Dieta pudełkowa Ostrów Wielkopolski to popularna forma cateringu w dużych miastach, gdzie żyje się intensywnie i szybko. EatFit jest doskonałym wyborem dla każdego, kto chce zgubić kilka kilogramów lub po prostu zdrowo się odżywiać nie tracąc czasu na zakupy i gotowanie. Catering dietetyczny Ostrów Wielkopolski to komplet zbilansowanych posiłków, które mają zaspokoić potrzeby żywieniowe każdego indywidualnego klienta. Otrzymuje on je bezpiecznie spakowane i gotowe do spożycia lub podgrzania. Pragniemy, by używane przez nas składniki były najwyższej jakości, co wpływa też na klasę potraw. Catering Ostrów Wielkopolski firmy EatFit to 10 różnorodnych diet, m.in. Dieta Light, Veggie, Veggie Fish, Vegan, Super Sport, Diabetic, Low Carb, Lactose & Gluten Free, Keto i Fit Kid- przeznaczona szczególnie dla najmłodszych. Wszystkie one skomponowane są pod czujnym okiem dietetyka, co czyni je zdrowymi i skutecznymi. Cena stosowna do poziomu potraw nie rujnuje portfela a sama dieta daje poczucie satysfakcji.

Dieta pudełkowa – zdrowie i wygoda na wyciągnięcie ręki

Catering dietetyczny Ostrów Wielkopolski wybierają najczęściej osoby, które chcą uzyskać wymarzoną sylwetkę i stracić zbędne kilogramy. Polega to na spożywaniu wyłącznie posiłków, które dostarcza nam firma cateringowa każdego dnia. Profesjonalnie ułożony jadłospis pozwala dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników budulcowych, witamin i minerałów,a przede wszystkim pomaga uniknąć tuczących i niezdrowych produktów, które tak łatwo kuszą nas z poziomu półek sklepowych czy reklam telewizyjnych. Catering dietetyczny zastępuje je zdrowymi, fit odpowiednikami i pomaga określić ilość niezbędnych nam kalorii, a następnie się tego ściśle trzymać. Nad wysokim poziomem potraw i świeżością produktów czuwają czuwają dietetycy i kucharze, co przekłada się na ich restauracyjny charakter.Dieta pudełkowa Ostrów Wielkopolski to oferta dla osób żyjących w ciągłym pędzie, którym brakuje czasu na zwykłe zakupy czy pracochłonne przygotowywanie potraw, a jednocześnie mają świadomość, że zdrowa dieta to zdrowe ciało. EatFit pomaga rozpocząć zdrowy styl życia i wytrwać w nim jak najdłużej.Catering Ostrów Wielkopolski jest też idealny dla sportowców, którzy chcą osiągnąć i utrzymać odpowiednią wagę do zawodów lub w trakcie intensywnych treningów. Samodzielne przestrzeganie reguł jest trudniejsze bez wsparcia specjalistów. Menu obejmujące potrawy na cały dzień, ogranicza zakup niezdrowych przekąsek, które kuszą i niweczą efekty diety, jednak EatFit dba o to, żeby klientom nie zabrakło też smakołyków w wersji light. Ma to dobry wpływ na psychikę, ponieważ mamy świadomość, że możemy zjeść “coś słodkiego”, a nie zmuszamy się tylko i wyłącznie do przestrzegania ścisłych reguł żywieniowych.Catering dietetyczny Ostrów Wielkopolski to dobry wybór, który szybko zaowocuje. Klient zyskuje dobre samopoczucie, zdrową sylwetkę i czas, czyli walutę najcenniejszą. Może go przeznaczyć na spędzanie chwil z rodziną, pasje, naukę czy doskonalenie zawodowe, albo na zwyczajny odpoczynek, który dla zdrowia organizmu jest równie ważny.

Czy dieta pudełkowa od EatFitcatering dużo kosztuje?

Dieta pudełkowa jest to catering, który dostarcza klientom zestaw 3-6 posiłków dziennie prosto pod wskazany adres, najczęściej do domu, w bezpiecznych jednorazowych opakowaniach. Gotowe są do spożycia na zimno lub podgrzania w kuchence mikrofalowej, tym samym klient ma zagwarantowane śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. To pozwala oszczędzić mnóstwo czasu.Dieta pudełkowa Ostrów Wielkopolski sprawia wrażenie kosztownego kaprysu osób świetnie zarabiających w korporacji czy banku. Wbrew pozorom jednak zyskuje coraz więcej zwolenników wśród innych grup społecznych i zawodowych. Najwięcej klientów mamy wśród tych, którzy pragną schudnąć w sposób stopniowy i przemyślany.Co wpływa na cenę diety pudełkowej? To szereg różnych aspektów, a wśród nich:

  • kaloryczność diety- im więcej kalorii tym diet jest droższa
  • ilość posiłków, analogicznie, im większa liczba posiłków tym kwięcej one kszotują
  • “specjalizacja” diety – każda dieta, która wymaga wykluczenia pewnych produktów i zastąpienia innymi, wiąże się ze zwiększeniem kosztów
  • czas trwania, czyli okres abonamentu, wbrew pozorom, im dłuższy okres tym koszt dzienny diety staje się niższy
  • dostawa – wiele firm oferuje darmową transport w pewnych strefach, w dalszych należy dopłacić
  • jakość używanych produktów.

To ostatnie to główna zasada jaką kieruje się catering dietetyczny Ostrów Wielkopolski od EatFit. Doświadczeni kucharze oraz dietetycy selekcjonują tylko wysokiej klasy produkty, stawiają na świeżość, ekologiczne pochodzenie i sprawdzonych dostawców. Zioła,przyprawy i inne dodatki, czynią dietę różnorodną i ciekawą oraz smaczną. Dzięki temu klienci zostają z nami na dłużej.Jednocześnie dbamy, by nasze ceny nie były wygórowane, zostajemy otwarci na potrzeby naszego klienta. Kiedy więc opłaty za catering Ostrów Wielkopolski wahają się w kwotach od 40 do 100 zł za dzień, EatFit znajduje się gdzieś w środku tej stawki.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Kielce, Catering dietetyczny Toruń, Catering dietetyczny Częstochowa, Catering dietetyczny Radom, Catering dietetyczny Koszalin.

Województwo wielkopolskie – inne miejscowości:

5/5 - (82 Ocen)