Fit catering dietetyczny Kąty Wrocławskie, czyli jak ujarzmiłam cukrzycę

Zawsze dużo pracowałam. Odkąd sięgam pamięcią mój rytm każdego dnia wyglądał identycznie – rano szybka kawa na pusty żołądek, w pracy słodkie bułki i batoniki, w środku dnia obiad na mieście, a na wieczór jakieś gotowe danie kupione w drodze powrotnej do domu. W końcu mój organizm się zbuntował. Zlecona przez lekarza diagnostyka potwierdziła u mnie cukrzycę typu drugiego. Byłam zmuszona zadbać o swoją dietę, a z pomocą przyszła mi oferta firmy cateringowej EatFit – uznanego dostawcy diet pudełkowych. Z jej bogatej oferty wybrałam catering dietetyczny z dostawą w wersji dla cukrzyków.

Dieta pudełkowa Kąty Wrocławskie – w trosce o zdrowie

Dzięki cateringowi dietetycznemu codziennie otrzymuję pięć posiłków, które wraz z terapią farmakologiczną pozwalają mi utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi. Nie muszę dysponować wiedzą, jaki indeks glikemiczny mają poszczególne produkty i jak je ze sobą zestawiać , aby poziom i rodzaj węglowodanów w daniach był odpowiedni dla diabetyczki. Firma dostarczająca dietę pudełkową troszczy się, żeby posiłki miały wszystkie niezbędne makroskładniki i mikroelementy oraz liczy kalorie, tak aby zaspokoić zapotrzebowanie mojego organizmu. Dzięki fit cateringowi udaje mi się również utrzymywać prawidłową masę ciała.

Tani catering dietetyczny Kąty Wrocławskie – z myślą o wygodzie klientów

Korzystam z diety pudełkowej z dostawą od ponad pół roku i spełnia ona wszystkie moje oczekiwania. Dla mnie jako pracoholiczki i osoby dysponującej niewielką ilością wolnego czasu niezwykle istotne jest, że dieta pudełkowa dociera pod moje drzwi. Za sprawą cateringu pudełkowego codziennie otrzymuję zbilansowane posiłki bez konieczności robienia zakupów, szukania przepisów na zdrowe dania w książkach kulinarnych czy internecie oraz bez wielu godzin spędzonych w kuchni. A co najważniejsze, udało mi się znaleźć naprawdę tanią dietę pudełkową, której koszt nadmiernie nie obciążą mojego budżetu, a pozwala zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu.

Tania dieta pudełkowa Kąty Wrocławskie – uczta dla podniebienia

Gdy usłyszałam od lekarza, że już do końca życia będę musiała być na diecie dla diabetyków, byłam załamana. Sądziłam bowiem, że nie może być ona smaczna. W mojej głowie pokutował przesąd, że to, co zdrowe i wartościowe dla organizmu, jest zazwyczaj pozbawione smaku, mdłe i źle przyprawione. Tymczasem już po pierwszych dniach korzystania z cateringu pudełkowego okazało się, jak bardzo się myliłam. Dieta pudełkowa naprawdę zadowoli nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Catering dietetyczny zapewnia mi nie tylko smaczne potrawy, ale pozwala też poznać i pokochać zupełnie nowe smaki. Dzięki jedzeniu pudełkowemu miałam przyjemność skosztować potraw, których wcześniej nie dane mi było próbować. Ponadto dowiedziałam się, że komponując dania można zestawiać ze sobą składniki, których sama nigdy bym nie połączyła w jednej potrawie.

Zachęcam każdego – niezależnie od stanu zdrowia – do sięgania po tani catering dietetyczny Łódź. To kilka rzeczy w jednym – wygoda, oszczędność czasu, zdrowe i zbilansowane posiłki oraz bogactwo nowych smaków.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Poznań, Catering dietetyczny Łódź, Catering dietetyczny Lublin, Catering dietetyczny Bydgoszcz, Catering dietetyczny Olsztyn.

Województwo dolnośląskie – inne miejscowości:

5/5 - (74 Ocen)