Catering dietetyczny Otwock

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Otwock

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Firma EatFit stała się specjalistą w dziedzinie oferowania najlepszego cateringu na rynku. Jest to rozwiązanie, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem przez wzgląd na wykorzystanie wyłącznie najlepszej jakości produktów, które są bezpieczne i zdrowe dla organizmu. Catering Otwock jako jeden z nielicznych dopasowuje się do odbiorcy. W praktyce oznacza to, że klient samodzielnie wybiera z ilu potraw ma składać się jego jadłospis oraz co powinien zawierać. Coś dla siebie mogą z łatwością znaleźć sportowcy, którym zależy na przyroście masy oraz zwiększeniu podaży kalorii. Dieta pudełkowa Otwock opiera się na wszystkich niezbędnych składnikach odżywczych przydatnych podczas codziennego funkcjonowania. Wynika to ze skrupulatnie pracy zarówno dietetyków jak również kucharzy, którzy dbają o to, aby dania były pełne smaku, dzięki czemu dieta nie znudzi się nawet po kilku miesiącach. W razie potrzeby istnieje możliwość wymiany dań.

Catering dietetyczny – co zyskujesz decydując się na zdrowe odżywianie?

Wiele osób ma problem z utrzymaniem regularności jeśli chodzi o spożywanie posiłków. Jest to całkiem zrozumiałe i najczęściej wynika z braku czasu czy też ochoty na samodzielne gotowanie. W takich okolicznościach wcale nie trzeba decydować się na przetworzoną żywność. Możliwe jest skorzystanie z całkiem innego rozwiązania, który niesie za sobą masę korzyści. Jest to catering dietetyczny Otwock, który charakteryzuje się przede wszystkim różnorodnością. W praktyce oznacza to, że odbiorcy otrzymują dania w zupełnie innych smakach każdego dnia. Takie połączenie byłoby trudne do uzyskania w warunkach domowych, ponieważ konieczne jest choć posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu dietetyki oraz tego w jaki sposób przygotować pełnowartościowy jadłospis. Dieta pudełkowa Otwock miała okazję pomóc już wielu osobom w różnych sytuacjach. Jest skierowana również do osób, które z racji na nietolerancje pokarmowe nie mogę spożywać niektórych artykułów spożywczych. W naszych dietach możliwe jest ich eliminowanie bez utraty wartości odżywczych. Takie produkty zastępowane są zamiennikami, dzięki czemu utrzymuje się oczekiwany poziom kalorii. Catering Otwock to również wariant, który zachwyci osoby aktywnie spędzające czas. Wynika to ze zwiększonej ilości białka w diecie, dzięki któremu możliwe jest budowanie masy mięśniowej. Coś idealnego dla siebie mają szansę wybrać także osoby, które borykają się ze zbędnymi kilogramami. Jest to zasługa oferty, w której znajdują się warianty także z mniejszą zawartością kalorii. Nic więc dziwnego, że firma EatFit cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Jej usługi już nie raz zmieniły dotychczasowe nawyki żywieniowe wielu ludzi. Wszystko to odbywa się przy zachowaniu najlepszych połączeń smakowych. W razie utrudnień podczas wyboru diety wystarczy skontaktować się ze specjalistą w tej dziedzinie czyli dietetykiem firmy. Gwarancja satysfakcji zapewniona.

Catering dietetyczny – jakiego kosztu należy się spodziewać decydując się na najlepszą dietę?

Wiele osób myśli, że zdrowe odżywianie wiąże się wyłącznie z masą wyrzeczeń. Na szczęście takie podejście do diety nie jest prawidłowe. Zdrowe jedzenie nie musi być pozbawione smaku, a osoby chcące zmienić swoje nawyki żywieniowe nie muszą rezygnować ze swoich ulubionych artykułów spożywczych. Idealnie udowadnia do firma EatFit, która już od wielu lat tworzy catering dietetyczny Otwock odpowiadający na najważniejsze potrzeby oraz oczekiwania swoich odbiorców. Kucharze ze sporym doświadczeniem dbają o to, aby każdego dnia odbiorcy mieli do dyspozycji warianty zróżnicowane. Klienci wreszcie mogą poznać zupełnie nowe smaki, a przy tym wszystkim nie tracą czasu na gotowanie czy robienie zakupów. Dieta pudełkowa Otwock to połączenie wyłącznie zdrowych składników, w których nie ma ani grama chemii. Wynika to z dostaw pochodzących od najlepszych hodowców. Najwyższa jakość wiąże się jednak z nieco wyższą ceną, jednak jest to koszt, który warto ponieść, ponieważ zyskuje się znacznie więcej. Zdrowe odżywianie ma bardzo dobry wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Spożywając pełnowartościowe dania można czuć się lekko, a przy tym nie narzekać na głód. Catering Otwock wielokrotnie stawał się wsparciem także w przypadku chęci zmiany swojej sylwetki. Jest to zasługa bogatej oferty składającej się z wariantów o różnej kaloryczności czy składzie. Klienci sami decydują o tym, czy chcą aby ich zestaw składać się z trzech czy pięciu posiłków. W razie występowania nietolerancji pokarmowej można także wykluczyć konkretny ze swojej diety i ograniczyć wszelkie dolegliwości żołądkowe. Wszystkie zestawy dostarczane są do odbiorców w szczelnie zapakowanych pojemnikach, które opisane są specjalnymi etykietami. Znajdują się tam informacje na temat ilości kalorii czy składzie. W razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości na temat diet wystarczy skontaktować się z dietetykiem firmy. To znacząco ułatwi podejmowanie decyzji.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Katowice, Catering dietetyczny Gdynia, Catering dietetyczny Rybnik, Catering dietetyczny Opole, Catering dietetyczny Gliwice.

Województwo mazowieckie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.