Catering dietetyczny Świdnica może kojarzyć się z dietą dla bogaczy i dla zapracowanych pracowników korporacji,jednak trend ten wykroczył już poza takie schematy myślenia. Dziś sięgają po ten typ cateringu wszyscy , którzy są świadomi zalet zbilansowanego, zdrowego odżywiania. EatFit to najwyższej klasy catering Świdnica, na który składa się zestaw posiłków przyrządzanych tylko ze świeżych produktów najwyższej klasy. Menu stworzone przez kucharzy, we współpracy z dietetykami wyróżnia duża różnorodność, efektywność i wygoda. Usatysfakcjonowani klienci to nasza najlepsza wizytówka. Do wyboru mają 10 diet, m.in. odchudzającą, wegetariańską, wegańską, dla cukrzyków czy nietolerujących laktozę i gluten. EtFit ma też ofertę dla rodziców, którzy chcą wprowadzić zdrowe zasady odżywiania u siebie i swoich dzieci, dieta pudełkowa Świdnica, Fit Kid, jest dedykowana najmłodszym użytkownikom, w trosce o ich przyszłość. Błędy popełniane dzisiaj niestety odbiją się na ich zdrowiu w życiu dorosłym.

Czy warto zdecydować się na catering dietetyczny?

Któż nie zna z własnego doświadczenia czym jest trud odchudzania, choćby przez krótką chwilę? Każdy, kto przeżył to choć raz pamięta i wie, że to proces trudny i długotrwały, a często też bezskuteczny. A dlaczego? Bo dieta jest źle dobrana, produkty wbrew pozorem nie ułatwiają odchudzania brak nam determinacji i mamy skłonności do podjadania. Na nieefektywność diety wpływają też monotonia i nuda.Aby uniknąć kolejnej pomyłki warto zdecydować się na profesjonalny Catering dietetyczny Świdnica, czyli zdrowie, smak, wygoda i różnorodność.Dieta pudełkowa Świdnica charakteryzuje się serwowaniem 3-5 posiłków na dzień, stworzonych tak, aby dostarczały organizmowi niezbędnych wartości odżywczych, składników mineralnych oraz witamin. Specjaliści z dziedziny dietetyki doskonale wiedzą jakie produkty pobudzają przemianę materii, co w przypadku odchudzania jest niezwykle ważne. Dieta dopasowana do klienta to taka, przy której tworzeniu zwraca się uwagę na jego płeć, wiek, masę, ilość ruchu oraz ogólny stan zdrowia. Dieta pudełkowa Świdnica od EatFit to również ogromne wsparcie w dietach eliminacyjnych oraz dla osób z różnymi schorzeniami (np. cukrzyca czy nietolerancja glutenu), ponieważ często klienci tego typu nie wiedzą jak zastępować wykluczone produkty, aby organizmowi nie zabrakło równowagi.Kucharze EatFitcatering tworzą często autorskie przepisy, inspirowane tradycyjną kuchnią polską lub światową, jednak wciąż zgodnie z regułami dietetyki. Produkty najwyższej klasy, zioła i przyprawy stosowane w przygotowaniu posiłków dają gwarancję pysznego menu. EatFit catering Świdnica serwuje potrawy na poziomie restauracyjnym również pod względem estetycznym. Dieta pudełkowa pozwala też na oszczędność czasu i energii. Potrawy dowozi się do klienta w bezpieczny sposób, w nich można je podgrzać, a następnie opakowanie zutylizować. Zaoszczędzony czas można przeznaczyć np. na sport, co w odchudzaniu jest równie ważne jak zdrowe nawyki żywieniowe.

Catering dietetyczny EatFit – jaka jest cena za jakość?

Dieta pudełkowa Świdnica od EatFit zorientowany jest na klienta indywidualnego, któremu brakuje czasu, ale nie brakuje woli, żeby odżywiać się w sposób zdrowy i zbilansowany, a przez to żyć dobrze.Wybór wariantu diety zależy w dużej mierze od efektu jaki chcemy osiągnąć. Większość klientów chce osiągnąć wymarzoną sylwetkę, poprzez zrzucenie zbędnych kilogramów, inni potrzebują energetycznych, wysokokalorycznych posiłków w okresie wzmożonych treningów sportowych, jeszcze innym potrzebne jest wsparcie w wypracowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. EatFitcatering ma na swojej stronie internetowej prosty ale sprawdzony kalkulator kalorii, który pomaga określić liczbę niezbędnych w diecie kalorii. Kalkulator podpowiada też, którą z 10 zróżnicowanych diet kilent powinien wybrać dla siebie. Dieta Light – stworzona została dla tych, którzy chcą schudnąć, Veggie dla wegetarian (oraz dodatkowe odmiany- Veggie Fish i Vegan), Diabetic dla osób chorujących na cukrzycę, Low Carb, czyli niskowęglowodanowa, również sprawdza się w diecie odchudzającej, Lactose & Gluten Free dla osób nietolerujących te składniki, Keto itp. Catering dietetyczny Świdnica posiada też wersję jadłospisu dla dzieci, pozbawionego niezdrowego jedzenia. Zakres cen w jakich występuje catering Świdnica mieści się w kwocie od 40 do 100 zł na dzień, a EatFitcatering jest mniej więcej w połowie tej stawki, co odczytać można jako średni wydatek na menu. Na koszty wpływ mają następujące czynniki: ilość kalorii w diecie, liczba posiłków, okres abonamentu, dostawa (odległości) i jakość produktów używanych w menu. Korzystanie z ekologicznych, świeżych produktów podnosi koszt usługi, ale zdrowie i smak są tego warte. Fakt iż jedzenie sprawia nam przyjemność nawet na diecie, sprawia, że chętniej jej przestrzegamy stąd i efekty są lepsze. Nie bójmy się zapłacić za gwarancję smaku i jakości.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Wrocław, Catering dietetyczny Poznań, Catering dietetyczny Gdańsk, Catering dietetyczny Łódź, Catering dietetyczny Szczecin.

Województwo dolnośląskie – inne miejscowości:

5/5 - (79 Ocen)