Catering dietetyczny Ciechocinek

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Ciechocinek

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Jak catering dietetyczny Ciechocinek pomaga zmienić styl życia na zdrowszy?

Catering dietetyczny to sposób odżywiania zyskujący coraz większą popularność. Zamiast spędzać wiele godzin na przygotowywaniu posiłków, wystarczy zamówić odpowiednią dietę z dostawą i codziennie cieszyć się gotowymi posiłkami. Jak dieta pudełkowa może pomóc we wprowadzeniu nowych, zdrowszych zwyczajów związanych z jedzeniem? Jak dopasować ją do swoich indywidualnych potrzeb żywieniowych i własnego stylu życia?

Jak dieta pudełkowa Ciechocinek pomaga uzyskać wymarzoną sylwetkę?

Wszyscy, którzy próbowali kiedykolwiek zrzucić nadprogramowe kilogramy dobrze wiedzą, że odchudzanie to ciężka praca. Zazwyczaj utrata masy ciała okupiona bywa nie tylko wieloma wyrzeczeniami związanymi z restrykcyjną dietą i wysiłkiem fizycznym, ale również utrudnieniami związanymi z koniecznością przygotowywania specjalnych posiłków. Niemal każda wizyta u dietetyka kończy się tak samo. Klient zostaje z rozpisaną dietą i koniecznością przygotowywania codziennie pięciu pełnowartościowych, choć dietetycznych, posiłków. Choćby ze względu na konieczność samodzielnego gotowania, zajmującą często więcej czasu niż ktokolwiek chciałby na to poświęcić, niektórzy zbyt szybko rezygnują z wymarzonej sylwetki. Fit catering jest odpowiedzią na problemy osób, szukających sposobu na pozbycie się nadwagi.

Catering dietetyczny to nie żadna dieta cud, ale zbilansowane pod względem wartości odżywczych i kaloryczności menu, oparte na zdrowych, świeżych produktach. Fakt, że posiłki są dostarczane do domu, eliminuje konieczność samodzielnego kupowania żywności. Nie chodząc po sklepach, uniknąć można wielu pokus. Poza tym regularność odżywiania i ich duża różnorodność sprawia, że łatwiej jest wytrwać w swoich postanowieniach. Posiłki są pyszne i atrakcyjnie podane, można więc schudnąć bez odczucia straty związanej z rezygnacją z ulubionych smaków.

W jaki sposób fit catering Ciechocinek ułatwia codzienną organizację?

Jedzenie pudełkowe to nie tylko sposób na odchudzanie. Może to być również świetna metoda na usprawnienie codziennej organizacji życia. Osoby pracujące w dużych miastach nie mają zwykle zbyt wiele czasu wolnego. Aktywność zawodowa i dojazdy do pracy zajmują co najmniej 10 godzin dziennie. Nie zostaje więc zbyt wiele czasu na planowanie posiłków, zakupy, gotowania czy sprzątanie. Jedzenie na mieście również nie jest rozwiązaniem na dłuższą metę – wiąże się z wysokimi kosztami, nie zapewnia regularności posiłków, a poza tym rzadko wpisuje się w schemat zdrowego odżywiania.

Dieta pudełkowa z dostawa zdecydowanie ułatwia życie wszystkim zapracowanym, którzy mimo braku czasu chcą dbać o zdrowie i formę. Posiłki są odpowiednio zbilansowane, przygotowane przez fachowców i dostarczone pod drzwi. Nie trzeba nigdzie po nie jeździć, stać w kolejkach, sprzątać po gotowaniu. Wygospodarowany czas można przeznaczyć na inne zajęcia. Dodatkowo, oszczędność czasu nie odbywa się kosztem jakości spożywanych posiłków. Catering pudełkowy jest rozwiązaniem wygodnym, ale również optymalnym z punktu widzenia dbania o prawidłową, zbilansowaną dietę.

Czy tani catering dietetyczny Ciechocinek jest dla każdego?

