Catering dietetyczny Piła

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Piła

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

EatFit przygotuje spersonalizowany catering Piła, tak, by spełnić wszystkie wymagania i zaspokoić potrzeby żywieniowe każdego indywidualnego klienta. Posiłki komponowane są wyłącznie z wysokiej klasy ekologicznych produktów, bo zadowolenie klienta i osiąganie z nim jego celu dietetycznego jest dla nas najważniejsze. Wszystkie nasze diety przygotowywane są przez doświadczonych, świetnych kucharzy zgodnie z zasadami ustalonymi przez dietetyków. Dieta pudełkowa Piła dostarczana jest do klienta każdego ranka. Wybrać może spośród następujących typów: Dieta Light, Dieta Super Sport, Veggie, Veggie Fish, Vegan, Diabetic, Low Carb, Gluten& Lactose Free, Keto i Fit Kid. Mówimy stanowcze nie monotonii i rutynie, dlatego nasze dania są zróżnicowane i smaczne co zawdzięczamy dużej ilości przypraw, ziół i oryginalnych składników. Catering dietetyczny Piła jest wygodny i pewny, a EatFit stara się, żeby dieta sprawiała przyjemność zamiast być przykrym obowiązkiem.

Dieta pudełkowa co to takiego?

Coraz więcej miast w Polsce opanował trend na catering dietetyczny. I chociaż koszt wydaje się wygórowany to jakość usług warta jest każdej wydanej złotówki.

Na czym polega dieta pudełkowa Piła?

W dużych miastach, pełnych zgiełku, pędu, intensywnego życia, każda minuta zyskana dla siebie jest bezcenna. Jeśli myślimy przy tym o swoim zdrowiu, o które trzeba dbać szczególnie, gdy tak eksploatujemy organizm, to warto pochylić się nad ofertą jaką stworzył EatFitcatering i ich dieta pudełkowa Piła. Zestaw zbilansowanych, zdrowych posiłków dostarczonych w szczelnie zamkniętych opakowaniach prosto do domu, biura czy na siłownię, to prosty sposób na oszczędność czasu. Wystarczy kilka razy zmierzyć ile zajmują nam zakupy i gotowanie a szybko okaże się, że to minuty i godziny, które można spędzić inaczej, znacznie przyjemniej. To w tych pudełkach znajdują się podstawowe posiłki oraz przekąski, dzięki czemu ograniczamy możliwości podjadania.

Catering dietetyczny Piła od EatFit to komplet od trzech do pięciu zdrowych i smacznych dań, przygotowanych zgodnie z piramidą żywienia i potrzebami indywidualnymi klienta. Oferujemy konkretne diety: Light, Veggie, Vegan, Low Carb, Keto, Lactose & Gluten Free, Super Sport, Diabetic etc. Kucharze starają się dobrze doprawiać posiłki i estetycznie je serwować, co na pewno wpływa pozytywnie na odbiór klienta. Wysokiej jakości produkty stosowane w potrawach wyróżniają nas na tle silnej i dużej konkurencji. Chcemy, by klienci mieli pewność, że dostarczamy im to co najlepsze. Catering Piła firmy EatFit to diety są atrakcyjne, efektywne i różnorodne, stanowią mocny element zdrowego stylu życia. Catering Piła to niekwestionowane zdrowie i wygoda, jeśli skorzystamy ze strony internetowej i kalkulatora kalorii dobierzemy odpowiednią ich ilość, a zamówienie abonamentu nie będzie już prostsze. Warto skorzystać z tego, choćby na próbę i przekonać się o jego zaletach.

Czy na catering dietetyczny EatFit stać przeciętnego Polaka?

Jeśli zastanawiasz się czy stać Cię na to, co proponuje dieta pudełkowa Piła, to koniecznie zapoznaj się z atrakcyjną ofertą EatFitcatering.

Dieta pudełkowa to trend panujący ostatnimi laty w dużych i średnich miastach, a ostatnimi czasy sposób odżywiania się, a polega na dostarczeniu klientowi grupy zdrowych i zrównoważonych posiłków każdego dnia. W ten sposób dostajesz dzienny jadłospis dla siebie i, w razie konieczności, dla rodziny. Specjaliści w postaci kucharzy i dietetyków czuwają nad wysokim poziomem potraw oraz nad ich wartościami odżywczymi.

Catering dietetyczny Piła wybierają przeważnie osoby pragnące uzyskać wymarzoną sylwetkę bez katowania się restrykcyjnymi dietami. Również ci, którzy są zbyt zabiegani, by gotować samemu ale jednak zależy im na właściwej kondycji ich ciała.

Catering Piła pozornie jest alternatywą z wyższej półki cenowej, na którą pozwalają sobie nieliczni. Podliczając jednak skrupulatnie wydatki na zakupy spożywcze i okołospożywcze oraz wyjścia do restauracji czy zamówienia na dowóz, okazuje się, że catering dietetyczny Piła nie jest wcale zbyt wygórowany cenowo. Na koszt cateringu składa się : ilość spożywanych kalorii, liczba posiłków, transport, “specjalizacja” (w przypadku diet osób ze schorzeniami czy diety eliminacyjne), czas trwania diety (wbrew pozorom im dłużej tym taniej) i jakość stosowanych produktów.

EatFit dba o składniki najwyższej klasy pochodzące od dostawców, którym w pełni ufa, dzękii długiej współpracy. Świeże, ekologiczne i ładnie wyglądające produkty, sprawiają, że dania są smaczne i estetyczne, co w przypadku diety pudełkowej jest bardzo ważne. Wiemy, że to przyciąga klientów i skłania ich do pozostania z nami dłuższy czas.

Warto sięgnąć po catering dietetyczny Piła od EatFit i samemu przekonać się, że jakość adekwatna jest do ceny. Z całą pewnością gdzieś da się taniej, ale czy przez to lepiej i smaczniej? Raczej nie.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Rzeszów, Catering dietetyczny Kielce, Catering dietetyczny Toruń, Catering dietetyczny Częstochowa, Catering dietetyczny Radom.

Województwo wielkopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.