Catering dietetyczny Strzegom

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Strzegom

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

EatFit – najlepszy fit catering dietetyczny Strzegom

Dlaczego warto skorzystać akurat z cateringu EatFit? Firma jest jednym z najdłużej działających cateringów na rynku, dzięki czemu ma ogromne doświadczenie w dopasowywaniu diety do potrzeb klienta. Szeroka oferta firmy i profesjonalne podejście do klienta powinny przyciągnąć uwagę ludzi zainteresowanych cateringiem dietetycznym na dostawę.

Czym jest dieta pudełkowa Strzegom?

Dieta pudełkowa jest zdrowym i zbilansowanym sposobem odżywiania. Pełnowartościowe i gotowe potrawy są pakowane do pojemników i dostarczane do klientów. Taki catering powinien być dopasowany do potrzeb klienta, uwzględniając jego cele żywieniowe, sylwetkę, zapotrzebowanie itd.

Catering dietetyczny idealnie sprawdza się dla ludzi, którzy nie mają czasu na codziennie gotowanie lub niezbyt radzą sobie z doborem posiłków odpowiednich dla zdrowia. Jedzeniepudełkowe jest przeznaczone także dla osób odchudzających się, czy dla ludzi, którzy chcą poprawić sylwetkę.

Firma cateringowa EatFit gwarantuje dopasowanie diety do indywidualnych potrzeb klienta. Dietetyczne menu przygotowywane jest przez wykwalifikowanego dietetyka, za to posiłki przygotowywane przez profesjonalnego szefa kuchni.

Z jakiego taniego cateringu dietetycznego Strzegom korzystać?

EatFit oferuje tanią dietę pudełkową. Profesjonalna firma cateringowa ma w ofercie aż 16 diet, a każda z nich została dokładnie opisana na stronie. Uwzględniono następujące informacje: dla kogo dana dieta jest dobra, co się w niej zawiera i np. jakie witaminy dieta dostarcza. Mamy do wyboru także kaloryczność zestawu i przez ile dni chcemy otrzymywać posiłki.

Firma oferująca fit catering dysponuje rzetelnie przygotowaną stroną internetową, która wygląda bardzo estetycznie, zawiera mnóstwo potrzebnych informacji i jest niezwykle intuicyjna.

Dodatkowym atutem strony jest zakładka „dobierz dietę”. Podajemy tutaj nasz cel treningowy, informację o wadze, wieku, wzroście i płci, a także preferencje dietetyczne. Proste, lecz niezwykle pomysłowe narzędzie dobiera dietę, a my możemy po prostu zamówić odpowiednio przygotowany i dopasowany do naszych potrzeb catering dietetyczny Łódź. Ponadto wbudowany cennik na stronie także usprawnia przeglądanie strony. Wystarczy wpisać ilość dni, przez które chcemy otrzymywać posiłki, wybrać dietę, a on przeliczy wszystko w mgnieniu oka.

EatFit – tania dieta pudełkowa Strzegom dla każdego

Zaletami cateringu pudełkowego z dostawą jest na pewno duża ilość zaoszczędzonego czasu, ponieważ nie musimy sami przygotowywać posiłków czy robić zakupów. Niektórzy także po prostu nie lubią gotować, więc dieta pudełkowa z dostawą jest dla takich osób idealna. Zaletą na pewno jest także to, że posiłki są dobrane przez ludzi, którzy dobrze wiedzą, jaka dieta jest dla danego człowieka najlepsza. Firma EatFit dba o to, aby posiłki były różnorodne i smaczne, a także zawierały odpowiednią ilość kalorii.

Dieta pudełkowa uczy nas także regularności spożywania posiłków i zdrowych nawyków. Dzięki cateringowi dietetycznemu poznajemy nowe smaki, nowe połączenia, które mogą wzbogacić naszą wiedzę, jakie składniki dobierać, tak aby danie było intrygujące.

Niewątpliwie zaletą zamawiania cateringu pudełkowego jest także całkowicie darmowa opieka dietetyka.

EatFit dostarcza swoje posiłki w całym kraju. Na stronie istnieje możliwość sprawdzenia, czy catering dowozi w konkretne miejsce.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Częstochowa, Catering dietetyczny Radom, Catering dietetyczny Koszalin, Dieta pudełkowa Warszawa, Dieta pudełkowa Wrocław.

Województwo dolnośląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.