Catering dietetyczny Zabawa

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Zabawa

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Fit catering dietetyczny. Siła białka w menu stworzonym dla sportowców.

DIETA PUDEŁKOWA ZABAWA. ZDROWIE ZACZYNA SIĘ OD JEDZENIA.

Co ciekawego może nas spotkać, kiedy sięgniemy po menu cateringu dietetycznego Eat Fit Catering.pl? Na co natkniemy się, poszukując czegoś zupełnie wyjątkowego do jedzenia w ofercie diety pudełkowej? Wiele zależy oczywiście od tego, na czym nam aktualnie zależy. Ważne jest również to, jaki tryb życia prowadzimy. Czy uprawiamy regularnie sport, czy jesteśmy osobami aktywnymi, czy chcemy schudnąć lub czy też preferujemy na co dzień, menu bez mięsa i ryb. Potrzeby żywieniowe to nie bagatela, lecz dieta pudełkowa dokładnie dostosowana do naszych wymagań i związanych z nimi oczekiwań. Catering dietetyczny, Eat Fit Catering.pl wyróżnia się spośród innych tym, że dokładnie zdaje sobie sprawę z wysokiego poziomu potrzeb swoich klientów. Wystarczy zerknąć w menu, jakie dostępne jest online na stronie domowej firmy. Zajrzymy? Z miłą chęcią.

TANI CATERING DIETETYCZNY ZABAWA. DIETA STWORZONA SPECJALNIE DLA SPORTOWCÓW.

Oferta fit catering, ucieszy na pewno sportowców, którzy skorzystać mogą z menu Diety Sport lub Diety Super Sport. Obydwie, bogate w wiele ciekawych posiłków karty dań, są przeznaczone dla osób, które regularnie ćwiczą i wyciskają z siebie, tak zwane siódme poty na hali czy w siłowni. Catering pudełkowy jest dla nich dobrym i sprawdzonym rozwiązaniem. Budując swoje mięśni i pracując nad zwiększeniem ich elastyczności, osoby uprawiające sport, nie mogą zapomnieć o swoim zwiększonym zapotrzebowaniu na organiczne białko. Z jakiego powodu? Białka, odpowiedzialne są za wiele bardzo ważnych funkcji w naszym organizmie. Pełnią rolę transporterów hemoglobiny, magazynują ferrytynę oraz wytwarzają i przekazują impulsy nerwowe. Białko, to główny budulec ludzkiego ciała, stąd jedzenie pudełkowe w postaci Diety Sport lub Super Sport, może jedynie wpłynąć na poprawę naszej kondycji. Zamawiaj online catering dietetyczny Łódź z dostawą do domu, a uzupełnisz poniesione w trakcie ćwiczeń, straty. Gdy po wieczornym treningu, zjemy rano na śniadanie jaja sadzone z boczkiem i szczypiorkiem, na pewno poczujemy się znowu gotowi do walki. To przyjemne uczucie, które powstać może po zjedzeniu na drugie śniadanie sałatki z łososiem i jajkiem na twardo, związane jest z dostawą nowych sił witalnych do naszych mięśni. Wymagające treningi to szybka dostawa do domu w postaci jedzenia pudełkowego.

TANIA DIETA PUDEŁKOWA ZABAWA. LICZY SIĘ POMYSŁ, A NIE PIENIĄDZE.

Dieta pudełkowa z dostawą nie jest wcale gorsza od innych, choć jej cena jest niezwykle atrakcyjna. Jak wiadomo, do tego by jeść zdrowo, wbrew pozorom, nie są potrzebne wielkie pieniądze. Liczy się dobry pomysł i jak to mówią, trochę oleju w głowie. Nie tylko w głowie, bo i w kompatybilnej oraz zdrowej kuchni, olej jest również bardzo ważny. Dieta Sport, skoncentrowana jest na zasadach low carb. Oznacza to, że każdy z pięciu posiłków wchodzących w jej dzienny skład, posiada niską zawartość węglowodanów. Istnieją węglowodany, które są łatwo przez nasz organizm przyswajane oraz takie, które raczej nam nie służą. Korzystając z usług cateringu dietetycznego Eat Fit Catering.pl, możemy być pewni, że regularnie będziemy otrzymywać właściwą dawkę, dobrych dla naszych mięśni węglowodanów, takich jak skrobia czy fruktoza.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Białystok, Catering dietetyczny Katowice, Catering dietetyczny Gdynia, Catering dietetyczny Rybnik, Catering dietetyczny Opole.

Województwo małopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.