Catering dietetyczny Rumia

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Rumia

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

EatFit to firma, która z powodzeniem funkcjonuje w zakresie dostarczania gotowych diet osobom, które na co dzień nie mają czasu bądź możliwości na to, aby samodzielnie przygotowywać sobie zbilansowane posiłki. Catering dietetyczny Rumia sprawia, że możliwa jest zmiana nawyków żywieniowych bez utraty smaku oraz przyjemności z jedzenia. W ofercie firmy znaleźć można catering Rumia dopasowany niemal do wszystkich potrzeb oraz oczekiwań odbiorców. W praktyce dostępna jest dieta pudełkowa Rumia, która ogranicza mięso, gluten bądź laktozę. Takie warianty przypadną do gustu osobom, które z powodu nietolerancji pokarmowych czy alergii nie mogą spożywać tych składników. Catering opiera się na połączeniu produktów najwyższej jakości, posiłki dostarczają oczekiwanych wartości odżywczych, a także sprawiają, że w ciągu dnia nie odczuwa się głodu. Zdrowe odżywianie z taką pomocą nie jest trudne, a rezultaty w postaci lepszego samopoczucia zauważalne są już po kilku tygodnia.

Zalety jakie posiada dieta pudełkowa od firmy EatFit

Samodzielne gotowana powoduje, że spędza się bardzo dużo czasu w kuchni. Do tego niezbędny jest odpowiedni sprzęt, a także umiejętności kulinarne. Chcąc stworzyć pełnowartościowy posiłek dobrze jest posiadać również choć podstawowe informacje z zakresu dietetyki. Nie mając jednak takich warunków i zdolności wcale nie trzeba rezygnować ze zdrowego odżywiania. Dieta pudełkowa Rumia powstała, aby każdy mógł cieszyć się zdrowymi i jednocześnie pysznymi posiłkami. Dbają o to nie tylko kucharze ale także dietetycy, którzy w swojej pracy skupiają się na zmianach nawyków żywieniowych. Dużo osób wciąż korzysta z rozwiązań przetworzonej żywności, co ma szkodliwy wpływ na zdrowie. O wiele lepszym zamiennikiem jest catering Rumia, który każdego dnia dostarczany jest pod wybrany adres już z samego rana. To oznacza, że po przebudzeniu będą na Ciebie czekać przepyszne dania, które możesz zjeść na miejscu bądź zabrać ze sobą do pracy czy uczelnie. Jest to możliwe, ponieważ wszystko zapakowane jest w szczelne pojemniki, przez co nie ma żadnych obaw, że coś wydostanie się do torebki. Catering dietetyczny Rumia powstał z myślą także o osobach, które pragną zmienić coś w swojej sylwetce. Nadmiar kilogramów może sprawiać, że traci się dobry humor. W takich okolicznościach dobra dieta ograniczająca węglowodany jest w stanie przynieść zaskakujące rezultaty. Osoby zastanawiające się nad takim wariantem powinny mieć na uwadze fakt, że powinny zdecydować się na opcję, która będzie składała się z mniejszej ilości kalorii niż ich zapotrzebowanie. Przy tym wszystkim nie ma strachu, że straci się energię, ponieważ każda dieta przygotowywana jest w trosce o zapewnienie niezbędnych makroelementów. Coś pomocnego dla siebie mogą wybrać także osoby borykające się z dolegliwościami żołądkowymi. Podłożem takich problemów są zazwyczaj nietolerancje pokarmowe czy alergię. My umożliwiamy eliminację źle trawionych składników z diety, a wszystko to odbywa się bezpiecznie i bez utraty wartości odżywczych dla odbiorcy.

Catering dietetyczny – koszt dobrej jakości diety od firmy EatFit

Podjęcie decyzji na temat zmiany swoich dotychczasowych nawyków żywieniowych to pierwszy krok w stronę lepszego samopoczucia oraz zdrowia. Wiele osób narzeka na to, że nie ma energii do działania bądź, że dokuczają im dolegliwości żołądkowe. W takich okolicznościach przyczyny należy szukać w diecie. Jedzenie ma największy wpływ na to jak się czujemy oraz czy mamy dobre samopoczucie. Przetworzona żywność nie jest nigdy dobrym wyborem. W związku z tym na rynku pojawiło sie inne rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba tracić czasu na robienie zakupów czy gotowanie, a tym samym nie traci się szansy na zdrowe odżywianie. Catering dietetyczny Rumia powstał, aby dostarczać najlepszych smaków oraz wartości odżywczych najbardziej wymagającym osobom. W jadłospisach nie znajdą się składniki hodowane w akompaniamencie chemii. Są to wyłącznie artykuły spożywcze pochodzące ze sprawdzonych dostaw. Dodatkowo catering Rumia jest dokładnie kontrolowany i skrupulatnie przygotowywany przez zespół specjalistów – dietetyków oraz kucharzy. Ich wiedza oraz umiejętności sprawiają, że zestawy są nie tylko smaczne i zdrowe ale także prezentują się obłędnie. Te wszystkie korzyści oraz zalety, a przede wszystkim wysoka jakość sprawia, że koszt cateringu jest nieco wyższy. Nie powinno to jednak budzić zdziwienia, ponieważ zyskuje się ogromną wygodę oraz oszczędność czasu. Tak urozmaiconego jadłospisu nie da się ułożyć i stworzyć samodzielnie przy natłoku obowiązków.

Dieta pudełkowa Rumia jest również odpowiedzią na indywidualne potrzeby takie jak konieczność ograniczenia niektórych składników w diecie co zdarza się przede wszystkim u osób cierpiących z powodu nietolerancji pokarmowej. Wszystkie zmiany odbywają się w bezpieczny sposób, a klient nie traci przy tym kalorii czy makroelementów. Braki uzupełniane są zamiennikami, dzięki czemu zyskuje się pełną satysfakcje.


Zajrzyj również tutaj: Dieta pudełkowa Kraków, Dieta pudełkowa Poznań, Dieta pudełkowa Łódź, Dieta pudełkowa Lublin, Dieta pudełkowa Bydgoszcz.

Województwo pomorskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.