Catering dietetyczny Bielany Warszawa

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Bielany Warszawa

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Bielany Warszawa – czy to się opłaca?

Catering dietetyczny to nowoczesna opcja żywieniowa, która w ostatnich latach bije rekordy popularności. Dostępność cateringu dietetycznego jest coraz większa, podobnie zresztą, jak liczba diet oferowanych w ramach takiej usługi. Podstawowe pytanie, które nadal frapuje jednak niejednego z nas brzmi: czy za taką usługę warto zapłacić? Ten artykuł poświęcimy więc, aby na nie odpowiedzieć. Przeanalizujemy możliwości, jakie daje dieta pudełkowa i ocenimy, czy warto się na nią zdecydować.

Czym jest dieta pudełkowa Bielany Warszawa?

Dieta pudełkowa, czy też inaczej catering dietetyczny to kompletne, dostarczone wprost pod nasze drzwi zestawy posiłków na cały dzień. Oczywiście, jak wskazuje sama nazwa, nie są to zwyczajne posiłki. Każdy z nich został bowiem skomponowany zgodnie z zasadami konkretnej diety (a tych dostępnych jest naprawdę wiele) i w taki sposób, by wpasowywać się w zapotrzebowanie energetyczne konkretnej osoby. Jedzenie pudełkowe daje możliwość znacznego spersonalizowania zamówienia – począwszy od wybrania konkretnej diety aż po kaloryczność posiłków. Same posiłki przygotowywane są zaś przez doświadczonych specjalistów, pod czujnym okiem dietetyków, dlatego też są zarówno pyszne, jak i mają właściwości prozdrowotne.

Fit catering to posiłki, z których skorzystać mogą zarówno osoby odchudzające się, prowadzące aktywny styl życia, jak i po prostu takie, które chciałyby dobrze zjeść bez konieczności samodzielnego przygotowania posiłków, ani wychodzenia “na miasto”.

Fit catering Bielany Warszawa nie tylko dla odchudzających się

Dla kogo zatem jest dieta pudełkowa? Odpowiedź jest prosta: dla każdego. Do wyboru mamy bowiem tak wiele różnych opcji, że z pewnością każdy z nas znajdzie pośród nich coś dla siebie. To prawda, że na catering dietetyczny stawiają w dużej mierze osoby odchudzające się, czy też pragnące utrzymać zdrową figurę. Catering dietetyczny przyciąga jednak o wiele bardziej zróżnicowane grono odbiorców, niż mogłoby się to wydawać. Chętnie korzystają z niego bowiem osoby, które nie tyle chcą się odchudzić, co po prostu nie mają czasu na przygotowanie własnego posiłku od zera. Mowa więc zarówno o osobach mocno zapracowanych, młodych matkach, ale także i studentach.

Mnogość diet sprawia, że grono osób korzystających z tego typu usług stale się powiększa. Dobra firma cateringowa oferuje nie tylko diety redukcyjne, ale także między innymi opcję bezglutenową, wolną od laktozy, czy przeznaczoną dla wegetarian. W ofercie znajdziemy też bardziej klasyczne propozycje, dlatego zdecydowanie jest w czym wybierać.

Dieta pudełkowa Bielany Warszawa z dostawą świeżego jedzenia wprost pod drzwi

Bez względu na to, jaką dietę ostatecznie wybierzemy, a także na jaki czas jej trwania się zdecydujemy – możemy być pewni wysokiej jakości obsługi. Każdego dnia czekać nas będzie świeża dieta pudełkowa z dostawą pod wskazany przez nas adres. Nie musimy zatem nigdzie się wybierać, aby cieszyć się najwyższej jakości, domowymi posiłkami przygotowanymi przez profesjonalnych kucharzy. Catering dietetyczny z dostawą zaoszczędzi nam czas, jaki spędzilibyśmy zarówno przygotowując jedzenie, jak i czyszcząc następnie naczynia.

Każda dieta pudełkowa składa się z kilku posiłków – w przeciwieństwie do np. restauracji w cenie usługi znajduje się nie jeden posiłek, lecz kompletny ich zestaw na cały dzień. W zależności od wybranego przez nas wariantu diety posiłków może być od 5 aż do 7. To z powodzeniem wystarczy, by zaspokoić każdy głód!

Tania dieta pudełkowa Bielany Warszawa także daje wiele możliwości.

Kto powiedział, że catering dietetyczny musi być drogi? Takie przekonanie jest błędne. Dostępnych jest bowiem wiele budżetowych wariantów diet pudełkowych – w dzisiejszych czasach jest to już absolutnie opcja na każdą kieszeń. Warto podkreślić, że nawet tania dieta pudełkowa zapewni nam znakomitą różnorodność jedzenia. Każdy posiłek, jaki uzyskamy w ramach diety pudełkowej jest bowiem inny, a każdego dnia otrzymujemy świeże potrawy. Nigdy nie zdarza się, by w ofercie diety pudełkowej dwa dni z rzędu było to samo danie.

Tani catering dietetyczny ma więc niewątpliwą przewagę nad każdą chyba restauracją. Ostatecznie, nawet najlepszej jakości jedzenie po prostu znudzi się nam po pewnym czasie, jeśli codziennie jeść będziemy niemal to samo. DIeta pudełkowa zapewnia zaś o wiele większą różnorodność jedzenia, niż jakakolwiek restauracja.

Dobra firma cateringowa Bielany Warszawa daje możliwość personalizacji zamówienia

Warto podkreślić, jak wiele opcji personalizacji dają nam diety pudełkowe. Oprócz tego, że do dyspozycji już na początku mamy kilkanaście bardzo różnych opcji, odpowiadających różnym oczekiwaniom, to dodatkowo w prosty sposób możemy ustalić optymalną dla nas kaloryczność posiłku, a następnie otrzymać go w takiej właśnie formie. Warto też wiedzieć, że catering dietetyczny pozwala nam także wybrać dni tygodnia, w których otrzymywać będziemy dostawy. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, by w dowolnym momencie zrobić sobie krótką przerwę od cateringu dietetycznego, lub zaplanować jego dostawy z wyprzedzeniem na cały kolejny miesiąc.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Katowice, Catering dietetyczny Gdynia, Catering dietetyczny Rybnik, Catering dietetyczny Opole, Catering dietetyczny Gliwice.

Województwo mazowieckie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.