Catering dietetyczny Solec Kujawski

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Solec Kujawski

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Fit catering dietetyczny Solec Kujawski – wszystko, co musisz wiedzieć

Popularna na zachodzie dieta pudełkowa coraz częściej jest dostępna również na polskim rynku. Tego rodzaju fit catering stale zyskuje na popularności przede wszystkim z uwagi na wygodę oraz ekonomiczność. Brak konieczności gotowania i sprzątania w kuchni, zróżnicowane posiłki bez konieczności spędzania długich godzin w kolejkach do kasy w supermarkecie oraz świeża żywność na wyciągnięcie ręki – oto najważniejsze z zalet, jakie posiada pudełkowy catering dietetyczny. Co jeszcze trzeba o nim wiedzieć?

Dieta pudełkowa Solec Kujawski a szczegółowe zalecenia lekarza

Czy mając bardzo szczegółowe wytyczne odnośnie odżywiania się również można korzystać z diet pudełkowych? Wiele osób obecnie nie może przyjmować różnych substancji odżywczych z uwagi na różne choroby albo uczulenia. Ty również należysz do tego grona osób? Nawet jeżeli tak, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: jedzenie pudełkowe jest również dla Ciebie. Profesjonalna firma cateringowa współpracująca z dietetykiem oraz szefem kuchni może dostosować posiłki do Twoich indywidualnych potrzeb tak, abyście zarówno Ty jak i Twój lekarz byli naprawdę zadowoleni. Łódź catering dietetyczny z dostawą obejmuje bardzo różne zestawy menu, więc nawet jeżeli musisz pilnować stale, by Twój poziom cukru we krwi był odpowiedni, diety pudełkowe sprawdzą się również u Ciebie. Takie rozwiązanie to nie lada ułatwienie, ponieważ niejako zwalnia Cię z obowiązku pilnowania diety – oczywiście o ile nie będziesz podjadać.

Tani catering dietetyczny Solec Kujawski – tak, to jest możliwe!

Catering pudełkowy dla wielu osób kojarzy się ze zbytkiem i naprawdę wysokimi kosztami. Czy jednak możliwa jest ekonomiczna wersja jeżeli chodzi o diety pudełkowe? Jak najbardziej tak! Przygotowując posiłek samodzielnie zawsze musisz poświęcić trochę czasu na znalezienie odpowiedniego przepisu, zakupienie niezbędnych produktów, przygotowanie stanowiska do pracy, samo gotowanie, a potem również – na sprzątanie oraz zmywanie naczyń. To wszystko kosztuje nie tylko sam czas, ale i pieniądze, ponieważ do przygotowania bardziej wykwintnego dania rzadko kiedy wystarczy to, co jest akurat w lodówce. Dieta pudełkowa z dostawą stanowi ciekawą alternatywę dla gotowania i posiłków domowych, ponieważ codziennie dostajesz porcję świeżej żywności, która wygląda jak z restauracji, a czas możesz poświęcić dla rodziny i przyjaciół.

Tania dieta pudełkowa Solec Kujawski – na to zawsze zwracaj uwagę

Wybierając tani catering dietetyczny warto dokładnie sprawdzić co konkretnie wchodzi w skład oferowanej usługi. Na eatfitcatering.pl znajdziesz konkretny opis każdej z dostępnych diet, dzięki czemu dokładnie wiesz, na co się decydujesz. Istotną sprawą jest również kaloryczność posiłków. Nawet przy chęci zrzucenia kilku czy kilkudziesięciu kilogramów nie możesz stawiać na głodówki czy zbyt restrykcyjne menu, ponieważ to nie przyniesie Ci w długim terminie żadnych korzyści. Tania dieta pudełkowa powinna być odpowiednio dostosowana do Twojej wagi, stylu życia, wieku oraz wzrostu. Te wszystkie opcje są możliwe do ustalenia dzięki formularzowi, który jest dostępny tutaj: https://eatfitcatering.pl/dobierz-diete/.


Zajrzyj również tutaj: Dieta pudełkowa Gliwice, Dieta pudełkowa Zielona Góra, Dieta pudełkowa Sosnowiec, Dieta pudełkowa Siedlce, Catering dietetyczny Warszawa.

Województwo kujawsko pomorskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.