Catering dietetyczny Dębno

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Dębno

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Tania dieta pudełkowa Dębno EatFitCatering.pl

Catering dietetyczny Dębno EatFitCatering.pl dostarcza, świeże, w pełni przygotowane jedzenie, do Twoich drzwi. Wszystko jest w pełni ugotowane i dostarczone świeże (nigdy nie zamrożone) przez nasz profesjonalny zespół kierowców. Nasze jedzenie zawiera składniki niemodyfikowane genetycznie, organiczne, uprawiane lokalnie i naturalnie. Oferujemy wiele pysznych opcji, w tym nisko węglowodanowe, keto, bezglutenowe, bez nabiału i wegetariańskie jedzenie.

Tani catering dietetyczny Dębno – bogaty wybór diet

Tutaj w EatFitCatering.pl rozumiemy, że do każdego planu posiłków należy podejść inaczej. Nie każdy ma takie same wymagania dietetyczne, preferencje dotyczące posiłków i ogólne potrzeby. W związku z tym, wszystkie nasze plany posiłków zaczynają się od Ciebie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zdrowego planu posiłków dla utraty wagi, czy jesteś diabetykiem, który wymaga żywności bez dodatku cukru, mamy opcje dla Ciebie. Nasi kucharze tworzą plany posiłków z myślą o klientach. Bez względu na to, jaki jest Twój styl życia lub waga, Dieta pudełkowa EatFitCatering.pl oferuje menu, które może zaspokoić każdy styl życia, rodzinę i preferencje. Chociaż każdy będzie potrzebował innego planu posiłków, każdy potrzebuje zdrowego jedzenia pełnego warzyw, białka i innych wspaniałych składników. Fit catering dostarcza zdrowo przygotowane posiłki, które są pożywne i wolne od szkodliwych konserwantów i składników. Wszystkie nasze śniadania, lunche, kolacje i przekąski są wykonane z wysokiej jakości składników, które poprawiają Twoje zdrowie. Pod czujnym okiem naszych doświadczonych kucharzy, każdy z naszych zdrowych posiłków jest przygotowany do perfekcji. Każdy szef kuchni dba o to, aby posiłki były przyrządzane tak, jakby miały być serwowane w wykwintnej restauracji. Po ugotowaniu do perfekcji, jedzenie jest schładzane i zamykane, aby mogło wyruszyć w podróż z dostawą posiłków. Klienci otrzymują posiłki z dostawą pod same drzwi. Ponieważ jedzenie jest zawsze schłodzone i zamknięte od razu, pozostaje pyszne nawet wtedy, gdy trafia na Twój talerz. Firma cateringowa Dębno EatFitCatering.pl to pyszne dania w atrakcyjnej cenie.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Radom, Catering dietetyczny Sosnowiec, Catering dietetyczny Koszalin, Catering dietetyczny Siedlce, Dieta pudełkowa Warszawa.

Województwo małopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.