Najlepsza dieta pudełkowa Toruń

Szukasz smacznego cateringu na terenie Torunia? Zależy Ci na smacznych i zróżnicowanych posiłkach, które ktoś dowiezie pod wskazany adres o wybranej porze? W takim razie nasz catering pudełkowy to idealna propozycja dla Ciebie. Oferujemy aż dziewięć różnych diet do wyboru, abyś mógł idealnie dopasować menu do swoich potrzeb i wymagań!

Catering dietetyczny Toruń i inne miasta

Dzięki funkcjonalnemu kalendarzowi online masz możliwość samodzielnie ustawiać godziny dostaw i zmieniać adresy. Działamy w różnych miastach, dlatego wyjeżdżając, nie musisz się martwić o swoje menu. Nasze diety pudełkowe dowozimy zawsze przy pomocy samochodu-chłodni, co gwarantuje ich świeżość. Nie stosujemy żadnych konserwantów.

Dostępna jest u nas dieta niskowęglowodanowa, wegańska, wegetariańska, dla sportowców, dla dzieci, dieta na odchudzanie oraz inne propozycje – na przykład bez laktozy, czy cukru. Szefowa kuchni planuje dania z różnych stron świata, które są bardzo apetyczne i nie powtarzają się przez kolejne osiem miesięcy.

Dzielnice, w których dowozimy dietę pudełkową: Barbarka, Bielany, Bielawy, Bydgoskie Przedmieście, Chełmińskie Przedmieście, Jakubskie Przedmieście, Koniuchy, Mokre, Na Skarpie, Piaski, Rubinkowo, Rudak, Rybaki, Stare Miasto, Stawki, Winnica, Wrzosy.