Catering dietetyczny Ostrów Wielkopolski

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Ostrów Wielkopolski

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Dieta pudełkowa Ostrów Wielkopolski to popularna forma cateringu w dużych miastach, gdzie żyje się intensywnie i szybko. EatFit jest doskonałym wyborem dla każdego, kto chce zgubić kilka kilogramów lub po prostu zdrowo się odżywiać nie tracąc czasu na zakupy i gotowanie. Catering dietetyczny Ostrów Wielkopolski to komplet zbilansowanych posiłków, które mają zaspokoić potrzeby żywieniowe każdego indywidualnego klienta. Otrzymuje on je bezpiecznie spakowane i gotowe do spożycia lub podgrzania. Pragniemy, by używane przez nas składniki były najwyższej jakości, co wpływa też na klasę potraw. Catering Ostrów Wielkopolski firmy EatFit to 10 różnorodnych diet, m.in. Dieta Light, Veggie, Veggie Fish, Vegan, Super Sport, Diabetic, Low Carb, Lactose & Gluten Free, Keto i Fit Kid- przeznaczona szczególnie dla najmłodszych. Wszystkie one skomponowane są pod czujnym okiem dietetyka, co czyni je zdrowymi i skutecznymi. Cena stosowna do poziomu potraw nie rujnuje portfela a sama dieta daje poczucie satysfakcji.

Dieta pudełkowa Ostrów Wielkopolski – zdrowie i wygoda na wyciągnięcie ręki

Catering dietetyczny Ostrów Wielkopolski wybierają najczęściej osoby, które chcą uzyskać wymarzoną sylwetkę i stracić zbędne kilogramy. Polega to na spożywaniu wyłącznie posiłków, które dostarcza nam firma cateringowa każdego dnia. Profesjonalnie ułożony jadłospis pozwala dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników budulcowych, witamin i minerałów,a przede wszystkim pomaga uniknąć tuczących i niezdrowych produktów, które tak łatwo kuszą nas z poziomu półek sklepowych czy reklam telewizyjnych. Catering dietetyczny zastępuje je zdrowymi, fit odpowiednikami i pomaga określić ilość niezbędnych nam kalorii, a następnie się tego ściśle trzymać. Nad wysokim poziomem potraw i świeżością produktów czuwają czuwają dietetycy i kucharze, co przekłada się na ich restauracyjny charakter.Dieta pudełkowa Ostrów Wielkopolski to oferta dla osób żyjących w ciągłym pędzie, którym brakuje czasu na zwykłe zakupy czy pracochłonne przygotowywanie potraw, a jednocześnie mają świadomość, że zdrowa dieta to zdrowe ciało. EatFit pomaga rozpocząć zdrowy styl życia i wytrwać w nim jak najdłużej.Catering Ostrów Wielkopolski jest też idealny dla sportowców, którzy chcą osiągnąć i utrzymać odpowiednią wagę do zawodów lub w trakcie intensywnych treningów. Samodzielne przestrzeganie reguł jest trudniejsze bez wsparcia specjalistów. Menu obejmujące potrawy na cały dzień, ogranicza zakup niezdrowych przekąsek, które kuszą i niweczą efekty diety, jednak EatFit dba o to, żeby klientom nie zabrakło też smakołyków w wersji light. Ma to dobry wpływ na psychikę, ponieważ mamy świadomość, że możemy zjeść “coś słodkiego”, a nie zmuszamy się tylko i wyłącznie do przestrzegania ścisłych reguł żywieniowych.Catering dietetyczny Ostrów Wielkopolski to dobry wybór, który szybko zaowocuje. Klient zyskuje dobre samopoczucie, zdrową sylwetkę i czas, czyli walutę najcenniejszą. Może go przeznaczyć na spędzanie chwil z rodziną, pasje, naukę czy doskonalenie zawodowe, albo na zwyczajny odpoczynek, który dla zdrowia organizmu jest równie ważny.

Czy catering dietetyczny Ostrów Wielkopolski od EatFit dużo kosztuje?

Dieta pudełkowa jest to catering, który dostarcza klientom zestaw 3-6 posiłków dziennie prosto pod wskazany adres, najczęściej do domu, w bezpiecznych jednorazowych opakowaniach. Gotowe są do spożycia na zimno lub podgrzania w kuchence mikrofalowej, tym samym klient ma zagwarantowane śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. To pozwala oszczędzić mnóstwo czasu.Dieta pudełkowa Ostrów Wielkopolski sprawia wrażenie kosztownego kaprysu osób świetnie zarabiających w korporacji czy banku. Wbrew pozorom jednak zyskuje coraz więcej zwolenników wśród innych grup społecznych i zawodowych. Najwięcej klientów mamy wśród tych, którzy pragną schudnąć w sposób stopniowy i przemyślany.Co wpływa na cenę diety pudełkowej? To szereg różnych aspektów, a wśród nich:

  • kaloryczność diety- im więcej kalorii tym diet jest droższa
  • ilość posiłków, analogicznie, im większa liczba posiłków tym kwięcej one kszotują
  • “specjalizacja” diety – każda dieta, która wymaga wykluczenia pewnych produktów i zastąpienia innymi, wiąże się ze zwiększeniem kosztów
  • czas trwania, czyli okres abonamentu, wbrew pozorom, im dłuższy okres tym koszt dzienny diety staje się niższy
  • dostawa – wiele firm oferuje darmową transport w pewnych strefach, w dalszych należy dopłacić
  • jakość używanych produktów.

To ostatnie to główna zasada jaką kieruje się catering dietetyczny Ostrów Wielkopolski od EatFit. Doświadczeni kucharze oraz dietetycy selekcjonują tylko wysokiej klasy produkty, stawiają na świeżość, ekologiczne pochodzenie i sprawdzonych dostawców. Zioła,przyprawy i inne dodatki, czynią dietę różnorodną i ciekawą oraz smaczną. Dzięki temu klienci zostają z nami na dłużej.Jednocześnie dbamy, by nasze ceny nie były wygórowane, zostajemy otwarci na potrzeby naszego klienta. Kiedy więc opłaty za catering Ostrów Wielkopolski wahają się w kwotach od 40 do 100 zł za dzień, EatFit znajduje się gdzieś w środku tej stawki.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Kielce, Catering dietetyczny Toruń, Catering dietetyczny Częstochowa, Catering dietetyczny Radom, Catering dietetyczny Koszalin.

Województwo wielkopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.