Catering dietetyczny Nowy Sącz to nie tylko kwestia mody i ślepego podążania za nią. Dziś jest to raczej całkiem rozsądny element walki o zdrową i piękną sylwetkę. Sprawdza się także wśród wszystkich tych, którzy nie mają czas na wielogodzinne stanie nad garnkami a zależy im zwyczajnie na zdrowym i zbilansowanym odżywianiu. Sport i właściwa dieta to klucz do długiego życia. Dlatego EatFit oferuje najwyższej jakości catering Nowy Sącz. Zestaw posiłków przyrządzanych ze świeżych produktów, menu sporządzane przez profesjonalnych kucharzy pod czujnym okiem dietetyków, zróżnicowanie, skuteczność i ciekawe przepisy, odzwierciedlają się w zadowoleniu klientów. Do wyboru jest 10 diet, m.in. odchudzająca, wegetariańska, wegańska, dla cukrzyków czy nietolerujących laktozę i gluten. Rodzic, który wybiera dieta pudełkowa Nowy Sącz, nie musi się martwić posiłkami dla dziecka, bo EatFit oferuje też jadłospis skierowany również do najmłodszych. Wypróbuj i już wkrótce ciesz się pierwszymi efektami.

Dlaczego warto zdecydować się na catering dietetyczny?

Każdy, kto choć raz był na jakiejkolwiek diecie redukującej wagę, wie jak trudno jest na niej wytrwać. Odmawiamy sobie większości produktów, które uznaliśmy za pyszne, a w gruncie rzeczy to one, wraz z brakiem ruchu, doprowadziły do niekorzystnych zmian w naszej sylwetce. Do tego większość diet bywa zwyczajnie monotonna. A najlepsze efekty osiąga się wtedy, gdy ma się przekonanie do tego co się robi.

Dlaczego zatem catering dietetyczny Nowy Sącz? Ponieważ to zdrowie, smak i wygoda.

Zdrowie- dieta pudełkowa Nowy Sącz to posiłki, które są stworzone tak, by dostarczały do organizmu niezbędnych wartości odżywczych, składników mineralnych i witamin a jednocześnie wspomagały przemianę materii. Nad komponowaniem jadłospisu czuwają doświadczeni dietetycy, tak, by posiłki spełniały potrzeby klienta, były zgodne z piramidą żywieniową. Biorąc pod uwagę wiek, masę ciała, ogólny stan zdrowia , aktywność fizyczną etc. pomogą też wybrać widełki kaloryczności dań. Dieta pudełkowa Nowy Sącz od EatFit to zresztą nie tylko odchudzanie, ale też prawidłowo zbilansowana dieta wegetariańska czy dieta dla cukrzyków.Smak- uzdolnieni kucharze tworzą często autorskie przepisy, zgodnie z zaleceniami dietetyków, używają najlepszej jakości, świeżych produktów i przypraw, żeby dania były ciekawe i zróżnicowane. Dzięki temu klient nie nudzi się zbyt szybko swoim indywidualnym jadłospisem. Catering Nowy Sącz to potrawy o charakterze restauracyjnym, czyli nie tylko smaczne ale też piękne wizualnie.Wygoda- oszczędność czasu i energii. Klient nie spędza już długich godzin ani w sklepie ani w kuchni. Pudełka dostarczane są w bezpieczny sposób do klienta na cały dzień, a potrawy można łatwo i szybko podgrzać w mikrofali lub na patelni i nie tracą one przy tym swej jakości.Warto sięgnąć po catering Nowy Sącz i spróbować nowego sposobu odchudzania, bez większego wysiłku.

Catering dietetyczny i jego cena

Catering dietetyczny Nowy Sącz jest coraz bardziej popularną formą diety nie tylko mieszkańców stolicy i okolic, ale też w całej Polsce. Firmy cateringowe konkurują między sobą ceną i jakością, dzięki czemu klienci mogą wybierać spośród naprawdę świetnych menu.Na czym polega dieta pudełkowa Nowy Sącz? Jak sama nazwa wskazuje są to pudełka z jedzeniem na cały dzień dostarczone rano klientowi pod drzwi. Zestaw obejmuje z reguły 3-6 posiłków, w EatFit zazwyczaj 5, a w przypadku diety Super Sport 6. Doświadczeni i uzdolnieni kucharze w porozumieniu z dietetykami komponują je tak, by były pełnowartościowe i zbilansowane, czyli mają dostarczyć organizmowi wszelkich niezbędnych składników odżywczych, mineralnych i witamin we właściwych proporcjach. Zależnie od tego, jaką funkcję ma pełnić dieta, tak dobiera się produkty w niej stosowane.Decydujemy się na dietę pudełkową, gdy chcemy zrzucić zbędne kilogramy, nie mamy czasu na gotowanie zdrowych posiłków lub gdy nie radzimy sobie ze specjalnymi wymogami, jakie ma spełniać dieta (np. brak glutenu, dieta dla cukrzyków czy wegetariańska).Ceny diet pudełkowych wahają się od 40 do 100 złotych, a wpływ na nie mają przede wszystkim:

  • ilość kalorii – tak naprawdę im więcej kalorii tym dieta jest droższa, ponieważ najczęściej wysokokaloryczne diety należą do grupy diet specjalistycznych
  • ilość posiłków w pakiecie
  • okres abonamentu – im dłuższy tym cena jest niższa, w przeliczeniu na dzień
  • dostawa

Catering Nowy Sącz od Eatfit ze swoimi cenami plasuje się gdzieś w połowie zestawienia. Chcemy używać tylko najwyższej klasy produktów od sprawdzonych dostawców, żeby klienci nigdy nie zawiedli się na naszych posiłkach. Stosujemy też szereg oryginalnych składników, dzięki czemu dania są różnorodne. Wiemy, że zbyt duża powtarzalność zniechęca klientów. Staramy się, żeby cena naszych usług nie odstraszała, a była adekwatna to wartości naszych usług. Tak naprawdę zdrowie jest przecież bezcenne.


Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Siedlce, Catering dietetyczny Warszawa, Catering dietetyczny Wrocław, Catering dietetyczny Gdańsk, Catering dietetyczny Szczecin.

Województwo małopolskie – inne miejscowości:

5/5 - (82 Ocen)