Dieta pudełkowa Płock dla każdego

Szukasz zbilansowanej diety pudełkowej, którą każdego dnia ktoś przywiezie Ci do domu lub miejsca pracy? Nie wiesz jak schudnąć 10 kg i poczuć się lżej po zimie? Odpowiedzią jest nasz catering dietetyczny, w którym oferujemy aż dziewięć różnych opcji do wyboru. Możesz zdecydować się na dietę niskokaloryczną, wysokowęglowodanową, dla sportowców, a nawet dla dzieci.

Catering dietetyczny Płock – smacznie i różnorodnie

Nasze menu nie powtarza się przez osiem kolejnych miesięcy. Dostępne są kuchnie z różnych stron świata. Posiłki przygotowujemy tylko z najwyższej jakości składników od sprawdzonych dostawców. Fit Catering dowieziemy Ci codziennie od 4 do 8 rano w wybrane miejsce. Dzięki funkcjonalnemu kalendarzowi online możesz zmieniać pory dostaw, a nawet zamówić dania do innego miasta, w którym działamy.

Dieta pudełkowa – najwyższa jakość w dobrej cenie

Możemy pochwalić się certyfikatem HACCP, który świadczy o tym, że nasze dania przygotowujemy zawsze w najlepszych warunkach. Diety pudełkowe dowozimy specjalistycznym samochodem-chłodnią, aby zachowały swoją świeżość. Nigdy nie stosujemy żadnych konserwantów.

Dzielnice, w których możesz skorzystać z naszych usług: Borowiczki, Ciechomice, Dobrzyńska, Dworcowa, Góry, Imielnica, Kolegialna, Kostrogaj, Międzytorze, Osiedle Kochanowskiego, Osiedle Łukasiewicza, Osiedle Tysiąclecia, Ośnica, Petrochemia, Podolszyce, Pradolina Wisły, Radziwie, Skarpa, Stare Miasto, Trzepowo, Winiary, Wyszogrodzka, Zielony Jar.