można we wczesnych godzinach porannych, tuż po odebraniu zamówienia od dostawcy. Jedzenie na cały dzień jest odpowiednio spakowane i posegregowane. Każdy pojemnik z zawartością jest dokładnie opisany, dzięki czemu wiemy, co zjadamy dziś na obiad, a co na kolację. Zresztą, nic nie stoi na przeszkodzie, aby Klient sam wybrał sobie, który ze specjałów zostanie spałaszowany w pierwszej kolejności. Pożywne diety pudełkowe są na tyle zróżnicowane, że dania powtarzają się w ostępach kilkunastotygodniowych – tak bogaty jest jadłospis! Przy okazji można się wiele nauczyć, jeśli chodzi o połączenia składników, o jakie byście nas nigdy wcześniej nie podejrzewali!

EatFit – firma cateringowa Góra, która zostanie z Tobą na wiele lat!

Nasz tani catering dietetyczny nikogo nie pozostawia obojętnym. Zachęcamy wszystkich sceptyków, by choć na próbę zdecydowali się zostać z nami, by potem podjąć decyzję. Serce Odbiorcy zdobywa się małymi krokami, a zasada „przez żołądek do serca” działa najlepiej, kiedy rozłożona jest na etapy. Zbilansowana i tania dieta pudełkowa to pretekst do rozpoczęcia zupełnie nowego rozdziału w życiu. Tam nie będzie miejsca na wiecznie wzdęty brzuch, podwójny podbródek, brak uśmiechu i zniechęcenie codzienną prozą życia. Od tej chwili życie nabierze smaku, pikanterii, a Wasze emocje staną się dokładnym odbiciem tego, co każdego dnia ląduje na Waszych talerzach. Możemy się pochwalić, że nasz catering dietetyczny obok Klientów zupełnie anonimowych zainteresował wielu popularnych ludzi, nad wyraz zwracających uwagę na to, co je się na co dzień! Często stanowią naszą dodatkową siłę napędową. Kontakt ze światem mediów pozwala nam na większą widoczność! Zostańcie z nami!


Sprawdź również: Dieta pudełkowa Opole, Dieta pudełkowa Toruń, Dieta pudełkowa Gliwice, Dieta pudełkowa Częstochowa, Dieta pudełkowa Zielona Góra.

Województwo wielkopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.