Catering dietetyczny Ostrzeszów

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Ostrzeszów

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Ostrzeszów – poznaj zalety diety pudełkowej z dostawą do domu

Cierpisz na wieczny brak czasu? Próbujesz bez powodzenia pogodzić życie zawodowe z rodzinnym, ze swoimi pasjami i ze zdrowym gotowaniem? A może chcesz zdrowo się odżywiać, ale nie wiesz od czego zacząć? Albo próbujesz schudnąć, jednak pokonuje cię wyliczanie odpowiedniej kaloryczności posiłków? Może też nieregularne posiłki nie sprzyjają twojemu samopoczuciu, a podjadanie niezdrowych przekąsek wzbudza wyrzuty sumienia? Rozwiązanie tych problemów jest banalnie proste. Dieta pudełkowa! Zapoznajmy się z nią nieco bliżej.

Dieta pudełkowa Ostrzeszów – z czym to się je?

Wyjątkowo trafiona gra słów! Dieta pudełkowa, znana też jako catering dietetyczny, to specjalny system dystrybuowania posiłków prosto pod twoje drzwi. Rano znajdujesz przed nimi wysokiej jakości posiłki spakowane w wygodne pojemniki. Dania przygotowywane są każdego dnia z naturalnych i świeżych produktów, możesz więc być pewny ich wysokiej jakości. Diety opracowane zostały przez doświadczoną dietetyczkę, która współpracuje z Eat Fit samego od początku. Posiłki zaś przygotowuje wielki pasjonat sztuki kulinarnej.

Catering dietetyczny to nie tylko dieta odchudzająca. To znacznie więcej! Masz do wyboru różne wersje diet, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Można wybrać spośród diet Light, Odchudzającej, Active, Sport, Super Sport, Veggie, Veggie no fish, Vegan, Gluten&Lactose free, Gluten free, Lactose free, Low carb, Keto, Fit kid, Fit mama oraz Diabetic.

Jeśli jednak nadal będziesz mieć problem z wyborem odpowiedniej wersji, możesz skorzystać z kalkulatora. Wystarczy podać kilka informacji o sobie – wagę, wzrost, wiek, płeć oraz określić poziom aktywności fizycznej. Określasz także swój cel, a konkretnie czy zależy ci na redukcji masy ciała, utrzymaniu wagi czy budowaniu masy. Możesz również zaznaczyć, jakie masz preferencje żywieniowe – bez mięsa, bez nabiału, bez glutenu, bez jaj czy ryb. Dieta pudełkowa umożliwia dostosowanie posiłków do twoich potrzeb i oczekiwań.

A jeśli mimo wszystko dobór odpowiedniej opcji nadal będzie sprawiał ci kłopot – daj znać! Dietetyk pomoże ci wybrać tę właściwą.

Fit catering Ostrzeszów – dlaczego nie!

Dieta pudełkowa z dostawą to idealna opcja dla osób, które nie chcą marnować czasu na kupowanie naturalnych produktów i gotowanie zdrowych posiłków. Wszystko dostajesz prosto pod swoje drzwi. Nie martwisz się o jakość jedzenia czy kaloryczność – tym zajęli się już nasi specjaliści. Ty dostajesz doskonałej jakości, zbilansowane i zdrowe posiłki na cały dzień. I po prostu korzystasz.

Jak wyglądają posiłki? Są zapakowane w poręczne, wygodne pudełka, doskonałe, aby zabrać je do pracy, na uczelnię czy w jakiekolwiek inne miejsce. Pozwala to utrwalać nawyk regularnego spożywania posiłków. Dzięki temu zmniejsza się pokusa podjada niezdrowych przekąsek.

Tani catering dietetyczny Ostrzeszów – sprawdź, czy to opcja dla ciebie!

Tania dieta pudełkowa jest strzałem w dziesiątkę dla osób, które nie chcą poświęcać swojego cennego czasu na zakupy spożywcze i przygotowywanie posiłków. Wolą go przeznaczyć na inne aktywności. I mają do tego pełne prawo! Nikt nie jest zobligowany do jedzenia tylko i wyłącznie posiłków przygotowanych samodzielnie we własnej kuchni. Dlaczego nie skorzystać z opcji diety pudełkowej, skoro zwyczajnie jest taka możliwość? Jesteś zabiegany, masz dużo na głowie, rozwijasz karierę zawodową i oddajesz się swojemu hobby – dieta pudełkowa będzie dla ciebie idealna! Zaczynasz odżywiać się zdrowo, ale nie wiesz w co najpierw włożyć ręce – fit catering to jest to! Chcesz schudnąć, ale opracowanie dla siebie właściwej diety stanowi dla ciebie czarną magię na zaawansowanym poziomie? Eat Fit oferuje wiele rodzajów cateringu dietetycznego skrojonego idealnie pod twoje potrzeby i wymagania. Dzięki fit cateringowi zaczniesz spożywać posiłki regularnie, a także przestaniesz podjadać pomiędzy nimi.

Tania dieta pudełkowa Ostrzeszów – czy to w ogóle jest możliwe?

Pewnie pomyślisz, że nie. A jednak! Wieloletnie doświadczenie połączone z pasją i zaangażowaniem pozwoliły na wypracowanie sprawdzonego systemu diety pudełkowej z dostawą do domu. Ścisła współpraca, oparta na zaufaniu i szacunku, z lokalnymi dostawcami pozwala pozyskiwać świeże produkty najwyższej jakości w korzystnych cenach. Ponadto, im dłuższy okres dostarczania diety pudełkowej wybierzesz, tym niższa będzie cena za każdy dzień. Długi okres stosowania fit cateringu jest korzystny nie tylko z finansowego punktu widzenia. Wdrażanie zdrowych nawyków wymaga czasu, dobrze więc podjąć wyzwanie diety pudełkowej przez dłuższy czas. Sytuacja win-win, prawda?

Firma cateringowa Ostrzeszów Eat Fit Catering

Rynek diet pudełkowych jest obecnie ogromny. Przy wyborze firmy, która ma dostarczać jedzenie pudełkowe, warto postawić na doświadczenie. Firma Eat Fit Catering powstała w 2015 roku, oferuje więc wieloletnią praktykę w dostarczaniu cateringu pudełkowego. Połączenie pasji i ogromnego zaangażowania pozwala dostarczać klientom usługę najwyższej jakości. Eat Fit Catering obsługuje miasta w całej Polsce. Sprawdź, czy są także u ciebie i wypróbuj na sobie fit catering. Warto!


Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Opole, Dieta pudełkowa Toruń, Dieta pudełkowa Gliwice, Dieta pudełkowa Częstochowa, Dieta pudełkowa Zielona Góra.

Województwo wielkopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.