Catering dietetyczny Kąty Wrocławskie

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Kąty Wrocławskie

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Fit catering dietetyczny Kąty Wrocławskie, czyli jak ujarzmiłam cukrzycę

Zawsze dużo pracowałam. Odkąd sięgam pamięcią mój rytm każdego dnia wyglądał identycznie – rano szybka kawa na pusty żołądek, w pracy słodkie bułki i batoniki, w środku dnia obiad na mieście, a na wieczór jakieś gotowe danie kupione w drodze powrotnej do domu. W końcu mój organizm się zbuntował. Zlecona przez lekarza diagnostyka potwierdziła u mnie cukrzycę typu drugiego. Byłam zmuszona zadbać o swoją dietę, a z pomocą przyszła mi oferta firmy cateringowej EatFit – uznanego dostawcy diet pudełkowych. Z jej bogatej oferty wybrałam catering dietetyczny z dostawą w wersji dla cukrzyków.

Dieta pudełkowa Kąty Wrocławskie – w trosce o zdrowie

Dzięki cateringowi dietetycznemu codziennie otrzymuję pięć posiłków, które wraz z terapią farmakologiczną pozwalają mi utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi. Nie muszę dysponować wiedzą, jaki indeks glikemiczny mają poszczególne produkty i jak je ze sobą zestawiać , aby poziom i rodzaj węglowodanów w daniach był odpowiedni dla diabetyczki. Firma dostarczająca dietę pudełkową troszczy się, żeby posiłki miały wszystkie niezbędne makroskładniki i mikroelementy oraz liczy kalorie, tak aby zaspokoić zapotrzebowanie mojego organizmu. Dzięki fit cateringowi udaje mi się również utrzymywać prawidłową masę ciała.

Tani catering dietetyczny Kąty Wrocławskie – z myślą o wygodzie klientów

Korzystam z diety pudełkowej z dostawą od ponad pół roku i spełnia ona wszystkie moje oczekiwania. Dla mnie jako pracoholiczki i osoby dysponującej niewielką ilością wolnego czasu niezwykle istotne jest, że dieta pudełkowa dociera pod moje drzwi. Za sprawą cateringu pudełkowego codziennie otrzymuję zbilansowane posiłki bez konieczności robienia zakupów, szukania przepisów na zdrowe dania w książkach kulinarnych czy internecie oraz bez wielu godzin spędzonych w kuchni. A co najważniejsze, udało mi się znaleźć naprawdę tanią dietę pudełkową, której koszt nadmiernie nie obciążą mojego budżetu, a pozwala zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu.

Tania dieta pudełkowa Kąty Wrocławskie – uczta dla podniebienia

Gdy usłyszałam od lekarza, że już do końca życia będę musiała być na diecie dla diabetyków, byłam załamana. Sądziłam bowiem, że nie może być ona smaczna. W mojej głowie pokutował przesąd, że to, co zdrowe i wartościowe dla organizmu, jest zazwyczaj pozbawione smaku, mdłe i źle przyprawione. Tymczasem już po pierwszych dniach korzystania z cateringu pudełkowego okazało się, jak bardzo się myliłam. Dieta pudełkowa naprawdę zadowoli nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Catering dietetyczny zapewnia mi nie tylko smaczne potrawy, ale pozwala też poznać i pokochać zupełnie nowe smaki. Dzięki jedzeniu pudełkowemu miałam przyjemność skosztować potraw, których wcześniej nie dane mi było próbować. Ponadto dowiedziałam się, że komponując dania można zestawiać ze sobą składniki, których sama nigdy bym nie połączyła w jednej potrawie.

Zachęcam każdego – niezależnie od stanu zdrowia – do sięgania po tani catering dietetyczny Łódź. To kilka rzeczy w jednym – wygoda, oszczędność czasu, zdrowe i zbilansowane posiłki oraz bogactwo nowych smaków.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Poznań, Catering dietetyczny Łódź, Catering dietetyczny Lublin, Catering dietetyczny Bydgoszcz, Catering dietetyczny Olsztyn.

Województwo dolnośląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.