Catering dietetyczny z dostawą to rozwiązanie dobre nie tylko dla osób walczących z nadwagą czy zapracowanych mieszkańców dużych miast. Dzięki dużej elastyczności oferty firmy Eat Fit, niemal każdy znajdzie w niej dietę na miarę swoich potrzeb. Dotyczy to również osób unikających określonych pokarmów z powodu nietolerancji pokarmowych lub dokonanych wyborów. Niezależnie od tego, czy potrzebne jest menu bezmięsne, pozbawione nabiału, bez glutenu czy dla osób cierpiących z powodu insulinooporności i stanu przedcukrzycowego – możliwe jest znalezienie właściwego planu żywienia. Po zamówieniu diety, nie trzeba już więc niczego modyfikować czy zostawiać połowy posiłku z powodu zawartości nieodpowiednich składników. Takie podejście do odżywiania bardzo ułatwia życie i sprawia, że jedzenie może znów stać się przyjemnością.

Dzięki temu, catering dietetyczny jest odpowiedni dla każdego, niezależnie od wieku czy stylu życia. W Eat Fit dostępne są zestawy dla sportowców, młodych mam i dzieci, różniące się zarówno doborem składników, jak i kalorycznością. Wszystkie jednak mają coś wspólnego – są przygotowane ze świeżych, wysokiej jakości składników, z troską o smak i atrakcyjność podania.

Jak tania dieta pudełkowa Ciechocinek pozwala zmienić nawyki?

Tani catering dietetyczny pozwala zmieniać nawyki żywieniowe na zdecydowanie zdrowsze. Dzięki temu możliwe jest odzyskanie formy, poprawa samopoczucia, wyrzeźbienie pięknej sylwetki. Dzięki temu, że posiłki są dostarczane do domu, regularne jedzenie przestaje stanowić problem. Niezależnie od tego, ile czasu pracujemy i jak niewiele nam go pozostaje, posiłki są o określonej porze gotowe do jedzenia. Dzięki możliwości ustalenia ich kaloryczności, łatwo jest zapanować nad tym, co rzeczywiście jemy. Pomaga to szybciej osiągnąć zamierzony efekt. Dodatkowo, dietetycy opracowujący poszczególne wersje cateringu zadbali o odpowiednią ilość świeżych warzyw i owoców. Nie ma więc ryzyka, że znowu zapomnimy o rekomendowanych pięciu porcjach zieleniny lub owoców.

Oszczędzony czas można poświęcić na aktywność innego rodzaju, niż tę związaną z jedzeniem i przygotowywaniem posiłków. Łatwiej będzie dzięki temu wygospodarować chwilę na spacer lub wyjście na siłownię.

Jak firma cateringowa Ciechocinek dostosowuje ofertę do potrzeb klienta?

Firma cateringowa Eat Fit odpracowała sposób, dzięki któremu ich diety pudełkowe są jak najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wybór najwłaściwszej diety spośród bogatej oferty nie stanowi problemu dzięki wprowadzeniu specjalnego formularza online. Pozwala on w kilka chwil uzyskać odpowiedź na pytanie o najlepiej dopasowaną dietę.

Wystarczy wypełnić kilka pól, dotyczących takich kwestii jak poziom aktywności fizycznej, płeć, obecna waga, wzrost oraz to, czy chcemy schudnąć, czy zależy nam na utrzymaniu wagi. Można również określić swoje preferencje w zakresie określonych grup produktów. Dzięki temu dobrana dieta uwzględnia sugerowaną kaloryczność potraw, ilość posiłków w ciągu dnia, a także konkretny rodzaj menu. To bardzo pomocne w trakcie dobierania konkretnego cateringu.


Sprawdź również: Catering dietetyczny Częstochowa, Catering dietetyczny Radom, Catering dietetyczny Koszalin, Dieta pudełkowa Warszawa, Dieta pudełkowa Wrocław.

Województwo kujawsko pomorskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.