Catering dietetyczny Maków Mazowiecki

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Maków Mazowiecki

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Fit catering dietetyczny Maków Mazowiecki czyli połączenie wygody oraz smaku

Dieta pudełkowa staje się coraz popularniejsza i nie można się temu dziwić, kiedy tylko pozna się wszystkie zalety takiego sposobu odżywiania. Codziennie otrzymuje się pełne menu na cały dzień, które można zjeść o dowolne, pasujące porze. Dania są ręcznie przygotowywane, z wykorzystaniem naturalnych składników, co przekłada się na pyszny smak oraz wspaniały zapach. Warto przekonać się, jakie jeszcze zalety kryją się w wyborze, jakim jest fit catering.

Dieta pudełkowa Maków Mazowiecki – co warto o niej wiedzieć?

Dieta pudełkowa składa się z kilku posiłków. Zazwyczaj do wyboru ma się 3 lub też 5 dań. Takie dania zostają przywożone pod dom przez 5 dni w tygodniu lub też przez cały tydzień, włączenie z weekendami. Wszystko zależy od wybranej opcji. Jedzenie pudełkowe to propozycja dla osób, które pracują się, uczą, a także nie chcą marnować dnia na stanie w kuchni. Rodzajów diet jest wiele, a każda z nich jest dopasowana do potrzeb, jakie ma dana osoba. Warto wiedzieć, że fit catering to różne rodzaje diety to między innymi wersja light, sport, odchudzająca, dietetyczna, a także dla mam. Można znaleźć wersję dla mamy w ciąży oraz dla kobiety karmiącej. Warto również przyjrzeć się opcjom dla osób, które mają szczególnie zapotrzebowania, czyli prowadzą dietę bez glutenu lub też laktozy.

Tani catering dietetyczny Maków Mazowiecki – co oferuje?

Catering dietetyczny to przeróżne opcje, na które składają się różne dania. Można znaleźć między innymi dania kuchni włoskiej. Lasagna czy też spaghetti to tylko jedne z dań do wyboru. Poza tym można także znaleźć przeróżne makarony z dodatkami na przykład w postaci kurczaka. Na śniadanie natomiast nie trzeba spodziewać się tylko nudnych kanapek. Catering pudełkowy oferuje na śniadanie mannę, omlety, owsianki i inne dania na ciepło. Dieta pudełkowa z dostawą oferuje także doskonałe kolacje, na które można oczekiwać na przykład naleśników w wersji wytrawnej ze świeżymi warzywami. Catering dietetyczny z dostawą może zaskoczyć także pysznymi podwieczorkami, które, mimo że będą słodkie, to jednak nie przyczynią się przekroczenia kaloryczności diety.

Tania dieta pudełkowa Maków Mazowiecki – dania domowe w wersji nowoczesnej

Firma cateringowa oferuje catering dietetyczny nie tylko w wersji dobrze znanych potraw. Można także spróbować specjałów z kuchni całego świata, które są do wyboru w menu. Każda potrawa jest pysznie przyprawiona, przez co można za każdym razem dać się pozytywnie zaskoczyć zawartością pudełka. Diety pudełkowe są gratką dla każdej osoby, która dostrzega walory zdrowotne, jakie niesie ze sobą zdrowa oraz domowa żywność. Tani catering dietetyczny Łódź to opcja idealna dla osób samotnie mieszkających, jak i dla rodzin. Dostępne są także propozycje dla dzieci. Tania dieta pudełkowa jest propozycja nie tylko dla osób mieszkających w większych miastach, ale też w nieco mniejszych miejscach, jako że tam też realizowane są dostawy. Warto postawić na catering dietetyczny i zacząć cieszyć się swoimi pudełkami jak najszybciej. Mogą one zmienić wiele nawyków w życiu każdej osoby.


Zajrzyj również tutaj: Dieta pudełkowa Gdynia, Dieta pudełkowa Rybnik, Dieta pudełkowa Opole, Dieta pudełkowa Gliwice, Dieta pudełkowa Zielona Góra.

Województwo mazowieckie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.